1 dc – nowe możliwości!!!!!

Dziewczyny,

Dzisiaj @ zrobiła mi miłą niespodziankę! Przyszła…. Ale 3 dni wcześniej…chociaż raz okazała się człowiekem bo tym samym skróciła mi cykl do 29 dni i dała mi w prezencie szybszą szansę ponownych starań!!!

Te, do których przyszła @…jeżeli myślicie, że to zła wiadomość to nieprawda!!! Dobra bo zaczyna się kolejna szansa…i ją złapiemy!

Kto zaczyna ze mną? NIE PODDAMY SIĘ!

Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

26 odpowiedzi na pytanie: 1 dc – nowe możliwości!!!!!

  1. Re: 1 dc – nowe możliwości!!!!!

    Ja też dostałam 13 grudnia( przyszła 3 dni po terminie) i się cholernie cieszę bo za tydzień przyjędza chłop i będzie riki tiki, No to kochana zakasamy rękawy i bierzemy się ostro do roboty nowy cykl nowe mozliwości, pozdrawiam gorąco

    JOVI (rozpoczynam 4 cykl starań)
    falvit i folik
    gg 1582733

    • Re: 1 dc – nowe możliwości!!!!!

      No to dziewczyny trzymam za Was kciuki. Oby starania okoloswiateczne byly udane!!! Ja na swoja kolejna szanse musze jeszcze troche poczekac…(piaty dzien po owu)…
      Milej niedzieli,

      kawi

      • Re: 1 dc – nowe możliwości!!!!!

        No, Marti,
        wszystko przed Wami! I pomyśleć, że to dzięki @ 😉
        Pozdrowionka.
        E.

        • Re: 1 dc – nowe możliwości!!!!!

          @ to zawsze nowa nadzieja i Ty ją teraz masz i na pewno uda się ją wykorzystać. Więc dbaj o siebie i myśl optymistycznie. Muuuuusi być dobrze bo inaczej być nie może. Na pewno sie uda i już czekam na Twój post o zaciążeniu.
          Pozdrawiam
          Agathea

          • Re: 1 dc – nowe możliwości!!!!!

            czyli w nowym roku wieksza grupką napiszemy posta o dwoch kreskach:)
            pozdrawiam i sciskam kciuki!:

            Zuzanna 14 cykl starań

            • Re: 1 dc – nowe możliwości!!!!!

              Oczywiście, że nowy cykl to nowa szansa:) Mnie Mikołaj obok uroczych prezentów (tacka na ciasto, pończoszki ze szwem i kosmetyków) przyniósł paskudę @. Ale mam nadzieję, ze z okołoświątecznego przytulania coś wyniknie, do tego wydaje mi się, że mam przyspieszoną ovu, nie, jestem pewna!! Do nowego gina (mój ukochany gin na razie nie przyjmuje, z powodu poważnych problemów ze zdrowiem:((( idę 29.12., czyli w miesięcznicę ślubu. Ach, i żeby ten nowy gin coś zobaczył juz na tych swoich monitorach… Ale mi się marzy;)))))

              pozdrawiam
              Agata:)

              • Re: 1 dc – nowe możliwości!!!!!

                Marti
                ja termin @ mam na jutro, ale cos mnie pokuwa w jajnikach i pewnie sie zjawi…. Niestety.. Masz racje to sa nowe nadzieje i szanse i tak wlasnie podchodze do tego. Przed nami piekny czas Swiat, które uwielbiam!!!! No i oczywiscie same radosci i przyjemnosci…. a w Nowym Roku kto wie???? Ja mialam piekny sen, ze trzymam w rekach dziecko-bylo cudnie. Jest to dziwne zjawisko bo ja wogole nie pamietam wlasnych snow, a tak pieknego to chyba nie mialam nigdy. No i mojemu mezowi sie snilo, ze sadzi drzewa wokól naszego domku ( którego jeszcze nie ma…)))) Cos czuje ze moze byc magicznie w te Swieta a w Nowym Roku to juz na 100.
                Goraco scisckam i przesylam mnóstwo optymizmu i usmiechu

                ania-2 podejscie..))

                • Re: 1 dc – nowe możliwości!!!!!

                  o..widze..ze..kolezanka..tak..jak..ja..jest..fanka..pończoszek:D
                  nowy..gin..moze. Akurat..przyniesie..szczescie.
                  pozdrawiam..gorąco!

                  Zuzanna 14 cykl starań

                  • Re: 1 dc – nowe możliwości!!!!!

                    Mnie @ nawiedziłą dzisiaj o poranku. Staram się mysleć pozytywnie, że to kolejna okazja na maleństwo, ale to b. trudne. Tym bardziej, że już 20 grudnia przyjeżdzają goście i szanse na swobodne przytulanko będą bardzo ograniczone. Więc chyba i ten cykl zaliczę do straconych.
                    Ale – koniec tych smutków. Masz rację trzeba mieć nadzieję.
                    Pozdrawiam
                    Joannna

                    • Re: 1 dc – nowe możliwości!!!!!

