Lacoste – historia z tenisem w tle

Lacoste to francuskie przedsiębiorstwo, założone w 1933 roku przez René Lacoste oraz André Gilliera. Lacoste był słynnym tenisistą, który już w 1926 roku pojawił się na korcie w koszulce z krótkim rękawem (co było przełomem). W 1929 roku sportowiec zaprojektował własną koszulkę, a w 4 lata później na jego produktach pojawiło się logo – słynny aligator (był to sportowy przydomek René Lacoste). Firma produkuje odzież, perfumy, zegarki oraz akcesoria.Partner – materiał

[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/Lacoste/kolor/niebieski/?api=true&limit=9″]

Lacoste – sklep

Firma, mimo że działała od dawna, prawdziwą popularność zyskała przede wszystkim w latach 80′ XX wieku. Teraz marka jest znana na całym świecie i mimo że jej główna siedziba mieści się w Paryżu, produkcja niektórych towarów odbywa się w innych krajach, a sklepy Lacoste można spotkać na całym świecie.
Także i w Polsce można zakupić towary marki Lacoste – w sklepach stacjonarnych, które znajdują się między innymi w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku i Krakowie, a także w sklepach internetowych.

Partner – materiał

[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/Lacoste/kolor/biały/?api=true&limit=9″]

Lacoste – buty

Buty Lacoste to jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych produktów marki. Sławą ustępują jedynie koszulkom, będącym pierwszymi projektami założyciela marki. Lacoste produkuje buty zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To obuwie sportowe, w klasycznym wydaniu – niezwykle wygodne i reprezentacyjne.
Popularne są przede wszystkim trampki Lacoste, ale zainteresowani mogą nabyć także i sandały, klapki, półbuty, buty żeglarskie, a nawet kalosze. Buty Lacoste damskie można kupić w rozmiarach 35,5-42, natomiast buty Lacoste męskie w rozmiarach 40-47.

Partner – materiał[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/Lacoste/?api=true”]