30 lat minęło…

13 kwietnia 1974 r. 23:45 sobota
z okazji okrągłej rocznicy urodzin chciałabym opieki bożej, dużo zdrowia, słonecznych dni, pieniąchów a to wszystko po to żeby moje wielkie marzenie jak najszybciej się spełniło: żeby zajść, żeby płód zdrowo się rozwijał całą ciążę i żebym urodziła zdrowe, radosne, inteligentne, urodziwe, obdarzone urokiem osobistym i siłą wewnętrzną czyli najwspanialsze na świecie DZIECKO, bo moje (no, moje i męża), no i żeby temu najwspanialszemu dziecku dobrze się w życiu wiodło i było dobrym człowiekiem.
Chyba nie jestem bardzo wymagająca, nie?

14 odpowiedzi na pytanie: 30 lat minęło…

  1. Re: 30 lat minęło…

    WSZYSTKIEGO NAAAAAAAAAAAAAAAAJ!!!!!!!!!!!!!!!!

    JoVi i…KTOŚwrześniowy

    • Re: 30 lat minęło…

      AMEN 🙂

      Ania
      [Zobacz stronę]

      • Re: 30 lat minęło…

        Życzę Ci aby Twoje słowa się spełniły

        25 cykl,[Zobacz stronę]

        • Re: 30 lat minęło…

          Agapa, STO LAT, STO LAT….. niech Ci się spełnią wszystkie marzenia… i jeszcze jedno żebyś była szczęśliwa!!!!!! Gorące urodzinowe ucałowania….

          ami7
          [Zobacz stronę]

          • Re: 30 lat minęło…

            Nic dodać nic ująć 😉 Życzę Ci aby Twoje życzenia spełniły się w każdym calu :-))) Nie zapomnij zdmuchnąć świeczki z tej okazji :-)))
            Pozdrawiam serdecznie :-)))

            Miyu
            + moja tempka
            [Zobacz stronę]

            • Re: 30 lat minęło…

              Wszystkiego Naj, Naj i aby życzenia się spełniły

              Ewike i lipcowa Poziomka

              • Re: 30 lat minęło…

                WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ 🙂

                Marta

                • Re: 30 lat minęło…

                  Nie dodam nic więcej do Twoich własnych życzeń. Mogę jedynie napisać, że dołączam sie do nich :o))))))))))

                  Pozdrawiam,
                  Olinka

                  • Re: 30 lat minęło…

                    No pewnie ze nie, normalne marzenia a jak trudno czasem zeby sie spelnily. 100 lat!!!

                    Monika (4 cykl)

                    • Re: 30 lat minęło…

                      STO LAT, STO LAT AGAPA!!
                      Pewnie, ze nie jestes wymagajaca. Zycze Ci, by wszystkie marzenia sie spelnily i wszystkiego naj….)))
                      pozdawiamania-5 podejscie..))

                      • Re: 30 lat minęło…

                        STO LAT, STO LAT AGAPA!!!
                        Zeby wszystkie marzenia sie spelnily i wszystkiego naj…))))
                        pozdawiam

                        ania-5 podejscie..))

                        • Re: 30 lat minęło…

                          Droga Aguś
                          Z okazji urodzin życzę Ci jak dobra wróżka,
                          by spełniło się “TO” największe marzenie
                          z głębi Twego serduszka.

                          pozdrawiam
                          violka – starania od stycznia 2003 r., w lutym miałam “punkcję torbieli”, nareszcie jako starająca.

                          • Agapa!!!!!!!!!!!!

                            Lubu dubu,lubu dubu
                            Niech zyje nam uczestniczka naszego klubu
                            Niech zyje nam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

                            to bylam ja czyli agaHH:)

                            wiesiolek.HormeelS.witB.E

                            • Dziękuję ślicznie.

                              Dziewczęta (no bo ja już jestem poważną, dorosłą kobietą),
                              serdecznie dziękuję za wszystkie życzenia i dla Was wszystkich tego samego.

                              Życie zaczyna się po 30tce.
                              (co jakiś czas będę zmieniała cyfrę… na początku…, jeśli pozwolicie)

                              Znasz odpowiedź na pytanie: 30 lat minęło…

                              Dodaj komentarz

                              Angina u dwulatka

                              Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                              Czytaj dalej →

                              Mozarella w ciąży

                              Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                              Czytaj dalej →

                              Ile kosztuje żłobek?

                              Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                              Czytaj dalej →

                              Dziewczyny po cc – dreny

                              Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                              Czytaj dalej →

                              Meskie imie miedzynarodowe.

                              Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                              Czytaj dalej →

                              Wielotorbielowatość nerek

                              W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                              Czytaj dalej →

                              Ruchome kolano

                              Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                              Czytaj dalej →
                              Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                              Logo
                              Enable registration in settings - general