                      Pończoszki zawsze i wszędzie;))) A nie daj Boże rajstopy- najpierw siedzę pół godziny i zastanawiam się jak to ubrać;))) Dobrze, że zima tego roku łagodna;)
                      Ściskam mocno

                      pozdrawiam
                      Agata:)

                      3-ci cykl starań!!!

                      • Re: 1 dc – nowe możliwości!!!!!

                        Marti kochana,
                        Masz bardzo zdrowe podejście do całych tych naszych starań. Od Ciebie można się nauczyć wiele cierpliwości. zawsze pokazujesz, że nie można się poddawać i rozbudzasz nadzieje, które daja wielu z nas tutaj siłę, by dalej przez to iść.
                        Tak bardzo Ci życzę, żebyś mogła się wkrótce cieszyć z noszenia malutkiego zycia pod sercem…heh…byłaś chyba pierwszą osobą, która odpisała na mój post po poronieniu…

                        Już niedługo będziemy sie obie cieszyć, zobaczysz.
                        Pozdrawiam cieplutko.

                        Milena+ aniołek 17.09.2003

                        • Re: 1 dc – nowe możliwości!!!!!

                          marti, trzymam kciuki!!!!!!!

                          pozdrawiam
                          k8 i A.

                          • Re: 1 dc – nowe możliwości!!!!!

                            Lepiej 1 dc, niz moj test ujemny i pierwszy raz w zyciu 35 dc- jeszcze bez @, tak zaplanowalabym sobie miesiac, kiedy porzadne przytulanko a tak tylko glupoty mi w glowie, nie mozna na niczym sie skupic, zazdroszcze Tobie, bo wiesz na czym stoisz, nie masz zludzen, przynajmniej przez dwa tygodnie, bo potem to meczace czekanie.. pzryjdzie czy nie przyjdzie, oto jest pytanie? tak bym chciala, aby los podarowal nam wymarzone fasolki i do cholerci dalybysmy sobie spokoj z tym czekaniem, niech sie stanie cud, cud dla Ciebie, dla mnie, dla tej calej dlugiej listy dizewczat, ktore beda najwspanialszymi matkami pod sloncem!!
                            Ania

                            • Re: 1 dc – nowe możliwości!!!!!

                              prayszla do mnie, czerwona i bolaca i jakos tak dzisiaj jest mi smutno………choc ciesze sie, ze ty masz duzo optymizmu, zycze aby ten cykl byl owocny,pozdrawiam.

                              • Re: 1 dc – nowe możliwości!!!!!

                                jestem pełna podziwu za Twój optymizm.. Będzie on nagrodzony. Ja mam dopiero @ na święta więc pewnie dostanę prezent pod chinkę w postaci czerwnej cholery ale masz rację rok 2004 jest naszym rokiem:)

                                pozdrawiam

                                Madzia

                                czekająca na cud

                                • Re: 1 dc – nowe możliwości!!!!!

                                  Dziewczynki,

                                  Dziewczynki dzięki za wszystkie posty… Naprawdę uwierzcie, że będzie dobrze… Nie ma innego wyjścia!

                                  Wdychajcie zapach świąt…łapcie fluidki od zaciążonych… A zanim się obejrzycie same będziecie pisały o dwóch kreskach..
                                  I ja też… A co….;-)

                                  Buuuuziak,

                                  Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

                                  • Re: 1 dc – nowe możliwości!!!!!

                                    Hej!
                                    Ja wczoraj miałam nawiedzenie @ (i to w kościele podczas Mszy Św.:)) Wyjątkowo się nią cieszę, bo zaczynam w końcu uczciwie pracować i chcę tak jak wszystkie z Was za chwilkę dołączyć do…szczęśliwych mamuś dzieci z mocno bijącymi serduchami.
                                    Dziewczyny do roboty, ma być tu nas jak najmniej w kolejnym m-cu.
                                    Buziaki

                                    Renata

                                    • Re: 1 dc – nowe możliwości!!!!!

                                      Marti – dobrze, że przyszła wstręciucha wcześniej. Cykl krótki i nie szkoda czasu 🙂
                                      Do roboty, do roboty!!!!
                                      Nowy Rok jest nasz !!!!

                                      Ania

                                      • Re: 1 dc – nowe możliwości!!!!!

                                        Tak, nie poddamy!!!

                                        Justas

                                        • Re: 1 dc – nowe możliwości!!!!!

                                          U mnie dziś 1 dzień cyklu. Zaczynamy starania od nowa. Ten cykl będzie wspomagany closti.

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 1 dc – nowe możliwości!!!!!

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general