1 kwietnia

wkrecilyscie kogos?
Udalo sie?
a moze nie znosicie tego dnia?

Ja peirwszy raz mam sukces w nabraniu kogos;)

Generalnie dzien jak codzien i trzeba byc czujnym, a to troche wkurza:)

30 odpowiedzi na pytanie: 1 kwietnia

  1. Zamieszczone przez nelly
    wkrecilyscie kogos?
    Udalo sie?
    a moze nie znosicie tego dnia?

    Ja peirwszy raz mam sukces w nabraniu kogos;)

    Generalnie dzien jak codzien i trzeba byc czujnym, a to troche wkurza:)

    no jeszcze nic nie wymyśliłam
    ale jeszcze wszystko przede mną

    • Zupełnie zapomniałam że dziś 1 kwietnia

      • Zamieszczone przez Figa
        Zupełnie zapomniałam że dziś 1 kwietnia

        Figa Twoja corka z kazdym zdjeciem piekniejsza

        Ja tez zapomnialam, ale ogladalam DDTVN i mi sie przypomnialo:)

        • Zamieszczone przez nelly
          Figa Twoja corka z kazdym zdjeciem piekniejsza

          A ja to nie?

          • nie wkręciłam jeszcze nie zostałam wkręcona

            • A ja mam Prima Aprilis cały rok Tylko, że co roku lat przybywa.

              • Zamieszczone przez alex77
                A ja mam Prima Aprilis cały rok Tylko, że co roku lat przybywa.

                • O! to wszystkiego najlepszego

                  a w prezencie maszyna, która zatrzymuje czas

                  • Ja zostałam wkręcona przez męża i dziecko:

                    Mąż powiedział, że kot nasikał na łóżko młodej,

                    A Młoda powiedziała, że zrobiła kupę w gacie i trzeba ją przebrać.

                    ….

                    • Dzień jak co dzien 😉

                      • Wkręciłam mojego Wiktora-spytałam-dlaczego ma takie czerwone włosy-dzieć od razu poleciał do lustra-z krzykiem,że to krew,bo głowę sobie podrapałUśmialiśmy się oboje.
                        Potem W chciał wkręcić tatę ale się nie udało-od razu zaczął rechotać i się wydało:)

                        • ja dzis jeszcze nikogo nie wkreciłam ale byłam świadkiem fajnego wkretu z samego rana…
                          odprowadzałam młodego do przedszkola i widze ze pan A.(konserwator z przedszkola) chodzi wokół swojego samochodu i ogląda go z każdej strony.wchodzimy do przedszkola a tam pani dyrektor i panie z szatni kwiczą ze śmiechu.za chwile wchodzi ów pan i cos tam powiedział… dowiedziałam się ze pani dyrektor wchodząc kilka minut wczesniej do przedszkola z przerażeniem w głosie powiedziała ze ktos zarysował samochód pana A. ten pobiegł oglądac swoja bryke a ona po chwili posłała mu sms “prima aprilis”
                          taki to oto dowcip z rana moze wyprowadzic człowieka z równowagi…

                          • Zamieszczone przez Figa
                            A ja to nie?

                            no wiesz, przy corce to jakos Twoja uroda tak nie poraza

                            • Zamieszczone przez nelly
                              no wiesz, przy corce to jakos Twoja uroda tak nie poraza

                              😉

                              • Zamieszczone przez majowamama
                                wkręciłam się sama
                                wrrrr

                                już mi lepiej, ale rano nie było mi do śmiechu wcale

                                • Zamieszczone przez Figa
                                  😉

                                  Widziałam Cię przez chwilę… 🙂

                                  Cudnaś 🙂

                                  • Zamieszczone przez nesfree
                                    Widziałam Cię przez chwilę… 🙂

                                    Cudnaś 🙂

                                    Dzięki

                                    W końcu TA CZĘŚĆ pożyczona była od Georga Clooneya

                                    • Zamieszczone przez Figa
                                      Zupełnie zapomniałam że dziś 1 kwietnia

                                      Figa ja nie moge co podpis to piekniejszy!!!!

                                      Moge sobie to zdjecie ukrasc? Tak mi sie podoba… Mogę…:Anioł:

                                      • Zamieszczone przez sole
                                        Figa ja nie moge co podpis to piekniejszy!!!!

                                        Moge sobie to zdjecie ukrasc? Tak mi sie podoba… Mogę…:Anioł:

                                        Proszzz, jest twoje 🙂

                                        • Wkręciłam dzieci, że dziś w przedszkolu będą rozdawane Pet Shopy 😉
                                          Uwierzyły bez problemu i nawet potem nie były zbytnio rozczarowane 🙂
                                          A ja znowu musiałam kwiczeć z udawanego przerażenia, że za mną jest wieeelki pająk 😉

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 1 kwietnia

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general