4 palniki

Czy gotujecie na wszystkich 4 palnikach?

32 odpowiedzi na pytanie: 4 palniki

  1. moge odpowiedziec na czesc pytania: czesto mam wszystkie cztery palniki w uzyciu, nie zdecydowalabym sie na olyte z dwoma
    mialam taka przez chwile (piec miesiecy w malenkim mieszkanku) i naprawde nie umiaam sobie z gotowaniem poradzic

    • Zamieszczone przez kantalupa
      moge odpowiedziec na czesc pytania: czesto mam wszystkie cztery palniki w uzyciu, nie zdecydowalabym sie na olyte z dwoma

      Ja też nie. Najczęściej używam 3 😉

      Choć z drugiej strony jeśli ktoś już się przyzwyczaił, by używać tylko dwóch, to pewnie da radę…

      • używam tylko dwóch. da się.

        • uzywam wszystkich 4 i to czasem mało

          1. zupa
          2. makaron
          3. ziemniaczki tudzież kasza, ryż,
          4. mięsiwo

          przydałby sie 5 (chociaz dostawiany;)) sosik, warzywka itd….

          • Zamieszczone przez aoh
            uzywam wszystkich 4 i to czasem mało

            1. zupa
            2. makaron
            3. ziemniaczki tudzież kasza, ryż,
            4. mięsiwo

            przydałby sie 5 (chociaz dostawiany;)) sosik, warzywka itd….

            no i się wydało kogo przerastają obiady dwudaniowe

            • Chyba nie zdarzyło mi się używać jednocześnie 4 palników, 3 czasami używam 🙂
              Ale wolałabym mieć kuchenkę 4-ro palnikową, tak na wszelki wypadek
              gdyby było mi potrzebne więcej niż 2 palniki
              A poza tym kuchnia dwupalnikowa “od ściany” powoduje, że przed nią powstaje niewykorzystana powierzchnia
              Nie wiem czy to będzie fajnie wyglądać?
              Ale ja mam kiepsko rozwiniętą wyobraźnię przestrzenną, więc może bedzie fajnie

              • Zamieszczone przez marchewkowa
                no i się wydało kogo przerastają obiady dwudaniowe

                raczej oszczednosc czasu
                wole odstac raz ugotowac i miec z głowy
                na raty nie dałabym rady czasowo.

                • Zamieszczone przez aoh
                  raczej oszczednosc czasu
                  wole odstac raz ugotowac i miec z głowy
                  na raty nie dałabym rady czasowo.

                  ja z oszczędności czasu ograniczam się do jednego dania 😉 (i dwóch palników).

                  • Zamieszczone przez marchewkowa
                    ja z oszczędności czasu ograniczam się do jednego dania 😉 (i dwóch palników).

                    moj duży odkurzacz (z bardzo głębokim żołądkiem) nie dałby rady z jednym daniem

                    a juz jego szczytem marzeń byłby deser w postaci ciepłego ciasta z piekarnika.

                    • Zamieszczone przez aoh
                      moj duży odkurzacz (z bardzo głębokim żołądkiem) nie dałby rady z jednym daniem

                      a juz jego szczytem marzeń byłby deser w postaci ciepłego ciasta z piekarnika.

                      Dobrze, że nie trafiłam na taki wymagający egzemplarz 😉
                      Mój K. niezupowy, zadowoli się schabowym czy kurczakiem z surówką
                      Odkąd zaczął ćwiczyć nawet ziemniaków nie muszę gotować

                      • mnie sie nie zdażyło, najczęściej korzystam z dwóch a baaaardzoo rzadko z trzech

                        Pozdrówki 🙂

                        • czasem uzywam wszystkich 4 jak imprezka albo
                          święta są, ale najczesciej 3 wiec ja jednak wolała bym miec
                          4 palniki moze kiedys ci się jednak przydac 😉

                          • Zamieszczone przez Asik.

                            Dobrze, że nie trafiłam na taki wymagający egzemplarz 😉
                            Mój K. niezupowy, zadowoli się schabowym czy kurczakiem z surówką
                            Odkąd zaczął ćwiczyć nawet ziemniaków nie muszę gotować

                            Kochana gdybym ja wiedziala;)
                            ale cóz
                            lubią jest te moje gadziny
                            a ja lubie dla nich gotować.

