Suknia ślubna z długim rękawem

Suknia ślubna z długim rękawem to ciekawa propozycja na chłodniejsze jesienno-zimowe dni. Są niezwykle szykowne, a rękawy stanowią bardzo ozdobny element kreacji.

Materiały partnerów

Suknia ślubna z długim rękawem często wygląda niesamowicie elegancko. W tej roli sprawdzą się koronkowe, właściwie nieprześwitujące rękawy. Praktyczną stroną jest to, że rękaw ukryje ramiona, z których nie zawsze jesteśmy dumne i chcemy je eksponować.

Suknia ślubna z długim rękawem

Berta

Ozdobnikiem sukni ślubnych z długim rękawem jest zastosowanie w rękawach wycięć lub przezroczystości. Istnieje tutaj naprawdę ogrom mnożliwości. Wycięcia mogą odsłaniać ramiona lub część ręki. Materiał, z którego wykonano rękawy bywa w całości półprzezroczysty lub jest z jednej strony prześwitujący, by stopniowo przechodzić w coraz gęstszą koronkę lub hafty.

Suknia ślubna z długim rękawem

Berta

Bardzo ciekawym zabiegiem jest uszycie rękawów z całkowicie prześwitującego tiulu i jedynie w ich fragmentach umieszczenie gipiury lub haftów. Powstaje w ten sposób wrażenie, że suknia okala jedynie fragment rąk. Zastosowanie takich elementów równolegle wzdłuż ramienia da efekt wyszczuplający.

Pixabay.com

Pixabay.com

Suknia ślubna z długim rękawem może być ciekawym pomysłem na ślub cywilny. Jeśli wybierzesz model “syrena” z długimi rękawami i koronką, możesz mieć pewność, że zadasz szyku!

Materiały partnerów

Co sądzisz o sukniach ślubnych z długim rękawem? Zdecydujesz się na taki model?

Dodaj komentarz

Niemowlę, Karmienie niemowląt

Czy piwo Karmi wpływa na laktację?

Piwo Karmi i bardziej obfita laktacja Pierwszą rzeczą jaką usłyszałem od mojej mamy gdy ta dowiedziała się o tym blogu było: Koniecznie napisz o odgazowanym Karmi, które wpływa na laktację....

Czytaj dalej →
Planowanie ślubu oraz wesela

Sala weselna

Sala weselna to jeden z podstawowych aspektów realizacji wesela. Od poszukiwań sali weselnej najlepiej jest zacząć planowanie uroczystości. Sala weselna a liczba gości Przede wszystkim na początku oszacujcie mniej więcej liczbę...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo