Eleganckie sukienki dla nastolatek: 3 kroki do wyboru idealnej

Eleganckie sukienki dla nastolatek na specjalne okazje

Eleganckie sukienki dla nastolatek będą najlepszą stylizacją na duże uroczystości. Tylko jak przekonać zbuntowanego podlotka, by włożył taką kreację? I jak znaleźć model, który będzie odpowiedni dla danego wieku oraz spodoba się jednocześnie mamie i córce? Znalezienie takiej sukienki dla nastolatki jest jak najbardziej możliwe!

Krok 1. Rodzinna narada

Nie ulega wątpliwości, że sukienki dla nastolatków to najlepszy wybór, gdy wybierasz się chociażby na wesele. Niestety nawet w tej sytuacji elegancka sukienka nie zawsze jest wymarzonym wyborem dla nastolatki. Często wolałaby włożyć podarte spodnie lub inny, jeszcze bardziej wyrazisty element ubioru. Gdy już zgodzi się na przejrzenie modnych sukienek dla nastolatek, jej wybory często rozmijają się z twoimi. Dlatego zanim udacie się do sklepu, porozmawiajcie o oczekiwaniach obu stron. Być może jesteś w stanie iść na kompromis chociażby w zakrsie doboru bardziej sportowych dodatków?

Krok 2. Klasyczne i eleganckie sukienki dla nastolatek

Eleganckie sukienki dla nastolatek często oparte są na bardzo klasycznych fasonach. Dziewczynka powinna być zadowolona z tego, że dodają one powagi, a mama, ponieważ wyglądają bardzo szykownie, a jednocześnie skromnie. Najprostszym wyborem w większości przypadków, gdy nie wiesz jak ubrać nastolatkę jest mała czarna przed kolano. Wyjątek stanowią sukienki dla nastolatek na wesele, które powinny mieć raczej jasne, radosne kolory. Możesz też zdecydować się na kreację z jaśniejszą lub połyskującą cekinami albo brokatem górą. Pięknie wyglądają rozkloszowane sukienki młodzieżowe na wesele kończące się nad kolanem.

Krok 3. Wybierz oryginalne dodatki

Elegancka sukienka dla nastolatki nie jest synonimem nudy czy ponurej stylizacji. Nawet na poważne uroczystkości najczęściej można włożyć optymistyczne pastele lub oryginalne dodatki do czarnej kreacji. Gdy sytuacja pozwala na zachowanie odrobiny swobody, warto wybierać eleganckie sukienki dla nastolatek o prostych fasonach, ale w zdecydowanych kolorach czy z ciekawym nadrukiem. Takie połączenie klasyki z ciekawym wzornictwem może pzekonać dziewczynkę do częstszego noszenia sukienek.

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo