– 20% na zabawki w Tesco

Od 26.11 do 29.11, co noc, od 22 do 6, wszystkie zabawki będą w Tesco o 20 % tańsze.

24 odpowiedzi na pytanie: – 20% na zabawki w Tesco

    • TYLKO dziś i jutro (25 i 26 listopada) w carrefour zabawki 40 % taniej 🙂

      • Zamieszczone przez EwkaM
        TYLKO dziś i jutro (25 i 26 listopada) w carrefour zabawki 40 % taniej 🙂

        nio 😀 Wysłałam już mamcię po domek pet shopów 😀

        • Czy to w każdym cerfurze? Bo jak tak to lece 🙂

          • Zamieszczone przez EwkaM
            TYLKO dziś i jutro (25 i 26 listopada) w carrefour zabawki 40 % taniej 🙂

            cały dzień czy też w nocy jak w tesco??

            • Ale w carefurze musisz zapłacić cała kwotę a zwracają Ci 40% w bonach i rabat naliczany od kazdego 100zł.

              • Zamieszczone przez oli80
                cały dzień czy też w nocy jak w tesco??

                • Zamieszczone przez Devilry

                  Ale to w Tesco w nocy
                  W Carrefourze normalnie w ciągu dnia – jeszcze tylko dzisiaj

                  • A ja polecam nowo otwarty Auchan w Krakowie – tam jest szok cenowy na zabawki

                    • Zamierzam leciec do tego cerfura, przynajmniej prezenty gwaizdkowe bede miec z głowy. Mam nadzieje ze jeszcze tam coś zostało

                      • Zamieszczone przez AGUSIA150
                        Zamierzam leciec do tego cerfura, przynajmniej prezenty gwaizdkowe bede miec z głowy. Mam nadzieje ze jeszcze tam coś zostało

                        Raczej chyba zostało, bo ta promocja trwa tylko 2 dni
                        A poza tym ceny są normalne, tylko bony się dostaje do wykorzystania
                        więc też nie każdy sie od razu rzuca na takie akcje 😉

                        • Zamieszczone przez Devilry

                          teraz sobie przypomniałam,że w tamtym roku tez tak było, pamiętam jak jechałam w nocy po misia bajeczkę 🙂

                          • w zeszlym roku
                            mąż rowno o 22, pierwszego dnia promocji polecial do Tesco
                            okazało się ze większości zabawek nie było 🙁

                            • ja bylam wczoraj wieczorem w tesco

                              moze dla przykladu podam
                              domek lalki barbie
                              w carrefourze 89 zł do tego jeszcze dochodzi 40%.

                              w tesco 129

                              nie mówiac o klockach lego.
                              ceny kosmiczne.

                              ale w taki sposób sobie robią zapas na zejsciu z cen.
                              za chwile zapewnie będzie 40%
                              60%
                              i ceny dojdą do poziomu normalnych cen.
                              nabijanie ludzi.

                              • Zamieszczone przez Asik.
                                Raczej chyba zostało, bo ta promocja trwa tylko 2 dni
                                A poza tym ceny są normalne, tylko bony się dostaje do wykorzystania
                                więc też nie każdy sie od razu rzuca na takie akcje 😉

                                U mnie w carefurze wczoraj był taki tłok ze przejść nie dało, może dlatego że taka godzina (16), niektórych zabawek już nie było np. niektórych zestawów lego.

                                Ja obkupiłam dzieciaki.

                                Ceny zabawek ok,nie wygórowane, sprawdzałam z alegro.

                                • Zamieszczone przez majowamama
                                  a kiedy 50% w realu???
                                  ktos wie??
                                  w zeszłym roku było w połowie grudnia…

                                  • Zamieszczone przez aoh

                                    zabawki tez??

                                    • W Tesco ceny zabawek sa bardzo wysokie. Niech sobie w nos włożą swoje 20%.
                                      W Realu jest tanio. Dodatkowo 21 listopada dawali 30% rabaty na zabawki.
                                      W Carrefour ceny wyższe niż w ubiegłym roku ale i tak jest taniej niż w Tesco.
                                      Ja jestem ciekawa czy Real zrobi akcje -50% na wszystkie zabawki tak jak w połowie grudnia ub. r. Może ma ktoś jakieś przecieki?

                                      • Zamieszczone przez DOKI
                                        W Tesco ceny zabawek sa bardzo wysokie. Niech sobie w nos włożą swoje 20%.
                                        W Realu jest tanio. Dodatkowo 21 listopada dawali 30% rabaty na zabawki.
                                        W Carrefour ceny wyższe niż w ubiegłym roku ale i tak jest taniej niż w Tesco.
                                        Ja jestem ciekawa czy Real zrobi akcje -50% na wszystkie zabawki tak jak w połowie grudnia ub. r. Może ma ktoś jakieś przecieki?

                                        W Realu promocja -50% to tylko na wybrane produkty przemysłowe. O zabawkach narazie jeszcze nic nie wiadomo ( nawet pracownicy jeszcze nie wiedzą)

                                        • Zamieszczone przez DOKI

                                          Ja jestem ciekawa czy Real zrobi akcje -50% na wszystkie zabawki tak jak w połowie grudnia ub. r. Może ma ktoś jakieś przecieki?

                                          ja słyszałam że nie zrobi, ale nie jest to informacja pewna na 100%, więc trzeba mieć nadzieję 😉
                                          rok temu robili to dwa tygodnie przed świętami, do tego czasu już pewnie będę obkupiona

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: – 20% na zabawki w Tesco

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general