Sukienki asymetryczne na wesele

Najmodniejsze sukienki asymetryczne na wesele

Etui, krój litery A, a może pudełkowe fasony? Znudziły Cię już wszystkie i marzysz o odmianie? O czymś zupełnie nieszablonowym, czego na pewno nie zobaczysz na koleżance? Postaw na asymetryczną sukienkę, gdy wybierasz się na wesele. Ten krój nigdy nie przestaje być modny i zaskakuje na wiele sposobów. Tu naprawdę nie ma mowy o nudzie, bo projektanci wykorzystują wszystkie możliwości.

Nierówny dół sukienki

Najpopularniejsze sukienki na wesele mają asymetryczne doły. Rąbek sukienki może wyglądać tak, jakby został nierówno przycięty w różnych miejscach. Bardzo popularne są kreacje tworzone na wzór hiszpańskich, gdzie przód jest znacznie krótszy od tyłu. W skrajnych wypadkach z jednej strony mamy długość mini, z drugiej maxi. Ostatnia możliwość to sukienka, którą ucięto po skosie w taki sposób, by odsłaniała jedną nogę. Ta ostatnia propozycja jest wyjątkowo seksowna, ale też wymaga niemałej odwagi od właścicielki. I zgrabnych nóg…


Sukienki na wesele asymetryczne na górze

Nie tylko dół, ale również góra sukienki może być asymetryczna. Najbardziej spektakularną wersją są modele z jednym rękawem, a drugim ramieniem gołym. Wyobraźnia twórców odzieży nie ma jednak granic, i nierówności mogą dotyczyć chociażby samego dekoltu. Najbardziej subtelnym sposobem na stworzenie wrażenia asymetrii jest ułożenie sukienki w drapowania, które zaburzą jej właściwy krój. Ta ostatnia możliwość jest najbardziej łaskawa dla naszych figur. A co z pozostałymi?

Partner – materiał

[ramka url=”https://vps194371.ovh.net/kategoria/sukienki/?api=true&id=cl921b00x-c11,wh021c00n-a11,c9821b00h-e11,lm121c0ad-j11,ad421c02j-d11,cf621c005-i11,ef121c01s-q11&limit=6″]

Największe modowe grzechy asymetrycznej sukienki

Piękna, szykowna – czy może źle wyglądać? Owszem! Choć właściwie to nie asymetryczna sukienka, którą planujesz włożyć na wesele ma wady… Niestety najczęściej to stwierdzenie dotyczy przede wszystkim naszych sylwetek.

Nierówne cięcie na dole i długość 3/4, która mu często towarzyszy zwraca uwagę na Twoje łydki i najczęściej je skraca. Z takiej próby zwycięsko wychodzą jedynie posiadaczki wyjątkowo zgrabnych i szczupłych nóg. Możesz ratować sytuację szpilkami, które wysmuklają, ale nie zawsze się to udaje.

Sytuacja jest natomiast beznadziejna, jeśli masz szerokie ramiona z fałdkami zdradzającymi zamiłowanie do czekolady nie poparte aktywnością fizyczną, która by je równoważyła. Zwracanie na nie uwagi poprzez zastosowanie asymetrii w tym miejscu nie jest najlepszym pomysłem. Jaka jest na to rada?

Wybierając asymetryczną sukienkę na wesele sięgaj po te modele, które mają nierówne cięcia na wysokości tych elementów figury, z których jesteś wyjątkowo dumna.

Partner – materiał

[ramka url=”https://vps194371.ovh.net/kategoria/sukienki-koktajlowe/?api=true&limit=32″]

Dodaj komentarz

Atrakcje weselne

Prezenty dla gości weselnych

Coraz częściej Państwo Młodzi chcąc podziękować swoim gościom za przybycie na wesele i za dobrą zabawę ofiarowują im małe upominki. Jakie upominki dla gości weselnych? Prezentami dla gości zwykle są...

Czytaj dalej →
Zakupy dla niemowląt

Karty rabatowe LifeStyle i Rossnę

Karty rabatowe LifeStyle i Rossnę Dziecko to niekończący się wydatek. Każdy rodzic chce dla dziecka wszystkiego co najlepsze. Producenci o tym wiedzą i często zawyżają ceny swoich produktów. Jak zatem...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo