Angielski z native speakerem dla dzieci? Wypróbuj darmową lekcję próbną

Z pewnością słyszałeś, że nauka z native speakerem jest jedną z najbardziej efektywnych metod nauki języka dla dzieci. Myślisz, że to dużo kosztuje? Niekoniecznie! Indywidualna nauka online z doświadczonym nauczycielem kosztuje mniej, niż lekcje “na żywo”. A może być nawet skuteczniejsza! Dowiedz się, dlaczego.

Angielski online dla dzieci

Jeśli nauka zdalna kojarzy Ci się wyłącznie z brakiem organizacji, a Twojemu dziecku z nudą i mało atrakcyjnymi materiałami pomocniczymi – najwyższy czas to zmienić! Angielski prowadzony przez doświadczonych metodyków, którzy posiadają międzynarodowe uprawnienia potwierdzające ich umiejętności, to całkiem inny standard nauczania.

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ


Ponieważ cały kurs prowadzony jest indywidualnie, jako rodzic uzyskujesz pewność, że stopień trudności zajęć dostosowany jest do potrzeb Twojego dziecka. Z kolei młody uczeń zyskuje bliski kontakt z nauczycielem, a nauka w takiej relacji staje się prawdziwą przyjemnością.

Dlaczego native speaker?

Native speaker, czyli osoba mówiąca w swoim ojczystym języku, to najlepszy “materiał” na nauczyciela. Doskonale zna praktyczną stronę języka, włada nim od dzieciństwa i rozumie niuanse, które wymagają wielu lat nauki od innych osób. Jeżeli dodatkowo taka osoba posiada doświadczenie pedagogiczne oraz regularnie bierze udział w szkoleniach zwiększających jego kompetencje w nauce języka jako obcego – staje się nauczycielem idealnym.

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ

Native speakerzy pracujący z dziećmi dodatkowo szkolą się w kontakcie z tą wyjątkową grupą uczniów. Najczęściej specjalizują się w konkretnej grupie wiekowej, dzięki czemu szybko i skutecznie nawiązują kontakt ze swoimi podopiecznymi.


Tego typu kompetencje są ważne dla renomowanych szkół językowych, takich jak NovaKid, która prowadzi swoje zajęcia online. Zespół pedagogiczny NovaKid składa się wyłącznie z doświadczonych nauczycieli o najwyższych kompetencjach.

Dlaczego warto wybrać taką formę naukę angielskiego?

 • metoda małych kroków – największą satysfakcję z nauki języka osiąga się zaczynając od rzeczy prostych i stopniowo przechodząc do trudniejszych. Indywidualny nauczyciel angielskiego na  bieżąco monituje postępy, dostosowując poziom do konkretnego dziecka.
 • brak zaległości – pojawiły się trudności z opanowaniem konkretnego materiału? Nie szkodzi! Doświadczony nauczyciel nie tylko szybko wykryje źródło problemu, ale też skutecznie powtórzy lekcję.
 • zanurzenie w środowisku językowym – nauka z native speakerem gwarantuje obcowanie z językiem w jego naturalnej formie. Od momentu przystąpienia do lekcji Twoje dziecko cały czas szkoli swoje praktyczne umiejętności.
 • dostosowanie do wieku dziecka – indywidualne zajęcia pozwalają nie tylko dostosować poziom do umiejętności, ale również zdolności kognitywnych charakterystycznych dla wieku dziecka. Doświadczeni nauczyciele posiadają praktyczną wiedzę z dziedziny psychologii rozwojowej.
 • europejskie standardy nauczania – umiejętności praktyczne są ważne, ale w przyszłości Twojemu dziecku potrzebne będą również certyfikaty je poświadczające. Inwestowanie w naukę z pedagogami, którzy znają standardy poziomów CEFR (systemem poziomów znajomości języka obcego stosowany w Europie) zwiększa szansę na pozytywne przejście testów.
 • lekcje z domu – czas i miejsce dostosowane do Waszych potrzeb. Bez dojazdów, bez stresujących korków, w wygodnym i bezpiecznym dla dziecka środowisku. Dzięki temu lekcja angielskiego zajmuje tylko tyle, ile trwa kontakt z nauczycielem!

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ

Kto zyska na takiej nauce?

Dzieci:

 • w wieku od 4 do 12 lat
 • lubiące ciekawe aktywności, które “wciągają”
 • lubiące nawiązywanie indywidualnych więzi opartych na pozytywnych emocjach
 • z dowolną znajomością języka angielskiego

Rodzice:

 • którzy chcą zapewnić swoim dzieciom komfortowe warunki do nauki
 • którym zależy na wygodnym odbywaniu lekcji w domowym zaciszu
 • którzy poszukują wysokiej jakości treści edukacyjnych w atrakcyjnej cenie

Ile to kosztuje?

Średni koszt indywidualnej lekcji “na żywo” z native speakerem to ponad 50 złotych. W przypadku wielkich miast i szeroko reklamowanych szkół językowych cena może być znacznie wyższa.

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ


Tymczasem wykupienie już 8 lekcji online w NovaKid gwarantuje wyjątkowo atrakcyjną cenę: 29 złotych za jedną sesję! Co więcej, niewykorzystane lekcje wracają do bilansu bonusowego.

Odbierz darmową lekcję już dzisiaj!

Chcesz sprawdzić, jak to działa w praktyce? Zarejestruj się na darmową lekcję próbną w NovaKid. Co zyskasz?

 • określenie poziomu Twojego dziecka
 • zapoznanie z interesującym programem nauczania
 • pełną lekcję angielskiego.

My już sprawdziliśmy – to naprawdę działa. Przekonaj się, jak NovaKid zmieni naukę angielskiego w Twoim domu.

Sukienki na wesele

Długa sukienka na wesele

Długie sukienki na wesele – czy wypada? W pogoni za wygodą na każdą okazję wkładamy sukienki koktajlowe. Tymczasem to nie one, a długie suknie są najbardziej szykowaną opcją. Mimo wszystko,...

Czytaj dalej →
Zakupy

Eleganckie sukienki dla dziewczynek

Chyba każda mama uwielbia kupować eleganckie sukienki dla dziewczynek. Najsłodsze wydają się modele w najmniejszych, przeznaczonych dla niemowląt rozmiarach. Miniaturki dorosłych propozycji przywołują uśmiech na usta chyba każdej z nas…...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo