Kobalotwa sukienka nie tylko na wesele

Kobaltowa sukienka nie lubi pozostawać w cieniu. Nie próbuj jej przyćmić zbyt oryginalnymi i ekspresyjnymi dodatkami. Pasuje na każdą okazję i każdemu.

Kobaltowa sukienka

Kobaltowa sukienka będzie odpowiednia na każdą okazję tak samo jak “mała czarna”. Możesz ją nosić zarówno latem, jak i zimą na przeróżne okazje. Warto podkreślić, że kobalt jest tak uniwersalny, iż zyskał miano “nowej czerni”.

Sukienka kobaltowa dla każdego typu urody

Sukienka kobaltowa niestety nie każdemu typowi urody pasuje. Na pewno jest to kolor idealny dla Pani Zimy, która kocha mocne i zdecydowane barwy. Tak jak każdy niebieski kobalt jest zimnym kolorem, dlatego może przyćmić urodę Jesieni i Wiosny, które zdecydowanie powinny wybierać ciepłe barwy. Lato z kolei jest bardzo delikatne i mało kontrastowe. Przy tak mocnym kolorze może wyglądać blado i szaro, choć warto to zweryfikować przymierzając różne kobaltowe sukienki.

Kobaltowy nie jest Twoim kolorem, a mimo to go uwielbiasz i chciałabyś nosić? Jest na to sposób! Wystarczy, że “odsuniesz” go nieco od twarzy. Góra sukienki może być w kolorze bieli, zaś dół kobaltowy. W ten sposób zyskasz pewność, że niebieski nie będzie kontrastował z Twoim typem kolorystycznym.

Kobaltowa sukienka dodatki

Kobalt jest jednym z odcieni niebieskiego. Należy do palety barw zimnego typu kolorystycznego i współgrają z nim takie kolory jak szarość oraz srebro. Kobaltowa sukienka dobrze będzie wyglądała z czarnymi oraz cielistymi dodatkami. Bardzo spokojne i stonowane zestawy stworzy z innymi odcieniami niebieskiego. Jeśli lubisz odważne połączenia i pełne energii stylizacje, do kobaltowej sukienki dobierz dodatki w kolorze intensywnej żółci, krwistej czerwieni, ciepłego pomarańczu lub fioletu. Możesz też spróbować tworzonego na zasadzie kontrastu tria: kobalt, czerwień, zieleń.

Partner – materiał

Kobalt nie pasuje do Twojego typu kolorystycznego? Zamień sukienkę z dodatkami. Wybierz czarną lub kremową kreację i włóż do niej kobaltowe dodatki. W znacznym oddaleniu od twarzy nie wpłyną negatywnie na to, jak jesteś postrzegana.

Sukienki w kolorze kobaltowym

Zobacz nasz przegląd kobaltowych sukienek.

Partner – materiał

Masz już w swojej szafie kobaltową sukienkę? Z czym nosisz ją najchętniej i w jakich kolorach dodatki dobierasz?

Dodaj komentarz

Dodatki ślubne
Cieliste buty do ślubu
Cieliste buty do ślubu to alternatywa dla białych szpilek. Jakie są ich zalety i jak dobrać je do sukni? Cieliste szpilki od kilku sezonów podbijają serca Panien Młodych. Są alternatywą dla białych
Czytaj dalej
Wieczór kawalerski i panieński
Co założyć na wieczór panieński?
Sukienki na wieczór panieński? Zobacz je u nas! Zaproponujemy też przykładowe stylizacje! Sukienki na wieczór panieński Sukienki na wieczór panieński mogą mieć wcześniej ustalony odcień lub krój. Możecie wszystkie ubrać się w
Czytaj dalej