1 cykl starań… i …???

Witam wszystkie forumowiczki i forumowiczów… Mam za sobą 1 cykl starań… no jeszcze nie do końca bo czekam na efekt.. Owulacje mialam w 21 dc (10.04.2005)… tzn z 20 na 21dc nastapił skok temperaturki, 22dc zauważyłam płlodny śluz, i wystapiły bóle owulacyjne… 23 dc (12.04 2005) przyszly testy od Ewy i zrobilam zaraz rano, wyszedł pozytywnie powtórzyłam wieczorem tego samego dnia wyszedl pozytywnie ale kreseczka była juz nieco slabsza, 24dc zrobilam ponownie test owulacyjny otrzymałam wynik negatywny… Starania odbyly sie w 20 dc (09.04 205), 22 dc (11.04.2005) i 21dc (12.04.2005)… dzis jest26 dzień cyklu a ja zastanawiam sie czy doszlo do zaplodnienia… moja temperaturka na wykresie wzrosla dziś do 37 stopni a i temperatura ciała (mierzona pod pachą) od 3 dni jest wyższa dziś 37,1… Kochane forumowiczki jestem tak bardzo ciekawa jaki bedzie wynik tych starań… bo czyz nie byl by to cud… w 1 cyklu i już 2 rózowe krechy… Proszę jeżeli któraś z was miala taka sytuacje to prosze o odp na mojego posta…
Pozdrawiam
Ps. moze za pare dni bede mogla napisac jaki jest wynik testu…???!!!

Izulek 25

24 odpowiedzi na pytanie: 1 cykl starań… i …???

  1. Re: 1 cykl starań… i…???

    izulek, trzymam kciuki żeby sie udało!
    Cierpliwie czekaj na moment w którym bedziesz mogła zrobic test i nie załamuj się jak nie wyjdzie! Bierz od oczekujacych fluidki ciążowe garściami i powodzenia

    letka

    • Re: 1 cykl starań… i…???

      moze akurat bedziesz miala tyle szczescia, ze uda se za pierwszym razem.
      Powiem tylko, ze ja odkad sie staram -zawsze mam w dzien po owulacji temperature pod pacha 37.3, a rano 37.1-37.2 a jednak w ciaży nie jestem.
      Moze nigdy nie zwracalas na to uwagi, ale po owulacji i pod pacha tempka jest wyzsza.

      a co do staran.trafilas idealnie.Wg mnie owulacja byla 12 kwietnia, czyli 3 dni temu..wiec do zagnizdzenia jeszcze i tak nie doszło. Poczekaj z tydzien a potem mozesz szukac jakis pierwszych objawow, bo obecne sa typowo poowulacyjne. Twoja ewntualna fasola teraz plywa sobie i wedruje do miejsca, gdzie za kilka dni zagnizdzi sie, albo i nie. Bądz cierpliwa!!!

      to juz ponad 3 lata…laparo 21 kwietnia
      Mama Damianka 29.05.1998 i (* V 2002),(* I 2004)

      • Re: 1 cykl starań… i…???

        Dziekuję slicznie za 1 odp. jakże ciepłą i serdeczną… powiem tylko tyle, że o niczym innym nie mogę myśleć… Mam 2 testy ciązowe od Ewy Analityk i jeden test Quick Vue… czekają na zużycie :-)) Czy komus 10 dni po owulacji wyszedl już pozytywnie…???

        Izulek 25

        • Re: 1 cykl starań… i…???

          W pierwszej ciazy wyszedl pozytywnie po 7 dniach teraz dokladnie po 10 dniach od owu jednak druga krecha byla bardzo slaba i ledwo widoczna (3 dni pozniej byla juz bardzo wyrazna)

          Toeris, Ala(14/09/03) i 12.12.05;-)

          • Re: 1 cykl starań… i…???

            Ja w obydwie ciaze zachodzilam w pierwszym cyklu staran. Czy to cud? Nie wiem, moze…
            Wiec zycze ci takiego cudu

            Iwona i Karolinka 3 lata

            • Re: 1 cykl starań… i…???

              Witam ponownie…
              Pożyjemy zobaczymy, narazie zero objawów… bo przecież za wcześnie… na nie… Postanowilam, że około 20 kwietnia zrobie 1 test ciążowy…czyli za 4 dni… może będzie już wiadomo… na pewno o tym napisze !
              Porównywalam wykresy kobitek, którym sie juz udalo i w wiekszości w 11 dniu od skoku temperaturki na wykresie wychodził juz wynik pozytywny…tak wiec trzeba się uzbroic w cierpliwość to w końcu tylko 4 dni… a z drugiej strony
              AŻ 4 DNI… Więc trzymajcie kciuki bo przecież kiedyś przyjdzie ten szczęsliwy dzień… Oby jak najszybciej !!!

