1 % czy w ogóle oddajecie?

Ja wspomagam fundację “Promyk Słońca” [Zobacz stronę]… Jeśli ktoś się zastanawia to zachęcam. A ja zwróciłam na tą fundację uwagę, bo pomagają też dzieciom zagrożonym niepełnosprawnością – czyli bardzo małym u których np istnieje podejrzenie, że coś będzie nie tak…

53 odpowiedzi na pytanie: 1 % czy w ogóle oddajecie?

  1. Oddajecie.
    Nie wiem jak nazwać nieoddanie.
    Więc nie nazwę 😉

    • jeśli coś po odliczeniach do oddania zostanie – oddajecie – cel wybrany

      • Zamieszczone przez aniast
        jeśli coś po odliczeniach do oddania zostanie – oddajecie – cel wybrany

        a jak nie zostanie?

        oddaję nawet jak mam potem czekac na zwrot

        • no oczywiście!

          • Zamieszczone przez EwkaM
            a jak nie zostanie?

            A jak nie zostanie to nie oddam bo nie będzie co oddać:o
            Aby móc przekazać 1% muszę zapłacić podatek – jestem w sytuacji, że mogę mieć zwrot całego zapłaconego podatku,
            Jak należy się 0 zł podatku to 0*0,01 =0

            • tak – dobrze, że to wreszcie trochę uprościli 🙂

              • Zamieszczone przez aniast
                A jak nie zostanie to nie oddam bo nie będzie co oddać:o
                Aby móc przekazać 1% muszę zapłacić podatek – jestem w sytuacji, że mogę mieć zwrot całego zapłaconego podatku,
                Jak należy się 0 zł podatku to 0*0,01 =0

                Jak to mówią – z pustego to i Salomon nie naleje 😉

                • My już wcześniej postanowiliśmy o oddaniu 1% dla Patryka. Nie ma tego dużo, ale zawsze coś.

                  • My też już oddaliśmy… 🙂
                    Nie było tego wiele, ale zawsze to coś.
                    I bardzo cieszę się, że to jest (wreszcie) takie proste w tym roku :D.

                    • oddajecie
                      w tym roku patrykowi naszej beatyb

                        • Zamieszczone przez calipso
                          Ja wspomagam fundację “Promyk Słońca” … Jeśli ktoś się zastanawia to zachęcam. A ja zwróciłam na tą fundację uwagę, bo pomagają też dzieciom zagrożonym niepełnosprawnością – czyli bardzo małym u których np istnieje podejrzenie, że coś będzie nie tak…

                          oddajecie
                          i namawiacie innych, żeby też oddajecie
                          ;-)))

                          • Zamieszczone przez calipso
                            Ja wspomagam fundację “Promyk Słońca” … Jeśli ktoś się zastanawia to zachęcam. A ja zwróciłam na tą fundację uwagę, bo pomagają też dzieciom zagrożonym niepełnosprawnością – czyli bardzo małym u których np istnieje podejrzenie, że coś będzie nie tak…

                            Nie ma z czego, ale bym oddała!

                            • ja oddaje. moze to niektorych rozśmieszy albo rozzlosci {ze może cel malo ważny} ale ja odddaje na oddzial towarzystwa nad zwierzetami w moim miescie

                              • Zamieszczone przez nadiam
                                ja oddaje. moze to niektorych rozśmieszy albo rozzlosci {ze może cel malo ważny} ale ja odddaje na oddzial towarzystwa nad zwierzetami w moim miescie

                                a dlaczego ma rozłościc czy rozśmieszyc???sorry,ale ja dzis nie kumata…

                                • Oddajemy i wszystkich, którym pomagam robić zeznanie namawiam do tego. W tym roku to dla podatników żaden problem – tylko wyszukac fundację.

                                    • jak będzie coś do oddania to oddaje

                                      • Oddajemy. Maz chcial na fundacje Anny Dymnej, ale przekonałam go, ze trzeba na Partyka.

                                        • urprościli

                                          Zamieszczone przez karabella
                                          tak – dobrze, że to wreszcie trochę uprościli 🙂

                                          Tak własnie chyba coś uprościli, korzystałam z elekronicznego PIT’a i tam samo wyliczyło kwote tego %, wpisałam numer konta, nr KRS i mam nadzieję ze US to przeleje.
                                          Wczesniej było tak, że trzeba było samemu robić przelewy i wielu osobom się po prostu nie chciało, teraz tak jakby z automatu wpisujesz komu US ma przelac 1 %.
                                          A może zawsze tak było? Nie wiem, pamiętam tylko, że w ubiegłym roku i poprzednim ja sama robiłam przelew na Fundacje.

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 1 % czy w ogóle oddajecie?

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general