“11-letnia córka Angeliny Jolie i Brada Pitta zmienia płeć!” Plotka, która wywołała dyskusję…

“Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, rozpoczęła terapię hormonalną, która zahamuje proces dojrzewania. W konsekwencji Shiloh stanie się… chłopcem!” Tego typu nagłówki mogliśmy od wczoraj znaleźć w większości polskich oraz zagranicznych serwisów informacyjnych oraz plotkarskich. Dziś agencja AFP wydała oświadczenie, w którym informuje, że nie jest źródłem tych informacji. Prawdopodobnie mamy zatem do czynienia z tak zwanym “fake news”. Próbujemy ostatecznie wyjaśnić tę sytuację (czekamy na odpowiedź ze strony AFP).

Tak czy inaczej sytuacja ta wywołała poważną dyskusję na temat swobód dzieci. Czy 11 lat, to odpowiedni wiek na tak ważne decyzje, jak wybór płci? Internauci nie zostawili na niedawno rozwiedzionej parze suchej nitki.

Dlaczego na cel “fake newsa” wzięto córkę Angeliny Jolie i Brada Pitta, Shiloh? Dziewczynka od zawsze lubi chłopięce ubrania. Również na ślubie swoich rodziców wystąpiła w garniturze.

Jak podawały media zza oceanu pod koniec maja Shiloh odwiedziła lekarza, z którym omówiono plan leczenia hormonalnego, którego zadaniem jest niedopuszczenie do rozpoczęcia się procesu dojrzewania. Polskie media z kolei powołują się na doniesienia Agencji AFP mówiące, że kuracja już się rozpoczęła. Tymczasem sama Agencja AFP informuje, że nie wydała takiego komunikatu i prosi media o usunięcie błędnych informacji.

A Wy jak sądzicie? Czy 11-letnie dziecko może podejmować tak trudne decyzje? I czy w ogóle dziewięciolatka, bo wtedy pojawiły się pierwsze doniesienia medialne o decyzji Shiloh, sama z siebie myśli o zmianie płci?

[Zdjęcie główne: kolaż Instagram Radio City FM, celebhottea]

Dodaj komentarz

8 komentarzy: “11-letnia córka Angeliny Jolie i Brada Pitta zmienia płeć!” Plotka, która wywołała dyskusję…

 1. Jest cos takiego jak badanie kariotypu. Moze stad wiadomo ze to chlopiec zamkniety w ciele dziewczynki I tak naprawde nie byla to jego decyzja tylko wynik szeregu badan

  • Mieli Silos a i tak się wszystko posypało 😉

   • Ja mam 33 lata i jestem w ciąży z czego się bardzo cieszę 😉 i też jako mała dziewczynka wolałam zabawy z chłopakami i chłopięce ubrania bardziej praktyczniejsze ?nigdy nie lubialam sukienek czy spódniczek horrorem było dla mnie aby coś takiego założyć 😉 i do dziś mi to zostało ale jakoś nie czułam i nie czuje się byciem chłopcem w ciele kobiety ;)( poprostu takowy styl) i nigdy tak nie było ale skoro ona tego chcę to lepiej zacząć właśnie teraz niż później powodzenia 😉

    • “A Wy jak sądzicie? Czy 11-letnie dziecko może podejmować tak trudne decyzje? I czy w ogóle dziewięciolatka, bo wtedy pojawiły się pierwsze doniesienia medialne o decyzji Shiloh, sama z siebie myśli o zmianie płci?”

     1. 11 lat to ostatnia chwila na podjęcie tej decyzji (2 moje koleżanki w wieku 9 lat już miesiączkowały a dojrzewanie płciowe to nieodwracalny proces)
     2. u mnie w wieku 3 lat wystąpiła świadomość niezgodności płci metrykalnej z odczuwaną i decyzja o życiu w roli męskiej a nie żeńskiej (oczywiście o operacjach zmiany płci nikt 40 lat temu nie słyszał w Polsce)

     • Tak jak zostało napisane wyżej ona od zawsze miała problem z zaakceptowaniem siebie jako dziewczynka i jestem za zmianą płci w odpowiednim wieku skoro była malutka i już się czula źle, co innego gdyby to był kaprys bogatego dzieciaka lub gdyby miała już rodzinę jak ojciec Kardashianek. Teraz może się konsultowali z lekarzem itp, a kurację rozpoczną jak będzie starsza.

      • A cóż to znaczy ta eufemistycznie nazwana “zmiana płci”? Spójrzmy prawdzie w oczy. Dziewczyna będzie szprycowana hormonami do końca życia co nie pozostanie bez negatywnego wpływu na jej organizm oraz że nieodwracalnie okaleczą jej pochwę, ostatecznie może z kawałka kości obleczonej skórą zrobią jej namiastkę penisa, jednak nigdy nie będzie odczuwać żadnej satysfakcji seksualnej i nie będzie mogła płodzić dzieci. Nie wyobrażam sobie by którakolwiek normalna kobieta zresztą chciała z nią kiedykolwiek współżyć. Jeżeli zaś do tego wytną jej jajniki i macicę to na skutek przedwczesnej menopauzy będzie miała choroby geriatryczne w młodym wieku. Będzie mogła funkcjonować w życiu społecznym jako mężczyzna jednak nigdy nie będzie miała rodziny ani życia intymnego. Może lepiej byłoby skupić się na leczeniu jej psychiki aby przywrócić jej tożsamość płciową zgodną z fizjologią.

       • Nie dla wszystkich rozmnażanie się jest wartością nadrzędną! Jestem pewna, że będzie spełniona w relacjach intymnych, bo nie tylko orgazm = „relacje intymne”. Takich rzeczy nie załatwia się poprzez „leczenie psychiki”!!

      • Witam!
       Skoro mamusia jest MTF a tatuś FTM to czemu się dziwić. Norma w tych kręgach. : )))
       Pozdrawiam normalnych
       J. F

      • Jakie komentarze. Mowa tu o 11 latce! To dziecko. Dzieci mają problem ze zrozumieniem czasu czy śmierci ale z pewnością są pewne że chcą zmienić płeć. Rozwiązania tego problemu należy szukać w głowie i w relacjach rodzinnych. Matka nie zachowuje się łagodnie mówiąc normalnie, tak samo jak ojciec. Plus ich dziwny związek i mnóstwo rodzeństwa. Ale nie od razu po co brać to pod uwagę że to może być efektem tego co się dzieje w domu, lepiej od razu wysłać dzieci na kurację. Nie może wziąć ślubu ani prowadzić auta ani głosować ale może zmienić płeć. To przecież ‘logiczne’. Jak chłopak który stał się nagle dziewczynką. Po spotkaniach z psychiatrą wyszło że to była relacja obronna na pojawienie się w domu siostrzyczki. Jeszcze z 8 lat temu nie było takich artykułów! Bo dla każdego było to idiotyczne, a teraz urabia się ludzi w imię nie wiem toelrancji? Waraci w całej Europie doszli do głosu i mam tego efekt.

       Rozrywka

       Śmieszne historyjki waszych dzieci

       Na naszym forum Rodzice.pl jakiś czas temu zapytałyśmy użytkowniczki o śmieszne historyjki związane z ich dziećmi. Specjalnie dla Was wybrałyśmy te najśmieszniejsze. Bawcie się dobrze i koniecznie podzielcie się swoimi...

       Czytaj dalej →
       Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
       Logo