1,5 roku i nie chce spać w dzień

Postów wyświetlanych: 14 - od 1 do 14 (wszystkich: 14)
  • Autor
    Wpisy

rybcia001

Ania jeszcze nie skończyła półtora roku, a już nie chce spać w dzień. Czy to nie za wcześnie? Z trudem udaje mi się ją położyć i to dopiero koło 14-15.
    Dodam, że wstaje ok.7.30 i chodzi spać nie wcześniej niż 21.
    Jak to wygląda u Was?

ciapa

Moja prawie dwulatka jeszcze sypia w dzień – na szczęsie:)
    Sporadycznie jak się nie prześpi to pada koło 19, normalnie koło 21, wstaje przed 7
    Trudno cos radzić…pewnie zalezy od dziecka – jak nie chce spać i w maiarę bezboleśnie, bez marudzenia wytrzymuje do wieczora to pewnie bym juz nie kładła
    Moja jak się nie prześpi to marudzi bardzo

karolakoj

Zamieszczone przez rybcia001
    Ania jeszcze nie skończyła półtora roku, a już nie chce spać w dzień. Czy to nie za wcześnie? Z trudem udaje mi się ją położyć i to dopiero koło 14-15.
    Jak to wygląda u Was?

Mój Starszy właśnie jako półtoraroczniak odmówił dziennej drzemki. Co parę dni zdarzało Mu się zdrzemnąć, ale robił to, jeśli chciał.
    Młodszy ma lat 2,5 i nadal chętnie śpi w dzień.
    Każdy człowiek jest inny, a dziecko to przecież też człowiek…

dorotka85

Zamieszczone przez rybcia001
    Jak to wygląda u Was?

dopiero-to nie tak późno,mój 1,5 roczniak spał wcześniej o 13,potem o 14 a teraz idzie na drzemkę po 16 lub 17,ale go budzę czasami po godzince lub 1,5 bo wieczorami jest problem,mojemu po prostu zanika drzemka i niebawem będzie chciał iść na drzemkę 17-18…ostatnio kilka dni nie spał w ciągu dnia i wieczorem kładłam go już o 20 i ładnie zasypiał-przesypia mi noce.

rybcia001

wczoraj było lepiej, bo zasnęła o 14 i pospała dwie godzinki, a później wieczorem poszła spać o 21. I jak wychodziłam do pracy o 7 rano, to jeszcze spała.
    Ale to chyba zasługa świeżego powietrza:)
    Wczoraj była dwa razy na spacerze po dwie godziny, dodam jeszcze że piechotką za rączkę, bo w ogóle nie chce siedzieć ani w wózku, ani na rowerku.

mam

Chłopaki drzemią jeszcze w żłobku najczęściej około 2h ( 13-15). Chodzą spać około 20, wstają 7/7.30.

Jeśli nie marudzi, i jej to pasuje nie kładłabym na siłę.
    U nas jak nie ma drzemki jest sajgon:D.

natalja

Moj synek w lutym skonczyl dwa latka.
    Spi w dzien tzn ok 12 zasypia, spi 1,5 do 2 godzin i wieczorem po 19 idziemy sie kapac zasypia mniej wiecej o 20.
    Zobaczymy jak teraz bedzie chodzil spac jak bedzie coraz dluzej jasno :Hmmm…:
    Ja jestem tego samego zdania ,ze jesli nie chce jej sie spac w dzien,nie marudzi to moze przetrzymaj ja do tej 19 i wczesniej poloz spac?
    Wiecej czasu wieczorem bedziesz miec dla siebie 🙂

dorotka85

mój dzisiaj nie spał w ciągu dnia,ale poszedł spać już o 20-dla mnie to wielki prezent,bo i ja się wcześniej położę,starszy poszedł spać o 21 🙂

bocian201

Moja dwójka ok 1.5 roku przestawała spac w dzień a znam 3 latki które śpia nie ma reguły

Anonim

moj synek ma 2 latka i spi dzien 3 godziny ale to zalezy od dziecka

choinka

Mikołaj ma teraz rok i siedem miesięcy, a swój sen „ograniczył” do dwóch drzemek w ciągu dnia jakieś 3 miesiące temu. Ja miałam myśli w drugą stronę, czy to normalne że prawie półtoraroczne dziecko usypia o 20tej wieczorem, budzi się o 7:30-8:00 rano a w ciągu dnia śpi 3 razy po półtorej godziny…
    Teraz śpi dwa razy po dwie godziny.
    Na dzieciaki nie ma reguły. Mój mały odsypia swoje niemowlęctwo, gdzie przez pierwsze trzy miechy spał po 7h na dobę, z czego większość po 15-20 minut:Hyhy:

betrisa

moja 1,5 roczna też coś zaczyna mieć problemy z drzemką dzienną. Normalnie wstawała okolo 8 i szła spać 10-11 i tak z 3 godziny drzemki. na noc idzie po 18. teraz ją odkladam i marudzi troche w łóżu i nie chce zasnąć. Spróbuję dzisiaj polozyć ją koło 12 może zaśnie. drzemka jednak jest dziecku potrzebna.Można też troche dziecko poganiać żeby sie zmeczyło;)

mojemu przedszkolakowi 4,5 się jeszcze zdarza drzemka w dzień.

dommorsp

Looking forward to your progress. I am scrambling to get a test rig together before tuesday of the new extruder. Will blog about it when/if it works 🙂

rybcia001

muszę zaktualizować wątek:)
    Ania nadal śpi w dzień. I to odkąd zrobiło się ciepło i dużo jest na podwórku, to nawet 2-3 godziny.
    Wtedy co nie chciała spać, to chyba musiały jej ząbki dokuczać (wychodziły jej górne czwórki)

Postów wyświetlanych: 14 - od 1 do 14 (wszystkich: 14)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close