41 dc, kupić drugi test?

Kochane dziewczyny, doradźcie mi, bo sama nie wiem, czy zrobić drugi raz test, czy nadal czekać?
Cykle mam regularne 30 dniowe. Od dwóch miesięcy staramy się o dzidziusia. W pierwszym miesiącu nie udało się. A teraz już 41 dc i nadal nie mam @.
Robiłam test w zeszły poniedziałek/34dc/ i wyszedł negatywny.
Oprócz braku małpy miałam podwyższoną temp. oscylującą w granicach 37,2 st. Po negatywnym teście myślałam, że to przeziębienie, bo byłam jakaś taka rozbita i w nosie coś mnie kręciło, więc brałam scorbolamid /nota bene później się doczytałam, że w pierwszym trymestrze nie można go brać i zamieniłam po trzech dniach na wszelki wypadek na rutinoscorbin/.
Troszeczkę boli mnie podbrzusze, ale nie jest to stały ból i od czasu do czasu czuję jakieś kłucie w okolicach jajników.
Jeżeli chodzi o piersi, to nie są jakoś szczególnie przewrażliwione (chyba;))
Dzisiaj nadal mam w granicach 37 st. i siedzę … i dumam…
Oszukał może którąś z Was test, czy raczej należy mu ufać, że fasolki brak i powinnam w czym innym dopatrywać się przyczyny braku małpiszona?
Może dodam jeszcze, że mam już jedno dziecko – 3 letnią córeczkę, o którą zbyt długo się nie musiałam starać /udało się w pierwszym cyklu/.
Co o tym wszystkim myślicie?

21 odpowiedzi na pytanie: 41 dc, kupić drugi test?

  1. Re: 41 dc, kupić drugi test?

    na twoim miejscu, przy braku @ i cyklu dłuższym niż zwykle zrobiłabym jeszcze jeden test. Mniej nerwów małym kosztem, więcej pewności. Mi pierwszy kiedys wyszedł taki słabiutki, razem z koleżanką stwierdziłyśmy, że jednak to chyba nie to, potem poszłam do laboratorium i test wyszedł negatywnie, a po tygodniu drugi test wskazywał ciążę. Kup drugi innej firmy.

    • Re: 41 dc, kupić drugi test?

      jak dla mnie to pewnie się udało! poszukaj mojego posta “najwcześniejsze i najpóźniejsze dwie kreski” i zobaczysz jakie cuda się dzieją z testami.
      Gratulacje!

      • Re: 41 dc, kupić drugi test?

        PZB mam nadzieję, że tak, ale po tamtym poniedziałku, aż boję się iść do apteki po test – dobijająco wyglada jedna krecha…
        A Twój post czytałam, jak miałam doła w tamten poniedziałek, ale z reguły dziewczynom wychodził pozytywny w tym dniu cyklu co ja robiłam
        Kurcze…wiecie co, to był test CLEAR VIEW HCG II i w pierwszej ciąży robiłam go rano, a teraz w południe, może to tego wina, a jednocześnie jest napisane, że ten test wykrywa ciążę już w 7 dniu po zapłodnieniu…
        Ale staram się myśleć pozytywnie po tym co napisała Samyra.
        Jak zdobędę się na odwagę to wyślę męża po test, pod warunkiem, że jemu jej nie zabraknie;)) Może on bedzie miał szczęśliwszą rękę…

        • Re: 41 dc, kupić drugi test?

          chyba już pora gratulować…. na mojego nosa się udało. A testy – hmmm róznie z nimi bywa. Najlepiej zrób test z krwi – będzie wiadomo na 100 %. Trzymam kciuki.

          ami7
          [Zobacz stronę]

          • Re: 41 dc, kupić drugi test?

            Słoneczko, jeżeli podstawowa temperatura ciała utrzymuje się na podwyższonym poziomie przez ponad 21 dni – to można pogratulować fasolki – czego i tobie życzę

            • Re: 41 dc, kupić drugi test?

              Robic robic jak najbardziej – czekam na wynik (pozytywny oczywiscie) 🙂

              Baby – z wielkimi nadziejami (i Wasz wierny Ranking zarazem)

              • Re: 41 dc, kupić drugi test?

                Ja miałam identyczną sytuację pierwszy test nie wyszedł ok 30 dnia, po czterech dniach zrobialm nastepny i nie bylo wątpliwości-2 kreseczki i ciąża

                • Re: 41 dc, kupić drugi test?

                  Też jestem za ponowieniem testu!! Czekam na pozytywne wiadomości!!

                  Pozdrawiam serdecznie!!
                  Alicja

                  • Re: 41 dc, kupić drugi test?

                    Tak jak radzą Ci dziewczyny zrób koniecznie jeszcze jeden test, albo najlepiej wynik z krwi, ale ja tam jestem pewna że to fasolka już w Tobie zagościła!!!!!!!!!! trzymam kciuki, daj znać co i jak, pozdrawiam

                    Kasiek

                    • Re: 41 dc, kupić drugi test?

                      Dzięki dziewczyny za to wsparcie.
                      Chyba faktycznie kupię drugi test /który jest najlepszy?/ i jeszcze przedzwonię spytać się do laboratorium, ile kosztuje to badanie z krwi.
                      Przeczytałam własnie na stronie hurtowni farmaceutycznej o tescie ciążowym:
                      Test ClearView HCG II jest testem o wysokim stopniu
                      czułości, a zatem można go przeprowadzać o dowolnej
                      porze dnia. (Przed wykonaniem testu odradza się
                      przyjmowania nadmiernej ilości płynów, gdyż może to
                      powodować rozcięczenie hormonu HCG w moczu i utrudnić
                      odczytywanie wyniku).
                      I wiecie co – mnie w tamten poniedziałek strasznie suszyło, to może za bardzo rozrzedziłam moją gonadotropinkę
                      kosmówkową…
                      Oby tak było…
                      Będę Was o wszystkim informować na bieżąco…

                      • Re: 41 dc, kupić drugi test?

                        Norah mi w 30 dc też nie wyszedł, ale w 37 dc wyszedł pozytywny, to zależy od tego jak szybko wzrośnie Ci HCG, potem to juz byle jaki test wyjdzie.

                        Maja i Bejbik – 09.05.2004.

                        • Re: 41 dc, kupić drugi test?

                          No rob ten test i od razu daj nam znac!! Cos czuje dobra nowine!!!

                          Gosia
                          [Zobacz stronę]

                          • Re: 41 dc, kupić drugi test?

                            …zrobię go jutro rano…
                            …trzymajcie kciuki…

                            • Re: 41 dc, kupić drugi test?

                              Norah ja też najpierw robiłam tym testem co Ty ale jakoś nie wqierzę że może wykryć juz po 7 dniach. Tak jak pisałam wcześniej ja zrobiłam w 30 dc i nie wyszedł a w 37 wyszedł (cykle 30-38 dni). Biegnij szybciutko do apteki i powodzenia.
                              Przesyłam Ci ciążowe fluidki.

                              Maja i Bejbik – 09.05.2004.

                              • Re: 41 dc, kupić drugi test?

                                z niecierpliwością czekam na wynik… Wierzę że tym razem sie uda i ujrzysz dwie grubaśne wyraźniutkie kreseczki!!! Trzymam @@ Powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                Magda

                                • Re: 41 dc, kupić drugi test?

                                  Trzymam @@ oczywiście za fasolkę! Ale nie trzymaj nas długo w niepewności, choć czuję, że to właśnie TO!!! Proszę napisz o wyniku testu wcześnie rano! Tak, żebym mogła cieszyć się razem z Tobą jeszcze perzed pójściem do pracy!

                                  Pozdrowionka dla Ciebie i malutkiej Fasolki od cioci Inki

                                  • Re: 41 dc, kupić drugi test?

                                    Myślę, że szybciutko powinnaś zrobić test z krwi. Trzymam kciuki zeby to była fasolka.
                                    Buziaki Aga

                                    • Re: 41 dc, kupić drugi test?

                                      Koniecznie!!!
                                      I ja tez trzymam kciuki za Ciebie i za malenstwo!!!!!!

                                      Moniś

                                      • Re: 41 dc, kupić drugi test?

                                        rób drugi test bo to dokładnie wygląda na ciążę, mam nadzieję że Ci się udało

                                        • Re: 41 dc, kupić drugi test?

                                          Dopiero teraz piszę, bo musiałam sobie pospacerować, żeby zapomnieć po raz kolejny o…. jednej kresce !!!!
                                          Nawet ryczeć już nie mogę…
                                          Zrobiłam test dziś dokładnie o godzinie 6.30 i do tej pory, jak bym nie patrzyła, tak jest tylko jedna kreska, drugie okienko puściutkie.
                                          Albo to pierwsze w moim życiu przesunięcie czasowe małpy albo ja już jestem głupia….

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 41 dc, kupić drugi test?

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general