Najlepszy stolik edukacyjny: który interaktywny stoliczek wybrać?

Dzieci w wieku od sześciu do dwunastu miesięcy są jak mali naukowcy, którzy stale badają swoje otoczenie i testują przyczyny oraz skutki swoich działań. Stolik edukacyjny daje ciekawskim maluchom mnóstwo rzeczy do odkrycia – tekstury, ruchy, obrazy, kolory, kształty i dźwięki – a poza tym może zająć dziecko na dłuższą chwilę, która wystarczy Ci, żeby załadować zmywarkę albo zadzwonić do przyjaciółki.

Kiedy maluch jest gotowy na stolik interaktywny?

Wiek około sześciu miesięcy to czas, w którym można przenieść aktywność dziecka z maty edukacyjnej o poziom wyżej, czyli do stolika interaktywnego, gdzie maluch będzie miał jeszcze więcej możliwości. Stoliki edukacyjne są wyposażone w zabawki i przedmioty, które zachęcają dziecko do ćwiczenia koordynacji ręka – oko, chwytania, sięgania po przedmioty, otwierania i zamykania klapek, obracania kółek, naciskania przycisków i przekładania zabawek, a także wielu innych aktywności.

depositphotos.com

[shopify_frame link=”https://sklep.rodzice.pl/stoliczki-edukacyjne/” limit=”8″]

Najlepszy stolik edukacyjny

Pozwól swojemu małemu Einsteinowi wciągnąć się w zabawę tymi rozwijającymi stolikami:

Muzyczny stolik edukacyjny dla małego artysty

Ten stoliczek edukacyjny zachwyci każdego małego muzyka. Po naciśnięciu przycisków gra różne melodie wpływające na rozwój dziecięcego słuchu oraz muzykalności. Melodie nie są jednak jedyną atrakcją, jaka czeka dziecko z tym stolikiem – znajdziecie na nim również książeczkę z obrazkami do oglądania, cyfry do nauki liczenia, zabawki do przewlekania oraz sporo innych rozwijających przedmiotów. Piękne, żywe kolory i ogromny wybór przycisków, obrazków i kształtów doskonale wpływa na rozwój koordynacji ruchowej malca. Oswójcie się z myślą, że przez najbliższy czas w Waszym domu nie zagości cisza!

Przeznaczony dla dzieci w wieku: od 12 miesięcy

Wymiary: 46 x 32 x 36 cm

Weina Muzyczny Stolik

[shopify_frame link=”https://sklep.rodzice.pl/weina/stoliczki-edukacyjne/” limit=”8″]

Kreatywny stół interaktywny

Kreatywny stolik od Hasbro to zabawka, która zachęci każde dziecko do eksperymentowania. Zestaw zawiera akcesoria do rysowania, a także do modelowania, które szybko się nie znudzą. Miękka, kolorowa ciastolina w połączeniu z wałkiem i foremkami w różnych kształtach zajmą dziecko na długie chwile, które Ty będziesz mogła wykorzystać na przykład na wypicie filiżanki ulubionej herbaty. Kompaktowe wymiary stolika edukacyjnego sprawiają, że zmieści się on nawet w najmniejszym mieszkaniu, a gdy będziecie chcieli go schować na czas rodzinnego spotkania, złożony z łatwością zmieści się nawet w szafie.

Przeznaczony dla dzieci w wieku: od 24 miesięcy

Wymiary: 35 x 35 x 35 cm

Play doh Kreatywny Stolik

Stoliczek edukacyjny Fisher Price

Stolik interaktywny Fisher Price to miejsce niezwykłych odkryć i świetnej zabawy. Daje mnóstwo możliwości nauki, odtwarza piosenki, uczy kształtów, kolorów, a nawet liczb po polsku i angielsku. Ten edukacyjny stolik może być również używany w trybie zabawy na bieżąco, po zdemontowaniu nóżek. Zabawka rośnie razem z dzieckiem dzięki poziomom nauki, które można dostosowywać do etapu dziecięcego rozwoju.

Przeznaczony dla dzieci w wieku: od 6 miesięcy

Wymiary: 56 x 40,5 x 13,5 cm

Edukacyjny Stolik Malucha Fisher Price

[shopify_frame link=”https://sklep.rodzice.pl/fisher-price/stoliczki-edukacyjne/” limit=”4″]

Zabawa w ogrodzie

Ten stolik może nie jest klasycznym stolikiem edukacyjnym, jednak spodoba się wielu dzieciom, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Z takim stolikiem Twój mały ogrodnik może urządzić własne grządki, sadzić kwiatki czy trawę. W zestawie znajduje się aż 15 różnych akcesoriów ogrodowych, w tym łopatka, wiaderko, doniczki, grabki i konewka. Całość wykonana została z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów o pięknych, żywych kolorach, które przyciągną wzrok niejednego maluszka. Stolik jest na tyle duży i poręcznie urządzony, że może się przy nim bawić dwójka dzieci.

Przeznaczony dla dzieci w wieku: od 18 miesięcy

Wymiary: 69 x 69 x 70 cm

Stolik ogrodowy Smoby

[shopify_frame link=”https://sklep.rodzice.pl/smoby/stoliczki-edukacyjne/” limit=”4″]

Dodaj komentarz

Wieczór kawalerski i panieński

Wieczór kawalerski

Zostałeś poproszony przez swojego najbliższego przyjaciela o to byś został świadkiem na jego ślubie? Takie wyróżnienie jest dla Ciebie niezwykle ważne. Zdajesz sobie jednak sprawę z tego, że ten wybór...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo