Elie Saab prezentuje suknie ślubne na 2017! Urzekają koronką podaną w najlżejszym z możliwych sposobów. I do tego wpisującą się w najróżniejsze trendy…Elie Saab: co wyróżnia suknie ślubne na 2017?

Na pierwszy rzut oka kolekcja Elie Saab to suknie ślubne, których nie wyróżnia nic szczególnego – koronkę i tiul oglądamy już od kilku sezonów. Ale nie w tak wyjątkowym wydaniu! Propozycje na 2017 po raz kolejny dowodzą niesamowitego talentu projektanta!

 

Elie Saab suknie ślubne 2017

Elie Saab suknie ślubne 2017 (foto:eliesaab.com)

Wystarczy spojrzeć na ten model sukienki z kolekcji Elie Saab 2017. Zachwyca prostotą, głębokim dekoltem w kształcie litery V i delikatnym paskiem podkreślającym talię. Rozkloszowany dół nabiera lekkości dzięki temu, że wykonano go z leciutkiego tiulu.

Elie Saab suknie ślubne 2017

Elie Saab suknie ślubne 2017 (eliesaab.com)

Czy prosta i wyjątkowo skromna suknia ślubna może robić niezapomniane wrażenie? Elie Saab z łatwością przekonał nas, że tak! Wystarczy zastosować w niej szeroki pas materiału przewiązujący talię oraz oryginalne rozcięcie na zapinanym na szyi karczku kreacji. Naprawdę nie trzeba niczego więcej, by panna młoda zachwyciła wszystkich gości. No może jedynie delikatna i stonowana biżuteria.

Suknie ślubne Elie Saab w koronkowej odsłonie

Do niedawna koronka zachwycała swoją klasyczną elegancją, ale jednocześnie była dość ciężka. Koronkowe suknie ślubne z kolekcji Elie Saaba na 2017 są zaprzeczeniem powyższej tezy. Cienka jak mgła koronka gra główną rolę lub jest jedynie pięknym zdobieniem na tiulu. Jej charakter często znacząco odbiega od klasycznego szyku.Koronkowe suknie Elie Saab na 2017

Koronkowe suknie Elie Saab na 2017 (eliesaab.com)

Wystarczy spojrzeć na cudowną suknię w stylu boho. Półprzezroczyste hafty, rozszerzane rękawy i długi tren kontrastujące z obcisłym fasonem podkreślającym zgrabną figurę… Nasze babcie na pewno nie zdecydowałyby się na włożenie takiej sukienki na swój ślub. Jednocześnie nie można odmówić jej szyku i prostoty.

Podobnie jak sukni z kolekcji Elie Saab 2017 o kroju litery A. O jej wyjątkowym charakterze decydują niesamowicie ugrzecznione przezroczystości, które przeplatają się z koronką. Na tym repertuar projektanta się nie wyczerpuje… Fanki sukni ślubnych księżniczek zakochają się w rozkloszowanym tiulowym dole i koronkowej górze jednego z modeli proponowanych na 2017 rok.A co jeśli masz ochotę na coś nieco bardzo zwariowanego, a nawet lekko napuszonego? A może zupełnie asymetrycznego i niestandardowego? Kolekcja Elie Saab zawiera również tego typu suknie ślubne na 2017 rok. Co ty na to?

Elie Saab: suknie ślubne 2017

Elie Saab: suknie ślubne 2017 (eliesaab.com)