1 cykl starań… i …???

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 25)
  • Autor
    Wpisy

izulek

Witam wszystkie forumowiczki i forumowiczów… Mam za sobą 1 cykl starań … no jeszcze nie do końca bo czekam na efekt.. Owulacje mialam w 21 dc (10.04.2005) … tzn z 20 na 21dc nastapił skok temperaturki, 22dc zauważyłam płlodny śluz, i wystapiły bóle owulacyjne… 23 dc (12.04 2005) przyszly testy od Ewy i zrobilam zaraz rano, wyszedł pozytywnie powtórzyłam wieczorem tego samego dnia wyszedl pozytywnie ale kreseczka była juz nieco slabsza, 24dc zrobilam ponownie test owulacyjny otrzymałam wynik negatywny… Starania odbyly sie w 20 dc (09.04 205), 22 dc (11.04.2005) i 21dc (12.04.2005)… dzis jest26 dzień cyklu a ja zastanawiam sie czy doszlo do zaplodnienia… moja temperaturka na wykresie wzrosla dziś do 37 stopni a i temperatura ciała (mierzona pod pachą) od 3 dni jest wyższa dziś 37,1… Kochane forumowiczki jestem tak bardzo ciekawa jaki bedzie wynik tych starań… bo czyz nie byl by to cud… w 1 cyklu i już 2 rózowe krechy… Proszę jeżeli któraś z was miala taka sytuacje to prosze o odp na mojego posta…
    Pozdrawiam
    Ps. moze za pare dni bede mogla napisac jaki jest wynik testu…???!!!

Izulek 25

letka

Re: 1 cykl starań… i …???

izulek, trzymam kciuki żeby sie udało!
    Cierpliwie czekaj na moment w którym bedziesz mogła zrobic test i nie załamuj się jak nie wyjdzie! Bierz od oczekujacych fluidki ciążowe garściami i powodzenia

letka

Anonim

moze akurat bedziesz miala tyle szczescia, ze uda se za pierwszym razem.
    Powiem tylko, ze ja odkad sie staram -zawsze mam w dzien po owulacji temperature pod pacha 37.3, a rano 37.1-37.2 a jednak w ciaży nie jestem.
    Moze nigdy nie zwracalas na to uwagi, ale po owulacji i pod pacha tempka jest wyzsza.

a co do staran.trafilas idealnie.Wg mnie owulacja byla 12 kwietnia, czyli 3 dni temu..wiec do zagnizdzenia jeszcze i tak nie doszło.Poczekaj z tydzien a potem mozesz szukac jakis pierwszych objawow, bo obecne sa typowo poowulacyjne.Twoja ewntualna fasola teraz plywa sobie i wedruje do miejsca, gdzie za kilka dni zagnizdzi sie, albo i nie.Bądz cierpliwa!!!

to juz ponad 3 lata…laparo 21 kwietnia
    Mama Damianka 29.05.1998 i (* V 2002),(* I 2004)

izulek

Dziekuję slicznie za 1 odp. jakże ciepłą i serdeczną… powiem tylko tyle, że o niczym innym nie mogę myśleć… Mam 2 testy ciązowe od Ewy Analityk i jeden test Quick Vue… czekają na zużycie :-)) Czy komus 10 dni po owulacji wyszedl już pozytywnie…???

Izulek 25

toeris

W pierwszej ciazy wyszedl pozytywnie po 7 dniach teraz dokladnie po 10 dniach od owu jednak druga krecha byla bardzo slaba i ledwo widoczna (3 dni pozniej byla juz bardzo wyrazna)

Pozdrawiamy

Toeris, Ala(14/09/03) i 12.12.05;-)

dronka

Ja w obydwie ciaze zachodzilam w pierwszym cyklu staran. Czy to cud? Nie wiem, moze…
    Wiec zycze ci takiego cudu

Iwona i Karolinka 3 lata

izulek

Witam ponownie…
    Pożyjemy zobaczymy, narazie zero objawów … bo przecież za wcześnie… na nie… Postanowilam, że około 20 kwietnia zrobie 1 test ciążowy…czyli za 4 dni… może będzie już wiadomo… na pewno o tym napisze !
    Porównywalam wykresy kobitek , którym sie juz udalo i w wiekszości w 11 dniu od skoku temperaturki na wykresie wychodził juz wynik pozytywny…tak wiec trzeba się uzbroic w cierpliwość to w końcu tylko 4 dni… a z drugiej strony
    AŻ 4 DNI… Więc trzymajcie kciuki bo przecież kiedyś przyjdzie ten szczęsliwy dzień… Oby jak najszybciej !!!

Izulek 25

monia26

Witaj 🙂
    U mnie podobienstwo bylo takie, ze udalo mi sie za pierwszym razem zajsc w ciaze, ale nie robilam zadnych testow owulacyjnych…po prostu przytulanko co 2 dni i od razu zaskoczylam :))

Zycze pozytywnego testu i daj znac:))

Laurunia 21.06.2004

monia26

Ja robilam test Quick, dokladnie w 32 dniu cyklu, czyli odczekalam 4 dni po @…@ oczywiscie nie przyszla ale balam sie rozczarowania, weic czekalam:))
    Ale wiem, ze ten test jest bardzo czuly i w 28 dniu mozesz smialo go zrobic.