              Izulek 25

              • Re: 1 cykl starań… i…???

                Witaj 🙂
                U mnie podobienstwo bylo takie, ze udalo mi sie za pierwszym razem zajsc w ciaze, ale nie robilam zadnych testow owulacyjnych…po prostu przytulanko co 2 dni i od razu zaskoczylam :))

                Zycze pozytywnego testu i daj znac:))

                • Re: 1 cykl starań… i…???

                  Ja robilam test Quick, dokladnie w 32 dniu cyklu, czyli odczekalam 4 dni po @…@ oczywiscie nie przyszla ale balam sie rozczarowania, weic czekalam:))
                  Ale wiem, ze ten test jest bardzo czuly i w 28 dniu mozesz smialo go zrobic.

                  • Re: 1 cykl starań… i…???

                    no i co z tego ze test wychodzil przed terminem meisiaczki a potem i tak dostawaly krwawienia!!!
                    dlatego nei powinno sie testowac przed terminem!!!!!!!!
                    chyba lepiej wiedziec ze sie nei udalo niz ze sie udalo ale na chwilke/……

                    • Re: 1 cykl starań… i…???

                      Witam… myślałam ze na tym forum nie ma takich smutasów jak ty Zuzanno… którzy potrafia na “nowicjuszy” wylać kubeł zimnej wody… nie widzę nic dziwnego w tym, że chce się wiedzieć jak najszybciej… aby móc być od samego początku ostroznym i dbać o siebie… !!!

                      Izulek 26

                      • Re: 1 cykl starań… i…???

                        ho ho ho dp smutasow jest mi daleko uwierz:)
                        a kubel zimnej wody hmmmmm wiesz jak ktos sie staral latami to nie chodzi o wylewanie zimnej wody nowicjiszom (jak to nazwalas) a o sprowadzenie na ziemei zbyt wybujalych nadziei ktore bola bardzo gdy sie nei spelniaja od razu…..
                        a co do testowania przed terminem, nie chodzilo mi o to ze zle jest wiedziec od razu i dbac o siebie o bron boze
                        dbac o siebie to nalezy przed zajsciem juz
                        chodzi mi tylko o to ze gdy zatestujemy np 10 dni po ovu i test wyjdzie pozytywnie to straszliwie boli gdy dostanie sie normalnieokres… A tak sie neistety zdarza baaaardzo czesto jest to tzw poronienei okolomiesiaczkowe i nic na to niemozna poradzic
                        i dlatego zawsze wyznawalam teorir ze test ciazawy to najlepiej robic gdy okres sie juz spoznia a jesli sie nei da wytrzymac to nei wczesniej niz w dniu spodziewanej miesiaczki

                        • Re: 1 cykl starań… i…???

                          Lecz na szczęście za marzenia nie karają… a i nikt na ziemie sprowadzać nikogo nie musi… to że ktos stara bądź starał sie latami nie oznacza jeszcze że ma wiekszą wiedzę i w ogóle… Jeżeli chodzi o termin miesiączki to nie bardzo wiem kiedy sie jej spodziewać i stąd mój -Twoim zdaniem Pośpiech Po ostatniej znacznej zmianie klimacie (pod koniec stycznia byłam w Egipcie gdzie klimat jest zupełnie inny od naszego ) cały cykl sie pomieszał i nie mam zielonego pojęcia kiedy sie znów unormuje…i jakdługi cykl to bedzie… Dla przykładu poprzedni cylk trwal 20 dni a w obecnym dopiero w 21 – 22 dc wystąpiła ovu wiec +/- 14 daje okolo 34 dniowy cykl…
                          To tyle…

                          Izulek 26

                          • Re: 1 cykl starań… i…???

                            wiesz co smiac mi sie chce:0 bo z Twoich wypowiedzi wlasnie przebija sie “wszystkowiedxzaca osoba”:) (sama napisalas ze nei wiesz kiedy masz termin miesiaczki a w nastepnej linijce wzorcowo go wymierzylas:)

                            po co pytasz skoro Ty wszystko wiesz najlepiej:)

                            ps a dlugo starajace sie osoby bez watpienai maja duzo wieksza wiedze na temat cyklu kobiety, badan hormonalnych i plemnikow:, wystarczy poczytac to forum by sie o tym przekonac

                            zycze spokoju i chlodnego spojrzenia na sprawe staran bo to Ci sie przyda bez watpienia

                            • Re: 1 cykl starań… i…???

