5 tygodni spóźnienia @

Dziewczyny moje wszechwiedzące! Moja koleżanka nie ma @ już tak długo. Na początku to jej nawet wmówiłam fasolkę, ale po 2 tygodniach od spodziewanej @ zrobiła test i 1 krecha. Teraz już powinna dostać 2 @ ale nic. Czy którejś się zatrzymał okres na tak długo? W piątek idzie do gina, ja jej każę zrobić jeszcze 1 test, ale ma zero objawów. Sama nie wiem…..

[Zobacz stronę]

15 odpowiedzi na pytanie: 5 tygodni spóźnienia @

  1. Re: 5 tygodni spóźnienia @

    Kiedyś tak miałam ale było to chyba spowodowane zmianą klimatu i stresem: wyjechałam do usa i @ miałam dopiero po 81 dniach – rekord wszechczasów…. Ale wtedy w 100% byłam pewna że to nie ciąża. Takie coś zdażyło mi się tylko raz i potem wszystko było normalnie. Ale moim zdaniem jak najszybciej wyślij koleżankę do gina….

    • Re: 5 tygodni spóźnienia @

      ja mialam po odstawieniu tabletek anty strasznie rozregulowane cykle, wlasnie wielotygodniowe. To moze byc problem hormonalny – u mnie akurat nie byl, bo wyniki mam bardzo dobre. po prostu moj organizm sie rozleniwil. Bez Duphastonu nie dostaje okresu i tyle. Lepiej niech sie wybierze do lekarza i poprosi o cos na wywolanie miesiaczki i o skierowanie na badania.

      Sylvie (od niedawna na Clo – chwilowo bez skutków)

      • Re: 5 tygodni spóźnienia @

        dzięki bardzo i pewnie chodzi o te tabletki anty, bo głupia brała przez 2 lata, bez żadnej wizyty u gina. Teraz jej się dostanie po wizycie, ale miejmy nadzieję że będzie wszystko ok 🙂 Dziękuję ja i kumpela 🙂

        [Zobacz stronę]

        • Re: 5 tygodni spóźnienia @

          hej!
          ostatnia @ mialam 18.07. po luteinie. i od tamtej pory ciszaaaaaa
          nie zrobie testu, bo czuje sie dokladnie tak samo, jak wtedy, gdy zrobilam test po podobnym spoznieniu, czyli wyobraznia pracuje ;(
          a jesli to nie wyobraznia, to huraaa. hmmm, poczekam jeszcze-jak dlugo? kiedy zrobilybyscie test? cykle zazwyczaj mialam do 30 dni, chociaz ja wiem? no glupieje juz.
          Ma.

          • Re: 5 tygodni spóźnienia @

            zrób jutro i już 🙂 Co ma być to będzie 🙂 a może już ujawni się malutka fasolka :))

            [Zobacz stronę]

            • Re: 5 tygodni spóźnienia @

              najchetniej to robilabym codziennie-caly czas obserwuje u siebie Objawy 😉
              no coz, pewnie masz raqcje, bo ja tym razem sama siebie podziwiam, ze tyle wytrzymalam. zazwyczaj robilam jeszcze przed spodziewanym terminem wizyty, a teraz…to przez wakacje 🙂
              pozdrawiam
              dam znac jak z testem
              Ma.

              • Re: 5 tygodni spóźnienia @

                Wiesz ja też tak odwlekałam, bo bałam sie jednej kreski, a miałam tyle objawów 🙂 Zrób teścik!!!! I konicznie powiedz co i jak 🙂

                anias

                • Re: 5 tygodni spóźnienia @

                  Czekamy jutro na kolejne 2 krechy w naszym rankingu 🙂

                  [Zobacz stronę]

                  • Re: 5 tygodni spóźnienia @

                    O tak tak !!!!!!! Czekamy!!!!! I oby ich było coraz więcej!!!!

                    anias

                    • Re: 5 tygodni spóźnienia @

                      no wlasnie, boje sie jednej cholernej kreski. brzmi absurdalnie.
                      jutro z rana testuje.
                      Ma.

                      • Re: 5 tygodni spóźnienia @

                        Będzie dobrze, choć ja ssię tak zdenerowałam, że nie mogłam utrzymać testu jak sprawdzałam wynik. Trzymam mocno kciukasy

                        anias

                        • Re: 5 tygodni spóźnienia @

                          Będzie dobrze, choć ja ssię tak zdenerowałam, że nie mogłam utrzymać testu jak sprawdzałam wynik. Trzymam mocno kciukasy

                          anias

                          • Re: 5 tygodni spóźnienia @

                            hej !
                            ja miałam w zeszłym roku na jesieni zatrzymanie okresu na 71 dni!! wecie jak się czułam gdzy testy wykzały jedną kreche:( lekarze robili tylko badania wszystkie możliwe bo nie mogli dojść przyczyny potem jeden wpadła na pomysł 🙂 że to hormonki poszalały sobie trochę czułam się dobrze nic mi nie było oprócz zamartwiania się ciągłego” co jest nie tak???” potem dochodził mój organizm do siebie 4 miesiące i teraz jest w miare dobrze próbuje próbuje i jeszcze raz próbuję niech każe sobie zrobic wszystkie hormonki to one na pewno są tego przyczyną
                            pozdrawiam

                            katrin

                            • Re: 5 tygodni spóźnienia @

                              Ja tak mialam… Bralam tabl. Anty po ktorych jak w zegarku mialam @…zawsze 2 dni po ostatniej tabl. Az tu nagle nie dostalam. I nie mialam przez 2 mies. Az dostalam progesteron na wywolanie. Takze dziwne rzeczy sie zdarzaja. I szkoda, ze nie oznaczaja fasolki…:(

                              • Re: 5 tygodni spóźnienia @

                                Małpa jest jak urzad skarbowy – nigdy sie nie spóźnia, a nawet może przyjsc nieco wczesniej niż się jej spodziewano. Co innego owu…

                                Myślę, że powinna iść do gina – bo już nie ma co zwlekać.

                                Znasz odpowiedź na pytanie: 5 tygodni spóźnienia @

                                Dodaj komentarz

                                Angina u dwulatka

                                Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                Czytaj dalej →

                                Mozarella w ciąży

                                Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                Czytaj dalej →

                                Ile kosztuje żłobek?

                                Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                Czytaj dalej →

                                Dziewczyny po cc – dreny

                                Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                Czytaj dalej →

                                Meskie imie miedzynarodowe.

                                Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                Czytaj dalej →

                                Wielotorbielowatość nerek

                                W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                Czytaj dalej →

                                Ruchome kolano

                                Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                Czytaj dalej →
                                Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                Logo
                                Enable registration in settings - general