Laurunia 21.06.2004

zuzanna

no i co z tego ze test wychodzil przed terminem meisiaczki a potem i tak dostawaly krwawienia!!!
    dlatego nei powinno sie testowac przed terminem!!!!!!!!
    chyba lepiej wiedziec ze sie nei udalo niz ze sie udalo ale na chwilke/………

izulek

Witam… myślałam ze na tym forum nie ma takich smutasów jak ty Zuzanno … którzy potrafia na „nowicjuszy” wylać kubeł zimnej wody… nie widzę nic dziwnego w tym , że chce się wiedzieć jak najszybciej… aby móc być od samego początku ostroznym i dbać o siebie… !!!

Izulek 26

zuzanna

ho ho ho dp smutasow jest mi daleko uwierz:)
    a kubel zimnej wody hmmmmm wiesz jak ktos sie staral latami to nie chodzi o wylewanie zimnej wody nowicjiszom (jak to nazwalas) a o sprowadzenie na ziemei zbyt wybujalych nadziei ktore bola bardzo gdy sie nei spelniaja od razu…..
    a co do testowania przed terminem, nie chodzilo mi o to ze zle jest wiedziec od razu i dbac o siebie o bron boze
    dbac o siebie to nalezy przed zajsciem juz
    chodzi mi tylko o to ze gdy zatestujemy np 10 dni po ovu i test wyjdzie pozytywnie to straszliwie boli gdy dostanie sie normalnieokres……a tak sie neistety zdarza baaaardzo czesto jest to tzw poronienei okolomiesiaczkowe i nic na to niemozna poradzic
    i dlatego zawsze wyznawalam teorir ze test ciazawy to najlepiej robic gdy okres sie juz spoznia a jesli sie nei da wytrzymac to nei wczesniej niz w dniu spodziewanej miesiaczki

izulek

Lecz na szczęście za marzenia nie karają… a i nikt na ziemie sprowadzać nikogo nie musi … to że ktos stara bądź starał sie latami nie oznacza jeszcze że ma wiekszą wiedzę i w ogóle… Jeżeli chodzi o termin miesiączki to nie bardzo wiem kiedy sie jej spodziewać i stąd mój -Twoim zdaniem Pośpiech Po ostatniej znacznej zmianie klimacie (pod koniec stycznia byłam w Egipcie gdzie klimat jest zupełnie inny od naszego ) cały cykl sie pomieszał i nie mam zielonego pojęcia kiedy sie znów unormuje…i jakdługi cykl to bedzie… Dla przykładu poprzedni cylk trwal 20 dni a w obecnym dopiero w 21 – 22 dc wystąpiła ovu wiec +/- 14 daje okolo 34 dniowy cykl…
    To tyle…

Izulek 26

zuzanna

wiesz co smiac mi sie chce:0 bo z Twoich wypowiedzi wlasnie przebija sie „wszystkowiedxzaca osoba”:))))) (sama napisalas ze nei wiesz kiedy masz termin miesiaczki a w nastepnej linijce wzorcowo go wymierzylas:)))))))

po co pytasz skoro Ty wszystko wiesz najlepiej:))))))))

ps a dlugo starajace sie osoby bez watpienai maja duzo wieksza wiedze na temat cyklu kobiety, badan hormonalnych i plemnikow:, wystarczy poczytac to forum by sie o tym przekonac

zycze spokoju i chlodnego spojrzenia na sprawe staran bo to Ci sie przyda bez watpienia

mkkafe

Spokojnie Dziewczyny!!!
    starania i tak po pewnym czasie robia sie nerwowe< po co dodatkowo wprowadzac nerwowa atmosfere na forum?
    dziewczyny maja racje: probuja "sprowadzic" nowe dziewczyny na ziemie< bo wiedza jak bolesne i niebezpieczne jest rozczarowanie:pierwsze< piate Co gorsze _ wpada sie potem w pewien stan i trudno sie pozniej wyluzowac> Majac za soba te doswiadczenia staraja sie Wam ich zaoszczedzic> Tak to juz niestety jest ze nie chce sie dopuscic do siebie faktow ktorych sie nie chce slyszec>Ale czy chcialabys przy piatym cyklu ciagle slyszec falszywe odp typu” tak napewno to ciaza”? Czy nie szukalabys raczej rady co dalej robic? Wiec nie zlosc sie na nikogo< bo nikt nie chce Ci zle doradzic Warto korzystac z wiedzy na forum od tych ktore staraja sie dluzej bo ich wiedza niewatpliwie jest wieksza A jesli nie ufacie Dziewczyny wiedzy na forum to poczytajcie z postu Podstawy starajacych sie o cyklu To podforum jest jednym z nielicznych gdzie rzadko dochodzi do klotni i obrazania sie i prosze niech juz tak pozostanie

Monika, Agatka + Ktosik

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 25)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close