1-watowa lampka do kontaktu

Polecam jednowatową lampkę do kontaktu do pokoju dziecka, do kupienia w Geant (podejrzewam że w innych hipermarketach też są).

U nas w pokoju dziecka lampka pali się całą noc, wiec to dla nas wielka oszczędność. W dodatku światełko z niej jest bardzo słabe – dziecko mi szybciej zasypia.

Monika&Michaś 3 latka

9 odpowiedzi na pytanie: 1-watowa lampka do kontaktu

  1. Re: 1-watowa lampka do kontaktu

    a ile kosztuje i czy mały nie próbuje sie sam światełkiem bawić bo u nas swiatło musi sie palić w łazience(jak e sie przebudzi inaczej krzyk) mały ma pokoik tak że jak dzwi od łazienki uchyle to widać światełko ale ja nieraz w nocy sama przysne i wtedy bywa ze światło pali sie całą noc…….. A teraz druga dzidzia bedzie więc….

    kate&Eryk(26.01.04) + po 5 miesiącach starań ktoś lutowy…..

    • Re: 1-watowa lampka do kontaktu

      Mieliśmy taką lampkę, dla mnie to świeci tyle co kotu w ślepiach 🙂 Czyli zero prawie. Stokroć lepsze jest u nas regulowane światlo gorne ( taki zciemniacz zamiast zwyklego włącznika). No i dziecko nie ma szansy dosięgnąć.

      i lipcowe Słoneczko

      • Re: 1-watowa lampka do kontaktu

        Ja też uzywam tej lampki..i światełko jest na tyle wystarczajace żeby corcia się nie bała…mysle ze do spania nie potrzebne jest wieksze światlo…kosztuje okolo 7 zl..jakoś tak…i jest bardzo oszczedna…co sie liczy w dzisiejszych czasach:).

        • Re: 1-watowa lampka do kontaktu

          Lampka kosztowała niecale 5 złotych. Co do bawienia się światełkem – Michas to już duży chłop i rozumie że nie można się tym bawić. Wprawdzie pierwszy raz po podłączeniu do kontaktu próbował pstryknąć przełącznikiem, ale wytłumaczyliśmy mu i w ogóle go do tego nie ciągnie

          Jednak jeszcze rok temu to nie wiem czy by tak gładko poszło. Jako dwulatek byl bardzo ciekawski i bardzo nieposłuszny.

          A może macie mozliwość jakoś ukryć taką lampkę – np. za jakąś komodą?

          Monika&Michaś 3 latka

          • Re: 1-watowa lampka do kontaktu

            chyba od zawsze mamy taka lampke.
            swiatlo jest slabe, ale Mlody w nocy w razie siku zawsze znajdzie droge do drzwi – kontakt mamy zaraz przy drzwiach od pokoju 😉

            18.08.03

            • Re: 1-watowa lampka do kontaktu

              wiesz co,my tez taką lampke mamy jeszcze z czasów kiedy przewijałam młodego w nocy i nie chciałam go rozbudzac… Nasza świeci tak mocno że mnie budzi…serio jak sie obróce twarzą w strone gdzie świeci to mi w oczy wali i musze wstac wyłaczyc…
              u marcina mamy podświetlany globus z najsłabsza energooszczędną w środku i ona pali się całą noc…

              m&m15.01.04

              • Re: 1-watowa lampka do kontaktu

                Też używamy takich lampek. Pierwszą kupiliśmy w Leroy Merlin, druga w Auchan. Świetna sprawa!

                • Re: 1-watowa lampka do kontaktu

                  Też mamy taki gadżet u małego w pokoiku, z tym że to było bardziej dla mnie, niż dla niego (bo jemu to wsio ryba czy ma ciemno, czy nie), dzięki temu światełku widziałam jego kontury w łóżeczku z daleka 🙂 Ale teraz nawet jego drzwi zostawiam przymknięte na noc, bo też mu obojętne jak rano się budzi, więc to światełko chyba zacznę wyłączać. Ale fajnie mieć taki gadżecik w domu, zawsze może się przydać 😉


                  Cyprianek (listopad 2005)

                  • Re: 1-watowa lampka do kontaktu

                    A nas Kasi pediatra nastraszyła, kiedy powiedzieliśmy, że chcielibyśmy małej takie właśnie światełko zafundować (Kasia była wtedy jeszcze mała). Jej zdaniem (i zdaniem okulistów, u których byliśmy) powoduje to przerost gałki ocznej i częściej się wówczas zdarzają wady wzroku. A my jesteśmy na tym punkcie uczuleni – mój mąż ma – 10 dioptrii, ja – 3.

                    Dorota i Kasia 14.02.03

                    Znasz odpowiedź na pytanie: 1-watowa lampka do kontaktu

                    Dodaj komentarz

                    Angina u dwulatka

                    Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                    Czytaj dalej →

                    Mozarella w ciąży

                    Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                    Czytaj dalej →

                    Ile kosztuje żłobek?

                    Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                    Czytaj dalej →

                    Dziewczyny po cc – dreny

                    Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                    Czytaj dalej →

                    Meskie imie miedzynarodowe.

                    Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                    Czytaj dalej →

                    Wielotorbielowatość nerek

                    W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                    Czytaj dalej →

                    Ruchome kolano

                    Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                    Czytaj dalej →
                    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                    Logo
                    Enable registration in settings - general