                              Spokojnie Dziewczyny!!!
                              starania i tak po pewnym czasie robia sie nerwowe< po co dodatkowo wprowadzac nerwowa atmosfere na forum?
                              dziewczyny maja racje: probuja "sprowadzic" nowe dziewczyny na ziemie< bo wiedza jak bolesne i niebezpieczne jest rozczarowanie:pierwsze< piate Co gorsze _ wpada sie potem w pewien stan i trudno sie pozniej wyluzowac> Majac za soba te doswiadczenia staraja sie Wam ich zaoszczedzic> Tak to juz niestety jest ze nie chce sie dopuscic do siebie faktow ktorych sie nie chce slyszec>Ale czy chcialabys przy piatym cyklu ciagle slyszec falszywe odp typu” tak napewno to ciaza”? Czy nie szukalabys raczej rady co dalej robic? Wiec nie zlosc sie na nikogo< bo nikt nie chce Ci zle doradzic Warto korzystac z wiedzy na forum od tych ktore staraja sie dluzej bo ich wiedza niewatpliwie jest wieksza A jesli nie ufacie Dziewczyny wiedzy na forum to poczytajcie z postu Podstawy starajacych sie o cyklu To podforum jest jednym z nielicznych gdzie rzadko dochodzi do klotni i obrazania sie i prosze niech juz tak pozostanie

                              • Re: 1 cykl starań… i…???

                                Chcialabym ten dzień milutko zakończyć… wiec droga Zuzanno jeśli masz już dosyć to spuść z tonu… albo proszę Cie nie odpowiadaj juz więcej na moje posty…
                                Nie chcialabym wprowadzać niemilej atmosfery na tym forum bo wszystkie zagladamy tu w jednej sprawie i w jednym celu…

                                Izulek 26

                                • Re: 1 cykl starań… i…???

                                  🙂
                                  Pozdrawiam

                                  • Re: 1 cykl starań… i…???

                                    Zuzka ma racje. Siedzimy tutaj juz od ponad roku i mamy za sobą kilkadziesiąt takich pocieszajacych posto,, kiedy to dziewczyna w 10dpo miala II krechy a potem @. Sama jestem tego przyklądem. To tak strasznie bolało, ze obiecałam sobie juz nigdy nie testrowac przed termienem @. Przeciez 50% ciaży ulega samoistnemu poronieniu, jest to normalne i lepiej nie wiediec o tym.

                                    to juz ponad 3 lata…laparo 21 kwietnia
                                    Mama Damianka 29.05.1998 i (* V 2002),(* I 2004)

                                    • Re: 1 cykl starań… i…???

                                      Macie racje dziewuchy… nie watpie na pewno macie racje… tylko dlaczego tak trudno jest sie powstrzymac od tego testowania… 🙁
                                      Powiem Wam że dzis bola mnie piersi i nie wiem czy to na @ czy moze na 2 kreseczki… Rozmawialam z Ewa analityk przeslalam jej moj wykresik, przeanalizowala i stwierdzila abym w czwartek zatestowała… więc chyba tak zrobie…
                                      Jak by co, to napisze…
                                      Ale dziękuję dziewczyny że odpowiadacie… A Zuzanne chcialam troszke przeprosić… Mam nadzieje, że mi wybacza…???

                                      Izulek 26

                                      • Re: 1 cykl starań… i…???

                                        wierze ci, ze trudno jest czekac..kazda tak ma.Ja po ponad 3 latach tez marze o tesve w 6dpo i II krechacah ale i znam efekt mojej niecierpliwosci.
                                        Zycze ci czwartkowych II krech!!!

                                        to juz ponad 3 lata…laparo 21 kwietnia
                                        Mama Damianka 29.05.1998 i (* V 2002),(* I 2004)

                                        • Re: 1 cykl starań… i…???

                                          Niestety chyba się nie udało… Robilam dziś test (jestem w 11 dniu po ovulacji) wynik negatywny… Tylko jedna krecha…
                                          Miesiączki jeszcze nie mam coprawda, ale coś czuje że chyba niedługo przyjdzie… Cóż w kolejnym cyklu – kolejna szansa… Może sie uda…

                                          Izulek 26

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 1 cykl starań… i …???

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general