Skromne suknie ślubne

Skromne suknie ślubne

Wbrew pozorom nie każda kobieta marzy o ślubie i weselu z wielką pompą, na którym pojawi się w ogromnej sukni z licznymi zdobieniami. Liczne panny młode cenią sobie prostotę kroju i nie przepadają za lśniącymi czy rzucającymi się w oczy detalami. Zamiast tego zdecydowanie wolą skromne suknie ślubne. W nich także można zrobić wrażenie na gościach i (przede wszystkim!) na przyszłym mężu.

Proste suknie ślubne

Suknie ślubne Enchanting by Mon Cheri

Koronkowe suknie ślubne: spadek po babci

Niektórym koronka kojarzy się z babcinymi kreacjami. Nic bardziej błędnego! Rzeczywiście nosiły ją kobiety na przestrzeni wielu wieków, ale to nie oznacza, że ażurowe wycięcia tracą na aktualności. Jako jedna z najbardziej klasycznych propozycji bronią się same i delikatnie zmieniają wraz z upływem kolejnych sezonów.

Przede wszystkim koronka traci na grubości, a tym samym na wadze. Pewnie niewiele z Was pamiętają, jak ciężkie były niegdyś sukienki z koronki. Grube i mięsiste przeszycia obecnie zamieniono na znacznie cieńsze wzory, dzięki czemu koronkowe suknie ślubne zyskały na lekkości i zwiewności.

Kto powinien zdecydować się na koronkowe suknie ślubne? Przede wszystkim te panny młode, które chcą wyglądać skromnie, ale jednocześnie elegancko i ponadczasowo. Taka sukienka jest gwarancją, że niezależnie od upływu lat na zdjęciach będzie się przedstawiać bardzo aktualnie. Może też stać się częścią bardzo romantycznej stylizacji ślubnej.

Koronkowe suknie ślubne

Suknie ślubne Margarett

Proste suknie ślubne

Nie mniej szykowne są proste suknie ślubne. Gładki materiał, brak dodatkowych halek – to ich cechy charakterystyczne. Wiele z nich uszyto ze zwiewnych tkanin, które delikatnie otulają ciało. Takie sukienki będą właściwą propozycją, gdy planujesz ślub w stylu boho. Pięknie prezentują się przy włosach stylizowanych na rozwiane wiatrem i delikatnym makijażu. Welon możesz zastąpić wiankiem. Najlepiej, by został zrobiony z polnych kwiatów. Podobnie jak wiązanka ślubna, w roli której z powodzeniem wystąpi zebrany na łące bukiet. Tak wystylizowane skromne suknie ślubne pozostaną w pamięci gości na długo!

Dodaj komentarz

Planowanie ślubu oraz wesela

Zaręczyny, oświadczyny i zmówiny

Czym są zaręczyny? Zmówiny przedślubne to spotkanie, na którym rodziny przyszłego małżeństwa omawiają szczegóły dotyczące m.in: terminu ślubu, wesela i spraw majątkowych. Uzgadniają pomiędzy sobą kwestie dotyczące przyszłego małżeństwa. Gdzie są...

Czytaj dalej →
Rozwój niemowląt

Śledzik Niemowlaka

Śledzik Niemowlaka Nie pamiętasz o której godzinie zasnęło Twoje dziecko? Czy przed ostatnim karmieniem w butelce było 60 czy 40 ml pokarmu? Czy pieluszkę zmieniałaś godzinę czy trzy godziny temu?...

Czytaj dalej →
Niemowlę, Karmienie niemowląt

Czy piwo Karmi wpływa na laktację?

Piwo Karmi i bardziej obfita laktacja Pierwszą rzeczą jaką usłyszałem od mojej mamy gdy ta dowiedziała się o tym blogu było: Koniecznie napisz o odgazowanym Karmi, które wpływa na laktację....

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo