Suknia ślubna z długim rękawem

Suknia ślubna z długim rękawem to ciekawa propozycja na chłodniejsze jesienno-zimowe dni. Są niezwykle szykowne, a rękawy stanowią bardzo ozdobny element kreacji.

Materiały partnerów

Suknia ślubna z długim rękawem często wygląda niesamowicie elegancko. W tej roli sprawdzą się koronkowe, właściwie nieprześwitujące rękawy. Praktyczną stroną jest to, że rękaw ukryje ramiona, z których nie zawsze jesteśmy dumne i chcemy je eksponować.

Suknia ślubna z długim rękawem

Berta

Ozdobnikiem sukni ślubnych z długim rękawem jest zastosowanie w rękawach wycięć lub przezroczystości. Istnieje tutaj naprawdę ogrom mnożliwości. Wycięcia mogą odsłaniać ramiona lub część ręki. Materiał, z którego wykonano rękawy bywa w całości półprzezroczysty lub jest z jednej strony prześwitujący, by stopniowo przechodzić w coraz gęstszą koronkę lub hafty.

Suknia ślubna z długim rękawem

Berta

Bardzo ciekawym zabiegiem jest uszycie rękawów z całkowicie prześwitującego tiulu i jedynie w ich fragmentach umieszczenie gipiury lub haftów. Powstaje w ten sposób wrażenie, że suknia okala jedynie fragment rąk. Zastosowanie takich elementów równolegle wzdłuż ramienia da efekt wyszczuplający.

Pixabay.com

Pixabay.com

Suknia ślubna z długim rękawem może być ciekawym pomysłem na ślub cywilny. Jeśli wybierzesz model “syrena” z długimi rękawami i koronką, możesz mieć pewność, że zadasz szyku!

Materiały partnerów

Co sądzisz o sukniach ślubnych z długim rękawem? Zdecydujesz się na taki model?

Dodaj komentarz

Ciąża, Zdrowie w ciąży

12 rzeczy, które szkodzą w ciąży

Co szkodzi w ciąży? Cynamon, imbir, kichanie, fryzjer. Co wolno, a co szkodzi w ciąży? Kiedy kobieta spodziewa się dziecka, na pewno znajdzie się wokół niej wielu doradców. Ich rady często będą...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo