Podziękowanie dla nauczyciela. 5 propozycji na prezent na zakończenie roku dla wychowawcy

Koniec roku szkolnego to wyjątkowy moment nie tylko dla uczniów, ale także dla nauczycieli. To doskonała okazja, aby docenić ich za cały trud, ciężką pracę i cierpliwość. Przyjęło się, że w ramach podziękowań najczęściej wręcza się kwiaty, ale często wychowawcy otrzymują również dodatkowe upominki. Jaki wybrać prezent dla wychowawcy na zakończenie roku? Zajrzyj do naszego poradnika i zainspiruj się!

Oryginalny prezent dla wychowawczyni. Co kupić wychowawcy na zakończenie szkoły?

Wychowawcy odgrywają kluczową rolę w edukacji naszych dzieci, nie tylko przekazując wiedzę, ale także ucząc pozytywnych wzorców i zachowań oraz wspierając rozwój osobisty swoich podopiecznych. Codzienna praca bywa jednak mocno stresująca, wymaga wiele poświęcenia, a nie zawsze niestety jest przez uczniów dostrzegana czy doceniana. Koniec roku to dobry czas, aby to zmienić i podarować wychowawcy wyjątkowy prezent.

prezent na zakończenie roku dla wychowawcy

Świadectwo dla nauczyciela

Personalizowane prezenty to świetny wybór, ponieważ mają bardziej osobisty i oryginalny charakter. Zwykle to wychowawca nagradza i wyróżnia swoich uczniów. Może czas odwrócić role? Na świadectwie można w humorystyczny sposób poddać ocenie wszystko, co tylko podpowie Wam kreatywność, np. cierpliwość, zaangażowanie, poczucie humoru, a także… poziom zadawanych prac domowych. Ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia i dobry smak.


prezent na zakończenie roku dla wychowawcy

Voucher na masaż

Praca nauczyciela bywa niezwykle wymagająca i stresująca. Wakacje to znakomity czas na odpoczynek i regeneracje sił, a relaksujący masaż będzie stanowił świetny początek nadchodzących tygodni. W codziennym harmonogramie często brakuje czasu na chwile wyłącznie dla siebie, a w rękach profesjonalisty można się wreszcie porządnie wyluzować i choć na chwilę zapomnieć o problemach.


Kubek termiczny

Kubek termiczny to praktyczny i sprawdzony prezent dla wychowawcy na koniec szkoły. W codziennym pośpiechu i szkolnym chaosie nauczyciele często nie mają chwili, aby dopić ciepłą kawę czy herbatę. Ten upominek z pewnością nieco ułatwi funkcjonowanie i będzie zapewniał zawsze ciepły i pyszny napój pod ręką.

Zobacz: Krótkie przemówienie nauczyciela na zakończenie przedszkola. Te słowa wzruszają do łez!

Elegancki prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

Upominek dla nauczyciela powinien być przede wszystkim elegancki i z dobrym smakiem, szczególnie jeśli jest to np. prezent dla wychowawcy na koniec liceum czy technikum. Dlatego najczęściej stawia się na sprawdzone klasyki takie jak książki, pióra wieczne czy bilety do teatru. Tego typu propozycje to zawsze trafny wybór.

Dzbanek z filiżankami + zestaw kaw i herbat

Dzbanek z filiżanką lub całym kompletem to elegancki, a przy okazji praktyczny prezent dla nauczyciela. Do zestawu warto dołączyć opakowanie dobrej kawy i herbaty oraz kartkę z personalizowanymi podziękowaniami i ciepłymi słowami od uczniów.


Bilety do teatru lub filharmonii

Bilety do teatru, filharmonii lub opery to zdecydowanie jedna z najbardziej eleganckich propozycji prezentowych dla wychowawcy. W trakcie spektaklu można nie tylko obcować z najwyższą formą sztuki, ale także zrelaksować się i dobrze bawić. Wizyta w teatrze czy filharmonii to doskonała okazja, aby oderwać się od codziennych obowiązków i dobrze rozpocząć wakacje.

Sprawdź: Ile trwa zakończenie roku szkolnego? Uczniowie czekają na wakacje, a uroczystość potrafi się dłużyć

Czytelnicy pytają o prezent na zakończenie szkoły dla wychowawcy

Jaki wybrać prezent na zakończenie 8 klasy dla wychowawcy?

Voucher na zakupy, bilety do teatru, wieczne pióro z grawerem lub personalizowana bransoletka.

Jaki kupić prezent na zakończenie 3 klasy dla wychowawcy?

Voucher na masaż lub zabiegi do spa, książkę, album ze zdjęciami uczniów.

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo