Najmodniejsze buty ślubne 2016

Buty ślubne na przekór tradycji

Niegdyś sprawa oczywista: buty ślubne powinny być białe. Odstępstwa? Oczywiście! Jeśli suknia była w kolorze ecru, buty też powinny. Na szczęście moda się zmienia i coraz częściej wprost z wybiegów mody przenosi się na ślubne kobierce. Zawdzięczamy to nie tylko projektantom, ale również coraz odważniejszym Pannom Młodym, które z pomocą oryginalnych butów na ślub chętnie pokazują swój styl. Co więcej sięgają już nie tylko po szpilki, ale również np. po Conversy! To jednak wciąż pojedyncze osoby, a stylizację ślubną najczęściej wieńczą szpilki.

Partner – materiał

[ramka url=”https://vps194371.ovh.net/kategoria/szpilki/kolor/biały/?api=true&limit=9″]

Najmodniejsze buty na ślub 2016

W tym sezonie ślubnym stawiamy na wyraziste detale. Jeśli kryształki Svarowskiego, to powinny błyszczeć z daleka! Kolor może być biały lub bardzo intensywny. Stawiamy na jednobarwne modele, nie na wzory. Obcas może być cieniutką szpilką lub grubym słupkiem. Nie zapominajcie, że należy go dobrać do grubości łydki. Im bardziej jest krępa, tym obcas powinien być grubszy. Szpilka jest natomiast przeznaczona dla Panien Młodych o bardzo szczupłych nogach.

Partner – materiał

[ramka url=”https://vps194371.ovh.net/kategoria/szpilki/kolor/srebrny,złoty/?api=true&limit=9″]

Buty ślubne w stylu retro

Już od jakiegoś czasu możemy mówić o prawdziwej fascynacji modą retro. Nie inaczej jest w segmencie butów ślubnych! Najmodniejsze modele tego sezonu odsłaniają palce i nawiązują do stylu dawnych epok. Może to być cienki (lub bardzo gruby!) pasek biegnący wzdłuż stopy, forma buta albo rodzaj obcasa. Popularnym motywem są urocze kokardki i broszki, które były charakterystyczne dla stylu naszych babć. Nie odpowiadają Wam takie buty na ślub? Moda ślubna może też mieć bardziej nowoczesne oblicze!

Srebrne i złote buty na ślub

Srebro i złoto to jedne z najbardziej charakterystycznych dla 2016 roku kolorów! Są wręcz wymarzone jako odcień butów na ślub. Oryginalne, a jednocześnie eleganckie. Na pewno zwrócą na siebie uwagę! To dobry pomysł, jeśli planujecie włożyć suknię ślubną o prostym kroju. Przemyślcie jednak tego typu wybór, gdy sukienka jest bogato zdobiona. Może lepszym rozwiązaniem okażą się bardziej subtelne, a równie modne przezroczyste buty ślubne?

Partner – materiał

[ramka url=”https://vps194371.ovh.net/kategoria/szpilki/?api=true”]

Dodaj komentarz

Atrakcje weselne

Prezenty dla gości weselnych

Coraz częściej Państwo Młodzi chcąc podziękować swoim gościom za przybycie na wesele i za dobrą zabawę ofiarowują im małe upominki. Jakie upominki dla gości weselnych? Prezentami dla gości zwykle są...

Czytaj dalej →
Prezenty dla świadków

Jaki prezent zrobić świadkom na weselu?

Wesele to bardzo stresujący moment. Nie tylko młoda para ma dużo spraw na głowie, ale również i świadkowie wkładają mnóstwo swojej pracy, aby każdy element przyjęcia był jak najdokładniej dopracowany....

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo