Macierzyństwo jest czymś wyjątkowym. Gdy rodzi się dziecko, świat mamy nagle na chwile się zatrzymuje, a potem zaczyna krążyć przede wszystkim wokół noworodka. Z biegiem lat wszystko się stabilizuje, ale niezmienne pozostaje jedno: dla większości z nas dziecko zawsze jest na pierwszym miejscu. Czy należy nam się mała nagroda za trud włożony w wychowanie małej istotki? Oczywiście! A ponieważ nasze dzieci często są za małe na to, by świętować Dzień Matki, zróbmy sobie prezent same!

Zrób sobie prezent na Dzień Matki!

I to nie byle jaki! Opisz tytułem piosenki swoje macierzyństwo i zawalcz o piękne kolczyki z ciemnogranatowymi perłami tęczowymi marki Amfitriti Jewels z zapięciem wykonanym z pozłacanego srebra próby 925. Długie na 4,5 cm kolczyki będą idealne nie tylko na wielkie wyjścia czy rodzinne spotkania, ale również na kolację z partnerem.

Zasady konkursu

Są proste! Opisz swoje macierzyństwo tytułem piosenki i wyślij na adres kontakt@rodzice.pl do 28.05.2019 r. Każdy uczestnik konkursu może wysłać tylko jedną odpowiedź. UWAGA! Podczas wyłaniania zwycięzcy przyznajemy dodatkowe punkty za własne wykonanie utworu 😉

O wygranej powiadomimy Was mailowo.

Więcej informacji w regulaminie konkursu


Sponsorem nagrody w konkursie jest marka Amfitriti JewelsMarka powstała z miłości do podróży i pięknej biżuterii. Ręcznie tworzona biżuteria wykonywana z pereł, koralu, kamieni szlachetnych i półszlachetnych oraz muszli jest inspirowana kulturą i sztuką basenu Morza Śródziemnego.