Rina Cossack

Rina Cossack to obcojęzyczna marka, pod którą ukryła się absolwentka Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi – Justyna Żmijewska. Jej kolekcje spełniają oczekiwania kobiet w różnych momentach życia.Znajdziecie tu sukienki na co dzień, koktajlowe, ale też suknie ślubne. Te ostatnie są stałym elementem kolekcji od kilku lat.

Rina Cossack

Rina Cossack

Rina Cossack suknie ślubne 2017

Rina Cossack tworzy suknie ślubne uszyte ze zwiewnych tkanin i delikatnych koronek. Zdobią je jedynie subtelne aplikacje. Kształt każdej z sukni ślubnych zmienia się w trakcie poruszania, ponieważ jej forma jedynie jest zarysowana.

Nie zabrakło też tak charakterystycznych dla projektantki aplikacji przestrzennych. Ciekawostką jest to, że elementy poszczególnych sukni można ze sobą łączyć tworząc tę jedną jedyną – idealną!

Rina Cossack suknie ślubne

materiały prasowe

Rina Cossack – ceny sukienek

Rina Cossack jest znana również ze względu na ceny. Za suknię ślubną zapłacicie od 2100 zł do około 4000 zł. Biorąc pod uwagę jakość wykonania i rodzaj tkanin, nie jest to bardzo wygórowana kwota. I nie odbiega zbytnio od cen podawanych w sklepach z modą ślubną. Jednak w atelier Justyny Żmijewskiej mamy pewność, że suknia zostanie nie tylko uszyta na nasz wymiar, ale również zmodyfikowana zgodnie z naszym pomysłem.


Sprawdź także: Największy wybór sukienek etui >>