Jak będą wyglądały sukienki weselne w 2015 roku. Na ślubach obowiązuje zasada mówiąca, iż nikt nie powinien przyćmić Panny Młodej. Pomimo tego każda z zaproszonych kobiet chce wyglądać w tym dniu pięknie i poświęca sporo czasu na wybór sukienki na wesele. Zobacz, co będzie modne w 2015 roku!

Kolor sukienki na wesele

Wybierając kreację na ślub unikamy bieli i pozostałych kolorów zarezerwowanych dla Panny Młodej. Szerokim łukiem omijamy czarny, który jest kojarzony z żałobą. Najlepszym wyborem będą więc m.in. modne pastele: róże, lila, miętowe zielenie.

Przykładowe sukienki na wesele 2015

Kolorem tego roku został ogłoszony kolor marsala. Jest to odcień bordo z domieszką brązu. Chcąc wyglądać modnie można poszukać sukni w tej barwie, ale równie dobrze sprawdzą się inne nasycone kolory. W tym roku na topie są również złoto i srebro.

Sukienki na wesele w stylu retro

Znani projektanci czerpią inspirację z retro interpretując je na nowo. Za nimi podążają sieciówki, w których znajdziemy liczne nawiązania do stylu disco z lat 80. i 90., dziewczęcości lat 60. czy kobiecych kreacji z lat 20., 30. i 40. zeszłego wieku. Powracają trapezowe sukienki i rozkloszowane spódnice. Zarówno długość mini jak i maxi jest dozwolona. Wystarczy dobrać odpowiedni krój do swojej sylwetki.

Reklama

 

Modne printy

Od kilku sezonów printy na ubraniach stają się coraz śmielsze. Przybierają postać zabawnych napisów bądź wzorów na ubraniach. Możemy również wybrać sukienkę na wesele z nadrukiem. Rezygnujemy oczywiście z napisów, ale bardzo dobrze sprawdzą się kwiatowe desenie lub modne groszki.

Reklama

Wybrałaś już sukienkę na wesele?

Czy według Ciebie trendy wskazywane przez stylistów na 2015 rok są interesujące?
A może pokazane powyżej sukienki na wesele zupełnie Ci nie odpowiadają? Pokaż nam te, które Tobie podobają się najbardziej. Zainspiruj inne użytkowniczki naszego serwisu.

Dodaj komentarz

Muzyka na wesele

Piosenki dla rodziców

Pary Młode organizujące wesele prawie zawsze chcą podczas przyjęcia podziękować swoim rodzicom za trud włożony w wychowanie oraz pomoc w przygotowaniu przyjęcia. Podczas podziękowania dla rodziców najczęściej wręczane są upominki...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo