#KONKURS: Wygraj rodzinną sesję zdjęciową!

Czy jest coś piękniejszego niż wspomnienia zatrzymane w obiektywie fotografa? Na takie zdjęcia możemy patrzeć nigdy nie mając dość, bo przypominają o najszczęśliwszych momentach w życiu naszej rodziny. Jeśli chcielibyście, by cudowny czas dzieciństwa Waszych maluchów uwieczniono podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej, ten konkurs jest właśnie dla Was! Tym bardziej, że zasady są banalnie proste!

3 kroki do udanego macierzyństwa

Macierzyństwo to najpiękniejsza przygoda w życiu, ale jej początki bywają trudne. Podzielcie się z nami swoimi doświadczeniami! Opowiedzcie o 3 krokach, które sprawiły, że jako matki czujecie się szczęśliwe i spełnione, a Wasze maluchy każdego dnia uśmiechają się do Was radośnie. Ta wiedza na pewno przyda się początkującym mamom, a Wam pozwoli zanurzyć się na chwilę we wspomnieniach.

Weź udział w konkursie i wygraj rodzinną sesję zdjęciową!

Jak to zrobić?Zasady są banalnie proste!

  1. Wejdź na stronę konkursową: https://katarek.pl/metoda-3-krokow/
  2. Opowiedz nam jak według Ciebie wyglądają 3 kroki do udanego macierzyństwa
  3. Wyślij zgłoszenie i weź udział w konkursie

Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2018 r. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wybrana najciekawsza odpowiedź, której autorka wygra rodzinną sesję zdjęciową! Oprócz nagrody głównej do wygrania są również m.in. aspiratory Katarek Complete, Maści nawilżające do nosa Katarek oraz inne akcesoria.

Dlaczego pytamy Was właśnie o 3 kroki?

Bo sami zastanawialiśmy się w jaki sposób najlepiej pomóc Wam przy infekcjach kataralnych Waszych dzieci. Dlatego właśnie opracowaliśmy Metodę 3 kroków, która spotkała się z uznaniem pediatrów i laryngologów. Więcej na ten temat możecie dowiedzieć się z bezpłatnego poradnika, który jest dostępny na naszej stronie: https://katarek.pl/metoda-3-krokow/

Właśnie zamknięcie zasad postępowania w przypadku występowania kataru u najmłodszych w 3 krokach, pozwoliło nam dać Wam rozwiązanie, którego możecie być pewne. My jako specjaliści od kataru opracowaliśmy metodę pozwalającą z nim walczyć. Wy jako specjalistki od macierzyństwa możecie wskazać, jak w 3 krokach sprawić, by było one udane.

Podzielcie się z nami swoimi historiami i poznajcie naszą Metodę 3 kroków.


Marka Katarek dba o noski wszystkich maluchów dzięki gamie dostępnych na rynku produktów przeznaczonych do toalety nosa: aspiratorowi, soli fizjologicznej i maści nawilżającej z prebiotykiem. Produkty dedykowane są wszystkim dzieciom z uwzględnieniem tych najmłodszych. Katarek nie tylko oferuje produkty, które pozwalają najskuteczniej walczyć z infekcją, ale również o przekazywanie wiedzy. Dlatego specjaliści marki opracowali Metodę 3 Kroków, która polecana jest przez 74% lekarzy i neonatologów.

Jeśli chcesz dołączyć do grona doświadczonych mam i dowiedzieć się więcej o pielęgnacji dzieci, polub stronę Katarka na Facebooku: https://business.facebook.com/KatarekAspirator

Dodaj komentarz

Planowanie ślubu oraz wesela

Sala weselna

Sala weselna to jeden z podstawowych aspektów realizacji wesela. Od poszukiwań sali weselnej najlepiej jest zacząć planowanie uroczystości. Sala weselna a liczba gości Przede wszystkim na początku oszacujcie mniej więcej liczbę...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general