30 tys. na własną firmę!!!!!

Zgłosiłam się właśnie do projektu “Pieniądze na dobry start” 🙂

Można otrzymać nawet 30 tys. na otwarcie własnej firmy. trzeba mieć tyko jakieś pomysł!!! Czekam teraz na wyniki rekrutacji ale podobno jeszcze można się zgłaszać.

Podobno mają być jakieś szkolenia a potem dadzą kasę na biznes…. Informacje pod numerem tel. 71 7… [edytowane przez moderatora]

Trzeba tylo być z terenu powiatów: bolesławieckiego, kamiennogórskiego, lwóweckiego, strzelińskiego, górowskiego, milickiego, wołowskiego, legnickiego i polkowickiego i nie można pracować…..

Pozdrawiam

16 odpowiedzi na pytanie: 30 tys. na własną firmę!!!!!

  1. no i????
    w związku z tym co?

    • No i Kochany Nunaczku
      Reklama

      • Zamieszczone przez Nati27
        No i Kochany Nunaczku
        Reklama

        no wiem wiem…
        to z ironią było

        • Jest taki projekt. Interesowałam się nawet tymNie wiem, czy pod tym numerem.

          W Lubelskiej Fundacji jest do 40 tyś na rozwinięcie swojej działalności.
          No własnie też kursy i szkolenia za darmo. Doradctwo.
          Warto napisać projekt. Sama bym próbowała, ale są warunki: trzeba być bezrobotnym (i to chyba od niedawna, dla zaintersowanym mogę wkleić link do Fundacji), no i zameldowanie chyba na stałe.

          Nie jestem niestety (albo stety, zależy jak na to patrzeć:))bezrobotną, no i nie zamierzam póki co być nią.:)

            • Zamieszczone przez Nunak
              no i????
              w związku z tym co?

              to co przeprowadzka?

              • Zamieszczone przez haluniaaaa
                Zgłosiłam się właśnie do projektu “Pieniądze na dobry start” 🙂

                Można otrzymać nawet 30 tys. na otwarcie własnej firmy. trzeba mieć tyko jakieś pomysł!!! Czekam teraz na wyniki rekrutacji ale podobno jeszcze można się zgłaszać.

                Podobno mają być jakieś szkolenia a potem dadzą kasę na biznes…. Informacje pod numerem tel. 71 7…[edytowane przez moderatora]

                Trzeba tylo być z terenu powiatów: bolesławieckiego, kamiennogórskiego, lwóweckiego, strzelińskiego, górowskiego, milickiego, wołowskiego, legnickiego i polkowickiego i nie można pracować…..

                Pozdrawiam

                tiaaaaaaaaaaaaaa, juz dzwonię na 717-

                • Zamieszczone przez EwkaM
                  tiaaaaaaaaaaaaaa, juz dzwonię na 717-

                  • Zamieszczone przez EwkaM
                    tiaaaaaaaaaaaaaa, juz dzwonię na 717-

                    Ano właśnie ten numer,a podszyła się pod prawdziwy projekt.

                    • a na slasku sa te teraz takie? ja poluje? ale na rozwiniecie lub otwarcie ale nie dla bezrobotnych

                      • Zamieszczone przez swiki
                        a na slasku sa te teraz takie? ja poluje? ale na rozwiniecie lub otwarcie ale nie dla bezrobotnych

                        Może poszukaj po fundacjach.
                        U nas jest naprawdę wiele fajnych kursów, projektów, głównie chyba dla bezrobotnych

                        • Zamieszczone przez Nunak
                          no wiem wiem…
                          to z ironią było

                          😉

                          • Zamieszczone przez swiki
                            a na slasku sa te teraz takie? ja poluje? ale na rozwiniecie lub otwarcie ale nie dla bezrobotnych

                            coś mi się obiło o uszy ze jest jakas pomoc z unii europejskiej. Nie znam jednak zasad,koleżanka mi mówiła ze planuje rozkręcic własny biznes,wiem ze mozna pracowac. nic więcej nie napisze bo nie wiem.koleżanka tez ze śląska…

                            • a wiem wlasnie ze sa bo nawet ostatnio mielismy startowac w jednym prjekcie, ale jakbys ktoas slyszala konkretnie ze jest jakis teraz lub bedzie w najblizszej przyszlosci to chetnie sie dowiem, bo czasem przeszukuje rozne miejsca, ale to dosc czasochlonna robota

                              • Zamieszczone przez swiki
                                a wiem wlasnie ze sa bo nawet ostatnio mielismy startowac w jednym prjekcie, ale jakbys ktoas slyszala konkretnie ze jest jakis teraz lub bedzie w najblizszej przyszlosci to chetnie sie dowiem, bo czasem przeszukuje rozne miejsca, ale to dosc czasochlonna robota

                                a Urzad Pracy? To zupełnie inny projekt? Tez chyba bylo stamtąd jakies dofinansowanie. Ale tu juz trzeba byc zarejestrowanym w UP i nie wiem jakie jeszcze warunki spełniać

                                • W śląskim co jakiś czas jest nabór do nowego projektu. Najlepiej obserwować stronę Wojewódzkiego Urzędu Pracy, bo to on dostaje środki z Uni. Nie zawsze trzeba być osobą bezrobotną. Ja uczestniczę w projekcie gdzie jedną z grup były kobiety powracające na rynek pracy po urodzeniu dziecka.

                                  Znasz odpowiedź na pytanie: 30 tys. na własną firmę!!!!!

                                  Dodaj komentarz

                                  Angina u dwulatka

                                  Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                  Czytaj dalej →

                                  Mozarella w ciąży

                                  Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                  Czytaj dalej →

                                  Ile kosztuje żłobek?

                                  Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                  Czytaj dalej →

                                  Dziewczyny po cc – dreny

                                  Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                  Czytaj dalej →

                                  Meskie imie miedzynarodowe.

                                  Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                  Czytaj dalej →

                                  Wielotorbielowatość nerek

                                  W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                  Czytaj dalej →

                                  Ruchome kolano

                                  Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                  Czytaj dalej →
                                  Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                  Logo
                                  Enable registration in settings - general