                            • Zamieszczone przez aoh
                              moj duży odkurzacz (z bardzo głębokim żołądkiem) nie dałby rady z jednym daniem

                              a juz jego szczytem marzeń byłby deser w postaci ciepłego ciasta z piekarnika.

                              jakby go tak zmiksowac z moim

                              ciast nie lubi a ja lubie piec
                              duzo zjesc potrafi ale jedno danie wystarcza (nauczone, bo z domku wyniosl ofkors dwudanowe obiady)
                              a figure ma panczenisty

                              • Zamieszczone przez szpilki
                                jakby go tak zmiksowac z moim

                                ciast nie lubi a ja lubie piec
                                duzo zjesc potrafi ale jedno danie wystarcza (nauczone, bo z domku wyniosl ofkors dwudanowe obiady)
                                a figure ma panczenisty

                                w ciagu 5 lat K przytył 12 kg.
                                robi sie okrąglutki.

                                Ciasta robisz wysmienite

                                ale ja mu tego nie powiem

                                bo jeszcze sie zgodzi na jakis mixer

                                • Zamieszczone przez Asik.

                                  Dobrze, że nie trafiłam na taki wymagający egzemplarz 😉
                                  Mój K. niezupowy, zadowoli się schabowym czy kurczakiem z surówką
                                  Odkąd zaczął ćwiczyć nawet ziemniaków nie muszę gotować

                                  mojemu i kanapka wystarczy

                                  • Zamieszczone przez laura1
                                    Czy gotujecie na wszystkich 4 palnikach? wlasnie “projektuje” mala kuchnie w domku (teraz letniskowy) ale moze sie okazac ze kiedys bedziemy tam mieszkac i zastanawiam sie czy jest sens kupowac plyte z 4 palnikami.
                                    Z przyzwyczajenia gotuje na tylnych dwoch palnikach, bardzo rzadko gotuje na 3 a na 4 to chyba ze 3 razy w zyciu mi sie przytrafilo ale to dla tego ze sie boje zawsze o dziecko, wole poczekac chwile i cos poprzestawiac niz wlaczyc palnik z przodu, takie zboczenie mam, moze minie
                                    Jesli zdecydowalabym sie na plyte z dwoma miejscami, czy moge ja zamontowac z tylu blatu, rownolegle do sciany? czy to nie ma sensu, bo szkoda miejsca roboczega na blacie. Ma ktoras z Was taka mala plyte na 2 palniki?

                                    jak mam uimprezy i gotuje sie zupa, kartofle, mieso, warzywa…. jak najbardziej 4. A na co dzien tez wszystkich ale nie na raz -garnki rozmiarem dobieram

                                    • Zamieszczone przez EwkaM
                                      mojemu i kanapka wystarczy

                                      Mój przed treningiem musi zjeść mięcho
                                      W pozostałe dni też na kanapkach żyje

                                      • bierz 4 palniki i nie kombinuj:)
                                        2 to mało.
                                        na co dzień jak sie zupkę gotuje to ok,
                                        ale jak przyjdą goście to masakra.
                                        albo jak wszyscy w rodzinie na obiad jedzą co innego jak u mnie.

                                        • Zamieszczone przez laura1
                                          Czy gotujecie na wszystkich 4 palnikach? wlasnie “projektuje” mala kuchnie w domku (teraz letniskowy) ale moze sie okazac ze kiedys bedziemy tam mieszkac i zastanawiam sie czy jest sens kupowac plyte z 4 palnikami.
                                          Z przyzwyczajenia gotuje na tylnych dwoch palnikach, bardzo rzadko gotuje na 3 a na 4 to chyba ze 3 razy w zyciu mi sie przytrafilo ale to dla tego ze sie boje zawsze o dziecko, wole poczekac chwile i cos poprzestawiac niz wlaczyc palnik z przodu, takie zboczenie mam, moze minie
                                          Jesli zdecydowalabym sie na plyte z dwoma miejscami, czy moge ja zamontowac z tylu blatu, rownolegle do sciany? czy to nie ma sensu, bo szkoda miejsca roboczega na blacie. Ma ktoras z Was taka mala plyte na 2 palniki?

                                          jak obiad jednodaniowy
                                          lub odgrzewany to i jeden mi wystarczy

                                          ale jak w sobotę gotuję na cały tydzień
                                          lub jakiś obiad rodzinny robię to i cztery za mało

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 4 palniki

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general