Czerwona sukienka na wesele może być dobrym pomysłem. Ważne jest jednak, żeby odpowiednio dobrać odcień czerwieni do swojego typu urody.
Czerwona sukienka przyciąga wzrok. Mówi się, że to Panna Młoda powinna być najważniejsza na weselu, dlatego goście powinni zrezygnować z czerwieni. Jeśli jednak dobierzesz ją idealnie do swojego typu kolorystycznego, czerwień po prostu podkreśli Twoją urodę i nie będzie się zbytnio rzucać w oczy.

Czerwona sukienka na wesele dla Pani Lato

Pani Lato jest najczęściej występującym w Polsce typem kolorystycznym. Cechują ją włosy w odcieniach blondu ze srebrnym, zimnym połyskiem. Oczy mają zielone, niebieskie bądź szare tęczówki. Lato jest słabo nasyconym typem kolorystycznym, dlatego ładnie wygląda w delikatnych, niezbyt intensywnych kolorach. Pasuje mu mi.n. czerwień arbuza, malina, burgund oraz wiśnia.

Czerwone sukienki na wesele dla Pani Jesień

Bardzo kontrastowa i ciepła Pani Jesień to kobieta, która będzie pięknie wyglądać w każdej ciepłej czerwieni.

Typ kolorystyczny Jesień poznasz po oliwkowej cerze, ciepłej barwie tęczówki oraz brązowych lub rudych włosach ze złotym połyskiem.

Sukienka czerwona na wesele dla Pani Zimy

Pani Zima jest nieco podobna do Królewny Śnieżki. Ma bladą, czasem wręcz prześwitującą cerę i ciemne włosy o srebrnym połysku. Oczy bywają piwne, brązowe, granatowe, orzechowe… To kontrastowy typ urody, który pięknie wygląda w zimnych i mocnych barwach, również w czerwieni. Odpowiednie dla niej są burgund, bordo oraz krwista czerwień.

Sukienki czerwone na wesele dla Pani Wiosny

Pani Wiosna to rzadki typ kolorystyczny. Od lata odróżnia ją miodowy blask włosów i ciepły odcień cery. Źrenice mają ciepły odcień i wiele różnokolorowych plamek w środku. Wiosna pięknie wygląda w delikatnych, wiosennych barwach. Służy jej koral czy czerwień pomidora. Może również mierzyć wszystkie sukienki w czerwieni zbliżonej do rudości.

Jakie dodatki dobrać?

Wielu osobom wydaje się, że z czerwienią idealnie komponuje się czerń. Tymczasem znacznie mniej przytłaczająco wyglądają modne srebro i złoto. Do czerwonej sukienki możesz również dobrać cieliste dodatki.

Czy wiesz już jakim typem kolorystycznym jesteś i jaka czerwoną sukienkę na wesele powinnaś wybrać?

Dodaj komentarz

Planowanie ślubu oraz wesela

Dzieci na weselu

Zamierzasz wyprawić huczne wesele. Zapraszasz więc gości. Goście weselni to zazwyczaj osoby dorosłe, ale wiele z tych osób ma już swoje dzieci. Prosząc osoby dorosłe na wesele ważne jest by...

Czytaj dalej →
Gry i zabawy dla dzieci

LEGO matematyka: Ułamki na klockach LEGO

Jednym z punktów na mojej “Ojcowskiej Bucket List” jest zarażenie córki miłością do matematyki. Sporym sukcesem będzie brak jej niechęci do tego przedmiotu. Tak się złożyło, że trafiłem dziś na...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo