David Beckham krytykowany za pocałowanie córki w usta

Niewinne zdjęcie, które miało pokazać słodką relację pomiędzy znanym piłkarzem, a jego córką wywołało wzburzenie wśród internautów. Wszystko za sprawą buziaka.

David Beckham na swoim Instagramie opublikował zdjęcie zatytułowane “Kiss for Daddy ❤️” na którym tata całuje swoją córkę podczas wakacji w Tanzanii. Zdjęcie ma aktualnie 1,8 miliona polubień.

Kiss for Daddy ❤️

Post udostępniony przez David Beckham (@davidbeckham)

Pomimo, że większość osób zachwycała się tym zdjęciem i komentowała je pozytywnie, to pojawiło się także spore grono oburzonych. W komentarzach wywołała się dyskusja na temat tego, czy można całować własne dzieci w usta.

Poziom oburzenia niektórych jest naprawdę wysoki:

Wy ludzie jesteście chorzy, jeśli to bronicie! Prawda jest taka, że to nie są lata 90, gdzie tego typu zachowania były akceptowalne. Należy bronić niewinności dzieci!

Obrzydliwe! Co za chory facet całuje małą dziewczynkę? Po takim czymś ta dziewczynka nigdy nie będzie w stanie nawiązać normalnych relacji damsko-męskich.

Obrzydliwe! Jesteś zboczeńcem!

Z drugiej strony ciekawy komentarz zamieściła free_bird29:

Nie ma nic przerażającego w całowaniu taty w usta. Mam prawie 30 lat i nadal daję takie buziaki tacie i dziadkowi. To strasznie smutne, że ludzie tego nie rozumieją. To jest piękne i mam nadzieję, że jak ta mała będzie w moim wieku, to nadal nie będzie miała z tym problemu.

Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja, gdzie rodzice są obrzucani błotem za tego typu zachowania. Z podobną reakcją internautów spotkała się rok temu Victoria Beckham, która całowała w usta swoją córkę. A także Hilary Duff, która kilka lat temu w ten sam sposób okazywała uczucia swojemu synowi.

Co ciekawe, za każdym razem opinia jest podzielona także wśród psychologów. Niektórzy uważają, że takie zachowanie może być dla dziecka żenujące i może źle wpływać na jego samopoczucie, a także późniejsze relacje. Inni psycholodzy deklarują natomiast, że pocałunki między dziećmi, a rodzicami, nawet w usta są “normalne i zdrowe”.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Całujecie w usta swoje dzieci? Czy uważacie, że to żenujące?

Dodaj komentarz

Tata, Prawo, Rodzice

Urlop ojcowski: Czemu tak krótko?

Urlop ojcowski 2017: Zmiany, zmiany, zmiany Dziś rano odczytałem wiadomość na Facbooku od jednego z czytelników bloga, który poinformował mnie o zmianach w urlopach ojcowskich, które zaszły 2 stycznia 2016...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo