42 dc i d…

Zrobiłam dzisiaj tak jak radziłyście dugi raz test…i wyszedł znów ujemny.
Czy to możliwe, żeby aż o tyle spóźniała mi się małpa.
Jeszcze nigdy, w moim prawie 30 letnim życiu, nie zdarzyło mi się to. Rozumiem opóźnienie do 3 dni, ale aż tyle/dziś 42 dc, przy normalnych 30 dniowych/???
W sumie nic mnie specjalnie nie boli, nie mam upławów, ani niczego takiego i nie wiem, co jest grane…

19 odpowiedzi na pytanie: 42 dc i d…

  1. Re: 42 dc i d…

    norah, myśle, że powinnaś zrobić test w krwi… wtedy na pewno wszystko się wyjaśni. Z całych sił trzymam kciuki

    ami7
    [Zobacz stronę]

    • Re: 42 dc i d…

      Hej,
      Ja też jestem tz. byłam w takiej sytuacji cykle 30-31 dniowe wczoraj 39 dc. nigdy @ mi się nie spóźniała i wczoraj testowałam a niestety wieczorem przyszła ta cholerna @!!!
      Pozdrawiam Monika

      • Re: 42 dc i d…

        Nora leć do najbliższego laboratorium i zrób badanko krwi, a potem do gina. Trzymam za Ciebie kciuki 🙂

        Kasiek

        • Re: 42 dc i d…

          Ami temp. 37,1. Poczekam z tym testem z krwi, do przyszłego tygodnia, bo jakby co to od razu pójdę do gina prywatnie/koło 26 wypłata;)/. W przychodni jak przed chwilką dzwoniłam to terminy 2-3 tygodniowe.
          Wiecie co my, chyba powinnyśmy mieć zniżki w aptekach na testy, albo jak to powiedział mój mąż, probując rozładować sytuacje rano, zaopatrywać się w hurtowniach farmaceutycznych…
          A myślałam, że będę mieć dzisiaj taki piękny prezent imieninowy…

          • Re: 42 dc i d…

            kiedys miałam podobną sytuację, doszłam do 45 d.c. i nic, nerwy, zaplanowana wizyta u gina mimo negatywnego wyniku testu. Mogło mieć na to wpływ ciągłe przebywanie na słońcu. Wpływ może mieć jakaś infekcja np. grypa, wysiłek fizyczny intensywniejszy niż zwykle, zmęczenie, stres, dieta odchudzająca itp. pozdrowionko.

            • Re: 42 dc i d…

              Ja też jestem za tym, żeby zrobić test z krwi. Ale musisz być cierpliwą osobą, gdybym była na Twoim miejscu, to na pewno bym zrobił aten teścik. Takie spóźnienie?? To może być TO.

              riiba

              • nos do góry 🙂

                Trzymam kciuki, że to jednak jest fasolka. Tylko bardzo, bardzo niesmiała i nie chce się na razie ujawnić.
                Czekaj cierpliwie, jestem z Tobą 🙂

                Ania

                • Re: 42 dc i d…

                  Jestem w tej samej sytuacji co Ty.Dziś 46 d.c. Dwa testy negatywne (ostatni w piątek).Wczoraj byłam u Gina,który powiedział że endometrium (może zbliża się @ 🙁 )bardzo dobre ale nic poza tym nie widzi,mam się nie stresować i jeżeli do piątku nie przyjdzie @ zjawić się u Niego. Od tygodnia straszliwie bolą mnie piersi i czasami pobolewa podbrzusze. Mówił też że szkoda pieniędzy na testy tylko cierpliwie czekać.Życzę Tobie z całego serca fasolki!

                  • Re: 42 dc i d…

                    nora kochana1
                    Masz imieniny – WSZYSTKIEGO, WSZYSTKIEGO, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, A GŁÓWNIE CUDNEJ FASOLKI (ALBO KILKU) Caluję Cię i pozdrawiam

                    ami7
                    [Zobacz stronę]

                    • Re: 42 dc i d…

                      ja jak nie byłam pewna testu to poszłam zrobić próbe ciążową z krwi ( kosztuje tyle samo co test sikany a daje pewność. W 42 dniu jeżeli jest ciąza to próba ciązowa to pokaże. Zyczę ci z całego serca aby to było to.
                      Pozdrawiam kiciucha i maleństwo 19-01

                      • Re: 42 dc i d…

                        Dołączam się do życzeń. Tak się zaangażowałam w sprawę, że pominęłam święto. Wszystkiego Naj Naj i przede wszystkim spełnienia tego marzenia o fasolce (które, kto wie, może się właśnie spełnia?)
                        Pozdróweczka!

                        riiba

                        • Re: 42 dc i d…

                          Przyłączam sie do życzeń wszystkiego najlepszego, spęłnienia marzeń wszystkich a najbardziej tych o fasoleczce !!!!

                          Kasiek

                          • Re: 42 dc i d…

                            Dolaczam sie do zyczen!!!!! Oby wszystkie marzenia Ci sie spelniqly!!!!!

                            Moniś

                            • Re: 42 dc i d…

                              Dziękuję Wam dziewczyny za życzenia:)
                              Milutko mi się zrobiło:)
                              I oby się spełniły te życzenia… jak nie w tym to w następnym miesiącu…;) Niektóre z Was dłużej czekają i mają pierwszeństwo. Mi pomaga przetrwać trudne chwile córeczka, pod warunkiem, że nie pyta codziennie o rodzeństwo;))
                              Buziaki dla Was…

                              Edited by norah on 2003/09/16 15:53.

                              • Re: 42 dc i d…

                                Jeszcze raz wszystkiego najlepszego! Przede wszystkim malutkiej fasoleczki (cos czuję że ona juz jest z Wami tylko nie wiadomo dlaczego nie chce sie ujawnić?!) Buziaczki imieninkowe

                                Magda

                                • Re: 42 dc i d…

                                  No i w 43 dniu cyklu jest małpa i nic innego to nie może być.
                                  Zatem za tydzień zaczynamy od nowa starania…

                                  • Re: 42 dc i d…

                                    Nie smuć się. Kiedyś wreszcie @ pójdzie sobie na 9 m-cy.
                                    Buziaki Aga

                                    • Re: 42 dc i d…

                                      ale nas ta Twoja @ wykiwała. Sprytna (wstrętna!) z niej bestia ! Nie martw się: jak nie teraz to następnym razem. Kiedys musi sie udać!!!! Głowa do góry! Jutro zaświeci słoneczko i będzie lepszy dzionek

                                      Magda

                                      • Re: 42 dc i d…

                                        Ale moze wlasnie w tym cyklu zamieszka u Ciebie fasolka!!! Nosek do gory !!!!!!

                                        Moniś

                                        Znasz odpowiedź na pytanie: 42 dc i d…

                                        Dodaj komentarz

                                        Angina u dwulatka

                                        Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                        Czytaj dalej →

                                        Mozarella w ciąży

                                        Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                        Czytaj dalej →

                                        Ile kosztuje żłobek?

                                        Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                        Czytaj dalej →

                                        Dziewczyny po cc – dreny

                                        Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                        Czytaj dalej →

                                        Meskie imie miedzynarodowe.

                                        Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                        Czytaj dalej →

                                        Wielotorbielowatość nerek

                                        W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                        Czytaj dalej →

                                        Ruchome kolano

                                        Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                        Czytaj dalej →
                                        Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                        Logo
                                        Enable registration in settings - general