Sukienki na ślub cywilny 2016

Sukienki na ślub cywilny 2016

Sukienki na ślub cywilny obwarowane są wieloma zasadami dress codu. Po pierwsze wybieramy jasne lub wesołe barwy. Możecie stawiać na charakterystyczną dla Panien Młodych biel, ale również na beże czy delikatne pastele. Nikogo nie powinien też zdziwić widok Panny Młodej w barwnej lub nawet kwiecistej sukience. Zupełnie inaczej jest z czernią. Kojarzona z żałobą i smutkiem raczej nie nadaje się na materiał sukienki na ślub cywilny. Podobnie rzadko sięga się po zgaszone kolory i smutne barwy ziemi. Ślub cywilny to bardzo radosna uroczystość i stylizacja Panny Młodej powinna ten fakt podkreślać.

Partner – materiał

[ramka url=”https://vps194371.ovh.net/kategoria/sukienki-koktajlowe/kolor/biały/?api=true&limit=9″]

Najmodniejsze fasony

Dość dowolny jest natomiast fason sukienek na ślub cywilny 2016. Rezygnujemy jedynie z długości mini jako zbyt mało eleganckiej. Świetnie sprawdzi się kojarzona ze stylem retro sukienka 3/4. To dobry wybór, jeśli masz szczupłe i zgrabne łydki. Warto włożyć do niej szpilki z czubem w szpic.

W 2016 modne są zarówno kreacje o kroju litery A, jak i węższe trapezowe i ołówkowe fasony. Hitem będą romantyczne zwiewne sukienki. Do łask wróciły również plisy i falbany. Na pewno nie zabraknie ich również wśród sukienek na ślub cywilny.

Partner – materiał

[ramka url=”https://vps194371.ovh.net/kategoria/sukienki-koktajlowe/marka/patrizia-pepe/kolor/niebieski,biały,różowy,zielony,żółty,beżowy/?api=true&limit=9″]

Suknie ślubne na ślub cywilny

Coraz więcej Panien Młodych biorących ślub cywilny sięga po długie suknie ślubne. Wcześniej były zarezerwowane jedynie dla uroczystości kościelnych. Dziś uważa się, że ślub kościelny i cywilny to wciąż ślub i nikt nie widzi problemu w noszeniu sukni do ziemi. Możesz postawić na klasyczną biel i jej rozmaite odcienie albo na zupełnie inny kolor.

Sukienka jako element wesela

Wiele Par Młodych decyduje się na organizację wesela w określonym stylu. Jeśli należycie do tej właśnie grupy, zastanówcie się również nad doborem do całości Waszych stylizacji. Można też zachować pewien motyw kolorystyczny w ubraniu nowożeńców i świadków. Przykładowo krawaty panów mogą być w tym samym kolorze, co sukienki pań. Co sądzicie o takim pomyśle?

Czy wiecie już jakie sukienki na ślub cywilny 2016 są najbliższe Waszym marzeniom o swoim wyglądzie w tym wyjątkowym dniu?

Partner – materiał

[ramka url=”https://vps194371.ovh.net/kategoria/sukienki-koktajlowe/marka/chi-chi-london/?api=true&limit=9″]

Dodaj komentarz

Ślub cywilny, Suknie Ślubne

Sukienka na ślub cywilny

Sukienki na ślub cywilny nie muszą spełniać wymagań dress code'u. Najważniejsze, aby Panna Młoda czuła się w swojej sukni ślubnej dobrze! Poza tym musimy zadbać o to, by suknia na ślub cywilny podkreśliła atuty i ukryła niedoskonałości sylwetki. I najważniejsze: powinna być spełnieniem marzeń Panny Młodej.

Czytaj dalej →
Ślub cywilny

Ślub cywilny

Ślub cywilny jest jedną z form zawarcia związku małżeńskiego. Od tego momentu małżeństwo jest uznawane przez wszystkie organy administracyjne i prawne. W Polsce istnieje możliwość zawarcia ślubu konkordatowego czyli jednoczesnego zawarcia ślubu...

Czytaj dalej →
Ciąża miesiąc po miesiącu

4 miesiąc ciąży

4 miesiąc ciąży trwa od 14 do 17. tygodnia. Jest rozpoczęciem drugiego trymestru. To najmniej doskwierający mamie czas, ponieważ ustępują początkowe dolegliwości w postaci nudności i wymiotów, a brzuch nie...

Czytaj dalej →
Moda

Jak dobrać dodatki do stylizacji kobiecej?

Kobiety kochają dodatki. Najczęściej kolekcjonują buty, torebki, bransoletki i paski. Niestety nie zawsze umieją prawidłowo dobrać dodatki do stylizacji. Przeczytaj nasz poradnik, a już nigdy nie popełnisz modowego faux-pas. Dodatki...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general