LEGO DC Super Hero Girls ma moc!

Jakiś czas temu na naszym Instagramie pokazaliśmy krótki materiał o tym, jak otrzymaliśmy zestaw klocków od LEGO. Zawsze przy fajnych paczkach w redakcji pojawia się walka o to, kto będzie testował dany produkt. Z klockami LEGO nie było inaczej.

Super Hero Girls

LEGO, podobnie jak Disney próbuje przełamać stereotyp bohatera mężczyzny. Pokazuje, że dziewczynki także mogą ratować świat.
Jako ojciec córki oraz chrzestny pewnej młodej damy doceniam te starania i chęć promowania superbohaterek, których trochę w kinematografii oraz komiksach było.


Sprawdź także: Inne zestawy LEGO dla dziewczynek >>


Kolekcja Super Hero Girls to 6 zestawów, dzięki którym dziewczynki powyżej 7 roku życia mogą się wcielić między innymi w rolę Wonder Woman, Supergirl, Harley Quinn czy Batgirl.

Klocki LEGO Superhero Girls

Każdy z zestawów jest interaktywny. Nasza Batgirl nie tylko jeździ batlejem, ale także strzela klockowymi pociskami i zarzuca sieć, w którą łapie kryptomita (złodzieja jej epada).
Dzięki temu nie tylko proces składania klocków, ale także późniejsza zabawa nimi i układanie różnych scenariuszy ujęcia wroga to zabawa angażująca na wiele godzin.

Połączenie z innymi zestawami (i to niekoniecznie z serii Super Hero Girls) zaczyna zabawę na nowo.

Porównaj: Ceny zestawów klocków LEGO z serii Super Hero Girls >>

Jaki jest Wasz (to znaczy Waszych dzieci oczywiście) ulubiony zestaw LEGO?

Dodaj komentarz

Zabawki

Magiczny świat misia ENDO

Był już Miś Uszatek, Miś Koralgol, Miś Puchatek, Miś Paddington, a także Miś i Margolcia. Każde pokolenie ma własnego bohatera. Sympatyczny, niegroźny, miły i pluszowy. To jedna z najpopularniejszych zabawek...

Czytaj dalej →
Upały, Zabawki

Płetwy rekina do nauki pływania

Twoje dziecko uczy się pływać? Nie lubi dmuchanych rękawków? Chyba znaleźliśmy dla Ciebie, a raczej dla malucha alternatywę. Płetwy rekina, bo o nich mowa urzekły nas swoim wyglądem. Ich funkcjonalność...

Czytaj dalej →
Zabawki

Klocki LEGO dla dziewczynek? Czemu nie!

Klocki LEGO nie są zarezerwowane tylko dla chłopców – równie dobrze mogą być trafionym prezentem dla dziewczynek. Wśród dostępnych zestawów znajdziemy propozycje dla każdej grupy wiekowej; kupując jeden z nich,...

Czytaj dalej →
Zdrowie dziecka

Inhalator dla dziecka

Będąc mamą szybko dowiesz się, że inhalator dla dziecka jest urządzeniem niemal niezbędnym. I to nie tylko, gdy maluch jest astmatykiem lub uczuleniowcem! Inhalator dla dzieci pozwala na podanie leków...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general