4 latek naśladuje bicie innego chłopca.

Witam, mam taki problem z moim 4 letnim przedszkolakiem. Ostatnio nauczycielka pokazała mi nagrany przypadkowo film jak jeden chłopiec stoi sobie grzecznie przy scianie a do niego podbiega inny i klepie go w reke. Moj syn to widzac tez go uderzył, nastepnie tamten kopnal chlopca wiec moj syn tez to zrobil. Pozniej jeszcze trzeci sie do nich dołaczyl. Nie wiem co mam robic, moj syn zawsze byl grzeczny, słuchał Pania w przedszkolu a teraz gdy jest ten niegrzeczny chlopiec w przedszkolu ciagle go nasladuje. W domu taki nie jest, gdy go o cos prosze zawsze to zrobi. nieraz musze 3 razy powtorzyc ale zrobi to. Pani w przedszkolu mowila nawet, ze gdy tego chlopca nie ma w przedszkolu to jest spokoj, nikt nie krzyczy nikt sie nie bije. Mowilam mojemu synowi zeby sie z nim nie bawil, on powiedzial ze bedzie ale wiem jak jest. obiecywal mi tyle razy ze nie bedzie nikogo bil a dalej robi tak jak inny chlopiec. nie wiem juz co mam robic, jak z nim rozmawiac zeby zrozumial to ze innych to boli co on robi. moje tlumaczenia w stylu ze jakby tobie tak ktos robil albo czy chcialbys zeby tobie… nic nie daja. W domu nie bije go za zle zachowanie tylko zawsze rozmawiam i tłumacze. prosze o pomoc bo nie mam juz sił.

3 odpowiedzi na pytanie: 4 latek naśladuje bicie innego chłopca.

  1. przypadkowo nagrany film?? kto go nagrał?
    i co w tym czasie nauczycieli robiły? – bo to chyba one po pierwsze powinny “na gorąco” zareagować na tę sytuację.

    • nauczycielki w przedszkolu nagrały aparatem, bo chciały dzieciom zdjecia zrobic. a nie zareagowały od razu bo chciały zobaczyc co bedzie dalej co zrobia dzieci. (tak mi powiedziały)

      • Zamieszczone przez onia1986
        nauczycielki w przedszkolu nagrały aparatem, bo chciały dzieciom zdjecia zrobic. a nie zareagowały od razu bo chciały zobaczyc co bedzie dalej co zrobia dzieci. (tak mi powiedziały)

        Panie w przedszkolu zamiast reagować i podbiec do uderzonego chłopca, nagrywają w tym czasie film, czekając na reakcję innych…po czym podbiega do niego drugi i robi coś podobnego, następnie kolejny i kolejny…dla mnie to szok. Dosłownie nawet nie wiem co napisać…czas na czekanie i nagrywanie co też będzie się dalej działo też sobie wyznaczyły? W głowie mi się to nie mieści 🙁 Wyjątkowo nieodpowiedzialne.

        Znasz odpowiedź na pytanie: 4 latek naśladuje bicie innego chłopca.

        Dodaj komentarz

        Angina u dwulatka

        Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

        Czytaj dalej →

        Mozarella w ciąży

        Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

        Czytaj dalej →

        Ile kosztuje żłobek?

        Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

        Czytaj dalej →

        Dziewczyny po cc – dreny

        Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

        Czytaj dalej →

        Meskie imie miedzynarodowe.

        Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

        Czytaj dalej →

        Wielotorbielowatość nerek

        W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

        Czytaj dalej →

        Ruchome kolano

        Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

        Czytaj dalej →
        Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
        Logo
        Enable registration in settings - general