Rower elektryczny MTB HAIBIKE vs Cube – który wybrać?

W ostatnich latach dużą popularność zdobyły miejskie rowery elektryczne. Dodatkowy napęd sprawia, że jazda jest mniej wymagająca i pozwala na pokonywanie większych odległości. Nic więc dziwnego, że po rowery elektryczne sięgnęli również miłośnicy kolarstwa górskiego, którym wytchnienie oferowane przez wspomaganie silnika pozwala czerpać większą przyjemność z jazdy. Wiodącymi producentami rowerów elektrycznych MTB są HAIBIKE oraz Cube. Jednoślad której marki wybrać?

Rowery elektryczne MTB marki HAIBIKE

Rowery elektryczne MTB marki HAIBIKE charakteryzują się wszechstronnością i niewielką wagą – w ofercie producenta dostępne są modele ważące jedynie 23 kilogramy. Wyposażone są w mocne, wytrzymałe akumulatory, które zapewniają wspomaganie na szczególnie wymagających trasach lub w sytuacji, gdy rowerzysta opadnie z sił. Elektryczne rowery MTB HAIBIKE są przy tym przystępne cenowo.

Kiedy zdecydować się na zakup roweru elektrycznego MTB marki HAIBIKE?

Zakup roweru elektrycznego MTB marki HAIBIKE jest wskazany w wypadku osób, które stawiają pierwsze kroki w świecie jednośladów z napędem elektrycznym. Specjalnie do ich potrzeb producent przygotował serię HardSeven. Marka HAIBIKE to doskonały wybór dla osób poszukujących wygodnego i bezpiecznego roweru, który sprawdzi się zarówno podczas dłuższych wypraw za miasto, jak i w czasie codziennej jazdy po mieście.

Rowery elektryczne MTB marki Cube

Cube to marka specjalizująca się w segmencie rowerów MTB. Jednoślady tego producenta cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony rowerzystów poszukujących nowoczesnych rozwiązań. W ofercie marki znajdują się zarówno rowery elektryczne z kategorii hardtail, jak i full suspension. Dostępne są jednoślady w wielu modelach i wariantach, różniące się pod względem parametrów, aby każdy rowerzysta mógł dobrać optymalne dla siebie rozwiązania.

Kiedy zdecydować się na zakup roweru elektrycznego MTB marki Cube?

Rowery elektryczne MTB marki Cube są niezwykle wytrzymałe i dynamiczne, dlatego doskonale nadają się dla osób uprawiających sporty Mountain Terrain Bike. Jednoślady tego producenta są również wskazane dla rowerzystów, którzy poszukują wsparcia w każdej sytuacji na szlaku, by czerpać większą satysfakcję z jazdy i pokonywania kolejnych kilometrów.

TOP 3 rowerów elektrycznych MTB HAIBIKE

Do trzech polecanych modeli rowerów elektrycznych MTB HAIBIKE, dostępnych w ofercie internetowego sklepu Bikester, należą Adventr FS 8, HardNine 7 oraz AllTrail 6.

HAIBIKE Adventr FS 8

HAIBIKE Adventr FS 8 to rower full suspension z kołami kołami 27,5″, zasilany silnikiem Yamaha PW-ST i akumulatorem 630Wh. Jednoślad został wyposażony w wysokiej jakości komponenty Shimano do zmiany biegów, 4-tłoczkowe hamulce tarczowe oraz 140-milimetrowy skok zawieszenia z przodu i z tyłu, który umożliwia płynną jazdę.

HAIBIKE HardNine 7

HAIBIKE HardNine 7 to rower oparty na sztywnej ramie, wyposażony w koła o rozmiarze 29”. Posiada centralnie montowany silnik Bosch Performance CX, zasilany umieszczoną w ramie baterią, oraz oferujący jedenaście przełożeń napęd Sram NX. Jednoślad wspiera rowerzystę do prędkości 25 km/h. Wszystkie elementy napędu elektrycznego w rowerze HAIBIKE HardNine 7 są odpowiednio ukryte, dzięki czemu są odporne na zniszczenia.

HAIBIKE AllTrail 6

HAIBIKE AllTrail 6 to rower z ramą full suspension i kołami 27.5″. Zasilany jest silnikiem Yamaha PW-ST oraz baterią 630Wh. Jednoślad wyposażony jest w 150-milimetrowy skok zawieszenia, 12-biegową skrzynię biegów Sram oraz 4-tłoczkowe hamulce tarczowe Shimano.

TOP 3 rowerów elektrycznych MTB Cube

Najpopularniejszymi modelami rowerów elektrycznych MTB Cube są dostępne w ofercie sklepu Bikester Reaction Hybrid Race 625, Reaction Hybrid Performance 500 Allroad i Reaction Hybrid Pro 500.

Cube Reaction Hybrid Race 625

Cube Reaction Hybrid Race 625 zasilany jest silnikiem Bosch CX czwartej generacji i ukrytą w ramie baterią o pojemności 625 Wh. Posiada 12-biegowe przerzutki Shimano XT, hydrauliczne, 4-tłoczkowe hamulce tarczowe Shimano oraz 100-milimetrowy skok zawieszenia. Jednoślad zapewnia pewne oraz precyzyjne prowadzenie i pierwszorzędną stabilność kierunkową nawet na trudnych trasach.

Cube Reaction Hybrid Performance 500 Allroad

Cube Reaction Hybrid Performance 500 Allroad zasilany jest silnikiem Bosch trzeciej generacji oraz umieszczonym w rurze dolnej akumulatorem tego samego producenta. Rower wyposażony jest w 9-biegową przekładnię i hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano oraz amortyzowany widelec o skoku 100 milimetrów, który pochłania wszystkie wstrząsy i zapewnia komfort jazdy nawet na wyboistej trasie.

Cube Reaction Hybrid Pro 500

Cube Reaction Hybrid Pro 500 to rower MTB zasilany silnikiem Bosch CX czwartej generacji oraz pojemną baterię PowerTube tego samego producenta. Jednoślad posiada hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano oraz 11-biegowe przekładnie Shimano Deore, które zapewniają idealne przeniesienie napędu i precyzyjne wsparcie w każdym terenie.

W ofercie sklepu internetowego Bikester dostępne są także inne rowery elektryczne MTB o zróżnicowanych parametrach.

Dodaj komentarz

Muzyka na wesele

Piosenki dla rodziców

Pary Młode organizujące wesele prawie zawsze chcą podczas przyjęcia podziękować swoim rodzicom za trud włożony w wychowanie oraz pomoc w przygotowaniu przyjęcia. Podczas podziękowania dla rodziców najczęściej wręczane są upominki...

Czytaj dalej →
Planowanie ślubu oraz wesela

Jak przystroić dom Panny Młodej?

Przystrojenie domu Panny Młodej oraz ewentualnie Pana Młodego leży w kwestii świadków. Przynajmniej taka jest tradycja. Nie musimy się jej sztywno trzymać. Często zdarza się, że to sami zainteresowani, czyli...

Czytaj dalej →
Planowanie ślubu oraz wesela

Stół weselny

Wczoraj pisałam o tym co powinno znajdować się na wiejskim stole weselnym i jak ten stół wiejski powinien wyglądać. Dzisiaj skoncentruję się na zwykłych stołach weselnych. Jak powinny wyglądać stoły...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo