1,5 roczku a wyjazd pod namioty latem??

Co sądzicie o tym aby wyjechać pod namiot z dzieckiem które ma około 1,5 roku??? Zamierzamy z mężem jechać w sierpniu pod namiot nad jezioro i sie tak zastanawiam czy to trochę nie za wcześnie,czy lepiej jakoś organizować wyjazd pod jakiś domek? A tam gdzie zamierzamy jechać woda jest pierwszej klasy czystości, typowe odludzie i tereny te należą do parku pod ochroną. Niedaleko jest gospodzarz do którego należy to pole. Mam głównie pytanie do mam których dzieci właśnie są w takim wieku bo nie wiem na ile takie dziecko jest w stanie wytrzymać takie typowe warunki biwakowe 🙂 Oczywiście jak my jedziemy pod namiot to z namiotem o wielkości całego mojego pokoju, nawet stół mamy w środku 😉 i z wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, więc nie jest to jakaś karimata i namiocik 2 osobowy :)) Jestem ciekawa waszych opinni. Dodam, że to może byc nasz ostatni wyjazd na bardzo długi czas, gdyż jak znajdę pracę to już raczej nie mam co liczyć na jakiś urlop dlatego bardzo mi na tym zależy.

Agus i Kamilek (24.03.2003)

10 odpowiedzi na pytanie: 1,5 roczku a wyjazd pod namioty latem??

  1. Re: 1,5 roczku a wyjazd pod namioty latem??

    Ja myślę, że taki dzidziuś jest już na tyle duży, że spokojnie możecie go zabrać pod namiot…dla niego będzie to pewnie niesamowita frajda. Nasz Tommy we wrześniu będzie miał ok. 10 miesięcy i planujemy wycieczkę samolotem gdzieś na południe Europy. W zeszłym roku byłam z mężem nad Bałtykiem i to w szczycie sezonu a, że ja byłam już w dość zaawansowanej ciąży nie mogłam sobie pozwolić na długie opalanie (co uwielbiam), więc w tym roku chcę to nadrobić.
    Ach chciałabym żeby już był wrzesień…

    Wioletta i Tomaszek (24.11.2003)

    • Re: 1,5 roczku a wyjazd pod namioty latem??

      My też szykujemy sie na taki wyjazd, mamy nawet taki samnamiot – duży ze wszystkim. KAcper jest z marca jak twój Kamilek. Myslę, że to dobry pomysł. Wiadomo, jak bedzie zimno albo deszczowo to zwijamy się do domu. Ale jak tylko bedzie słoneczko to hohoho

      Agnieszka i Kacperek (05.03.2003)

      • Re: 1,5 roczku a wyjazd pod namioty latem??

        pomysł super, chociaż ja z Zuzią nie mogłabym pozwolić sobie na taki wyjazd, chyba że uwiązałabym ją do drzewa ;-)). Poprzedniego lata byłam u znajomych w domku letniskowym położonym w srodku lasu – na zmianę z mężem biegaliśmy za Zuzanką, ale musze powiedzieć że wspaniale wspominam ten wyjazd :))

        • Re: 1,5 roczku a wyjazd pod namioty latem??

          Ja będę miała ten plus, że jadą z nami tesciowie więc niech babcia gania za wnuczkiem 🙂 A my hops na rybki 😉

          Agus i Kamilek (24.03.2003)

          • Re: 1,5 roczku a wyjazd pod namioty latem??

            to nad czym się tu zastanawiać :)) pakować plecaki jak przyjdzie lato i hulaj dusza

            • Re: 1,5 roczku a wyjazd pod namioty latem??

              Ja też planuję wyjazd pod namioty na Węgry nad Balaton. Bo tam eg. mnie pewna pogoda. Byłam tam z mężem 4 razy i było super. Zreszta nie wyobrażam sobie spędzenia urlopu w inny sposób niż namiot. Ola skończy w sierpniu roczek to prawie pojedziemy. Zresztą widziałam dzieci które jeszcze nie chodziły a były z rodzicami na wakacjach. Mam link do strony Węgierskiej tam gdzie jeździmy: są zdjęcia i cennik ( nie wiem czy na ten rok już jest ). Jest super. Ludzie kulturalni no i nie ma obaw że coś zginie z namiotu. Pozdrawiam

              • Re: 1,5 roczku a wyjazd pod namioty latem??

                Podaj ten link 🙂

                Iwona i Majka (07.05.02)

                • Re: 1,5 roczku a wyjazd pod namioty latem??

                  Ja byłam na polu “Bal;aton Camping”

                  • Re: 1,5 roczku a wyjazd pod namioty latem??

                    Moja córcia w podobnym wieku super sie bawiła na biwakowisku tylko przeraziła się w czasie nocnej pobudki” gdzie mój domek” “ja cie do siojego pokoju” – tak płakała!

                    Madzia z Igą ( 7 lat) i Filem (4)

                    • Re: 1,5 roczku a wyjazd pod namioty latem??

                      Znam kobietę, która wyjechała pod namiot z dzieckiem 4-miesięcznym i wszystko było w porządku. Ja też się latem wybieram na taki wyjazd. Wiktorek będzie miał 9-10 miesięcy. Jeśli coś będzie nie tak, to zawsze można wrócić. Aha, mówię o takich zwykłych namiotach typu iglo – nic nadzwyczajnego.

                      Kra i Wiktorek (19.11.2003)

                      Znasz odpowiedź na pytanie: 1,5 roczku a wyjazd pod namioty latem??

                      Dodaj komentarz

                      Angina u dwulatka

                      Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                      Czytaj dalej →

                      Mozarella w ciąży

                      Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                      Czytaj dalej →

                      Ile kosztuje żłobek?

                      Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                      Czytaj dalej →

                      Dziewczyny po cc – dreny

                      Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                      Czytaj dalej →

                      Meskie imie miedzynarodowe.

                      Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                      Czytaj dalej →

                      Wielotorbielowatość nerek

                      W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                      Czytaj dalej →

                      Ruchome kolano

                      Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                      Czytaj dalej →
                      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                      Logo
                      Enable registration in settings - general