LEGO DC Super Hero Girls ma moc!

Jakiś czas temu na naszym Instagramie pokazaliśmy krótki materiał o tym, jak otrzymaliśmy zestaw klocków od LEGO. Zawsze przy fajnych paczkach w redakcji pojawia się walka o to, kto będzie testował dany produkt. Z klockami LEGO nie było inaczej.

Super Hero Girls

LEGO, podobnie jak Disney próbuje przełamać stereotyp bohatera mężczyzny. Pokazuje, że dziewczynki także mogą ratować świat.
Jako ojciec córki oraz chrzestny pewnej młodej damy doceniam te starania i chęć promowania superbohaterek, których trochę w kinematografii oraz komiksach było.


Sprawdź także: Inne zestawy LEGO dla dziewczynek >>


Kolekcja Super Hero Girls to 6 zestawów, dzięki którym dziewczynki powyżej 7 roku życia mogą się wcielić między innymi w rolę Wonder Woman, Supergirl, Harley Quinn czy Batgirl.

Klocki LEGO Superhero Girls

Każdy z zestawów jest interaktywny. Nasza Batgirl nie tylko jeździ batlejem, ale także strzela klockowymi pociskami i zarzuca sieć, w którą łapie kryptomita (złodzieja jej epada).
Dzięki temu nie tylko proces składania klocków, ale także późniejsza zabawa nimi i układanie różnych scenariuszy ujęcia wroga to zabawa angażująca na wiele godzin.

Połączenie z innymi zestawami (i to niekoniecznie z serii Super Hero Girls) zaczyna zabawę na nowo.

Porównaj: Ceny zestawów klocków LEGO z serii Super Hero Girls >>

Jaki jest Wasz (to znaczy Waszych dzieci oczywiście) ulubiony zestaw LEGO?

Dodaj komentarz

Zabawki

IKEA ożywia dziecięce marzenia

Zabawa to poważna sprawa! Dlatego IKEA po raz kolejny zaprosiła do współpracy małych projektantów. Na podstawie ich rysunków powstaną pluszaki, które już jesienią będzie można kupić w IKEA. materiały prasowe Właśnie...

Czytaj dalej →
Zabawki

Klocki LEGO dla dziewczynek? Czemu nie!

Klocki LEGO nie są zarezerwowane tylko dla chłopców – równie dobrze mogą być trafionym prezentem dla dziewczynek. Wśród dostępnych zestawów znajdziemy propozycje dla każdej grupy wiekowej; kupując jeden z nich,...

Czytaj dalej →
Zabawki

Prezenty dla 13-latki

Kontynuujemy cykl wywiadów z dziećmi, podczas których dopytujemy o ich najbardziej trafione prezenty oraz marzenia. Jako pierwszą wypytywaliśmy 8-letnią Wiktorię. Tutaj możecie sprawdzić jej: 6 ulubionych/wymarzonych prezentów >>. Dziś przygotowaliśmy...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general