LEGO DC Super Hero Girls ma moc!

Jakiś czas temu na naszym Instagramie pokazaliśmy krótki materiał o tym, jak otrzymaliśmy zestaw klocków od LEGO. Zawsze przy fajnych paczkach w redakcji pojawia się walka o to, kto będzie testował dany produkt. Z klockami LEGO nie było inaczej.

LEGO DC Super Hero Girls ma moc!

Post udostępniony przez Rodzice.pl (@rodzice_pl)

Super Hero Girls

LEGO, podobnie jak Disney próbuje przełamać stereotyp bohatera mężczyzny. Pokazuje, że dziewczynki także mogą ratować świat.
Jako ojciec córki oraz chrzestny pewnej młodej damy doceniam te starania i chęć promowania superbohaterek, których trochę w kinematografii oraz komiksach było.


Sprawdź także: Inne zestawy LEGO dla dziewczynek >>


Kolekcja Super Hero Girls to 6 zestawów, dzięki którym dziewczynki powyżej 7 roku życia mogą się wcielić między innymi w rolę Wonder Woman, Supergirl, Harley Quinn czy Batgirl.

Klocki LEGO Superhero Girls

Każdy z zestawów jest interaktywny. Nasza Batgirl nie tylko jeździ batlejem, ale także strzela klockowymi pociskami i zarzuca sieć, w którą łapie kryptomita (złodzieja jej epada).
Dzięki temu nie tylko proces składania klocków, ale także późniejsza zabawa nimi i układanie różnych scenariuszy ujęcia wroga to zabawa angażująca na wiele godzin.

Połączenie z innymi zestawami (i to niekoniecznie z serii Super Hero Girls) zaczyna zabawę na nowo.

Porównaj: Ceny zestawów klocków LEGO z serii Super Hero Girls >>

Jaki jest Wasz (to znaczy Waszych dzieci oczywiście) ulubiony zestaw LEGO?

Dodaj komentarz

Psychologia
Dlaczego dziecko płacze lub się zanosi?
Płacz to nieodłączny element dzieciństwa każdego malucha. Na początku swojego życia maleństwo nie umie się komunikować ze światem w żaden inny sposób. Jest to dla niego naturalne i tylko tak
Czytaj dalej
Rozrywka
11 cytatów i dowcipów na Dzień Teściowej 2017
Teściowa od zawsze kojarzy się z największym złem. Jest bohaterką żartów, memów i dowcipów. Co ciekawe, jeszcze kilkanaście lat temu to mężczyźni narzekali na swoje teściowe. W ostatnim czasie coraz
Czytaj dalej