Gerry Weber to firma założona 1 marca 1973 roku, w Halle (Westfalia) w Niemczech. Prezesem zarządu jest Ralf Weber. Marka jest niezwykle popularnym producentem odzieży, posiadającym sklepy na całym świecie.Sklep Gerry Weber w Polsce

Gerry Weber produkuje odzież przeznaczoną dla aktywnych zawodowo kobiet – i w tej dziedzinie marka zyskała ogromną renomę. Sklepy marki można znaleźć w wielu krajach – w tym również i w Polsce. W naszym kraju firmowe sklepy stacjonarne znajdują się w województwach: mazowieckim, śląskim, pomorskim, małopolskim, świętokrzyskim, łódzkim oraz wielkopolskim.
Gerry Weber Polska działa jednak również w przestrzeni internetowej – gdzie zawsze można natknąć się na nowe kolekcje Gerry Weber (na przykład na Zalando.pl). Jeśli ktoś narzeka na cenę, tańsze produkty tej samej, wysokiej jakości może odnaleźć również w outlecie.

Partner – materiał

[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/GERRY-WEBER/?api=true&limit=6″]

Sukienki Gerry Weber

Suknie Gerry Weber to jedne z najbardziej flagowych produktów marki. Są bardzo kobiece i zawsze łączą ponadczasową elegancję z najnowszymi trendami, obowiązującymi akurat w modzie.
Produkty tworzone są z najwyższej jakości tkanin, a wszelkie detale dopracowywane bardzo pieczołowicie. W kolekcji Gerry Weber znaleźć można przy tym eleganckie, jak i mniej formalne fasony, a nawet suknie wieczorowe. Każda sukienka Gerry Weber ma w sobie przy tym „to coś”, co wyróżnia ją wśród innych.

Partner – materiał

[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/kategoria/sukienki/?api=true&limit=9″]

Damskie kurtki od Gerry Webera

Produkowane przez Gerry Weber kurtki damskie dzielą się na letnie i zimowe. Odpowiednio do pory roku kurtki są lekkie, bądź też wyjątkowo ciepłe. Design jest jednak zawsze ciekawy – a wśród stonowanych na ogół kolorów można się natknąć i na głęboką czerwień lub intensywną, jasną zieleń.
Stworzona przez Gerry Weber kurtka może być pikowana, błyszcząca lub matowa, krótka lub długa, z kapturem lub bez, zasuwana, bądź dodatkowo zapinana. Wybór jest ogromny.Partner – materiał

[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/kategoria/kurtki/?api=true&limit=9″]

Torebki i buty

Produkowane przez Gerry Weber torebki to kolejny, popularny towar marki. Z pewnością każda kobieta znajdzie wśród nich coś dla siebie. Stworzona przez Gerry Weber torebka może być bowiem mała lub duża, w wyglądzie nowoczesna lub klasyczna, o stonowanym lub wyrazistym kolorze, a nawet wielokolorowa.
Produkowane przez markę Gerry Weber buty idealnie pasują do torebek – to eleganckie, bądź też nieco mniej formalne botki, kozaki, baleriny lub sandały, najczęściej sprzedawane w rozmiarach od 37 do 41.Partner – materiał

[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/kategoria/torebki/?api=true&limit=9″]