2 X 1999

To data mojego ślubu, tak więc dzisiaj obchodzę 5 rocznicę ślubu- jak to szybko minęło!!!!!!!
Wieczorkiem wybieramy się na kolacyjkę do restauracji- już nie moge się doczekać

14 odpowiedzi na pytanie: 2 X 1999

  1. Re: 2 X 1999

    Życzę Wam jeszcze wielu, wielu takich rocznic! Kochajcie się 🙂

    Kaśka z Natusią 2,5 roku 🙂

    • Re: 2 X 1999

      ooo no to szczere gratulacje, okrągłe 5 latek:)
      Życzę Wam dalszych wspólnych szczęśliwych dni, radości z potomstwa, no i oczywiście wspaniałego dzisiejszego wieczoru (i nocy)

      Ada 16m.

      • A ja w zeszłą sobotę…..

        No to gratulacje!!!

        Ja obchodziłam swoją rocznicę równo tydzień temu (25.09) i była to także 5-ta :-))

        Dostałam bukiet kwiatów od męża i także zaproszenie na kolację. synka sprzedaliśmy bbci i… muszę Ci powiedzieć że było naprawdę baaaaardzo przyjemnie czego i Wam dzisiaj życzę!!!!!

        Pozdrówka

        ANIA+ROBERT

        • Re: 2 X 1999

          Gratulacje Agatko
          U nas tez to było niedawno…. zleciało….
          Udanego wieczoru!!

          Ula i Emilka (4.XI.2003)

          • Re: 2 X 1999

            Życzymy wielu, wielu lat spędzonych szczęśliwie razem

            • Re: 2 X 1999

              Wszystkiego naj, naj, naj….duuuuuuuzo Milosci i czulosci, spelnienia wszystkich Waszych wspolnych planow

              Jubileuszowo !!!!!!!!

              Marta&Amelia 11.05.04

              • Re: 2 X 1999

                Witaj moja imienniczko, zycze wszystkiego Naj i smacznego, my z mezem obchodzimy jutro rocznice ale 6. Wlasnie te odpowiedz pisze na prezencie ( troche przechodzony ale wlasny hi hi ) bo wsciekal sie kiedy mu podbieralam laptopa, musielismy ustalac kolejnosc. Ach to forum:) wprowadzilo troche zawirowan w naszym zyciu. Jeszcze raz, oby nastepne wspolne lata jeszcze lepsze byly.

                Agata i Jagodka 15 mies

                • Re: 2 X 1999

                  W….. rocznicę ślubu ! życze Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął, a Wasze dzieci chowały się szczęśliwie w jego cieple i blasku. Najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia spokoju, pomyślności i zdrowia na dalsze lata wspólnego życia. składa…

                  • Re: 2 X 1999

                    Gratulujemy i wszystkiego najlepszego życzymy

                    I miłego wieczoru

                    Beata i

                    • Re: 2 X 1999

                      Kochanie, mam nadzieję,że wieczór był wspaniały! Serdeczne gratulacje i oby tych rocznic były jeszcze dziesiątki! Całuski.

                      Gosia i Hania 20.05.2004

                      • GRATULACJE

                        LESZCZYNKA,Mati,Natka i Emi.

                        • Re: 2 X 1999

                          No to pora złożyć trochę spóźnione życzenia…
                          Wielu wpaniale przeżytych lat! Obyście nie żałowali ani jednego wspólnego dnia, ani jednej chwili!
                          Buźka!

                          • Serdecznie dziękuję!!!!!!!

                            Dziewczyny dziękuję za życzenia- wieczór był naprawdę udany

                            • Re: 2 X 1999

                              O kochana gratulacje najszczersze i najserdeczniejsze!!!

                              Ela i Adaś 16.08.2003

                              Znasz odpowiedź na pytanie: 2 X 1999

                              Dodaj komentarz

                              Angina u dwulatka

                              Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                              Czytaj dalej →

                              Mozarella w ciąży

                              Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                              Czytaj dalej →

                              Ile kosztuje żłobek?

                              Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                              Czytaj dalej →

                              Dziewczyny po cc – dreny

                              Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                              Czytaj dalej →

                              Meskie imie miedzynarodowe.

                              Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                              Czytaj dalej →

                              Wielotorbielowatość nerek

                              W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                              Czytaj dalej →

                              Ruchome kolano

                              Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                              Czytaj dalej →
                              Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                              Logo
                              Enable registration in settings - general