1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

Dzisiaj 1 Dzień Wiosny i dlatego moje kochane dziewczynki, życzę aby do każdej z nas przyleciał BOCIAN i jeszcze życzę Wam dużo MIŁOŚCI

Edited by bambamek on 2006/03/21 10:26.

63 odpowiedzi na pytanie: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

samanta Dodane ponad rok temu,

Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

Wzajemnie

53 cykl :((

karolakoj Dodane ponad rok temu,

A ja zycze twego co życzą Bambamek i Samanta :)))

Czy mógłby ktoś utopić Marzannę?? Bo bez tego zima jednak nie ma ochoty odejść…wrrrr

karkoj

Dodane ponad rok temu,

Nie dziękuję i na wzając ( czytaj na wzajem) :-))))))))))))))))
ines

13 cykl starń kończy się , kończy i skończyć nie może

natusia Dodane ponad rok temu,

bambamku ale kochana jestes:))
a ja Wam zycze stad bocianow:)

Natusia + [Zobacz stronę]

Dodane ponad rok temu,

Ines, a może u Ciebie już siedzi bocian, Ty weź się dobrze rozejrzyj
Trzymam kciuki

[Zobacz stronę]

Dodane ponad rok temu,

Kupiłam u Ewy Analityk testy ciążowe dwa i czekam aż przyjdą. Poczekamy, zobaczymy, ale z moim szczęściem to pewnie z TEGO nici :-(((
ines

13 cykl starań kończy się, kończy i skończyć nie może

erica Dodane ponad rok temu,

A U MNIE SAME ZŁE HISTORIE. Buuu! Najpierw wczoraj bank zgubił moje dokumenty dotyczące spłaty i zrezygnowania z kredytu i zamknięcia r-ku, potem mąż dostał pita od kolegi, u kórego nie pracował (zostaliśmy oszukani, o czym piszę w rubryce na każdy temat), Dawiś ma katar i ze szczepienia nici, ja się odchudzam, ale przez 2 tyg schudłam tylko 3-4kg. Same doły. Po prostu wszsystko mnei dołuje dzisiaj i przytłacza. Ale co ja tu do Was, przeciez macie większe problemy :(((

erica i Dawcio 15.10.04

Dodane ponad rok temu,

Ericzko, bo to przez to przesilenie wiosenne, ale ja Ci mówię, weź Dawcia i męża na spacerek, wcześniej zróbcie Marzannę, podpalcie i utopcie razem z Waszymi smutkami. No tak ale Dawcio jest chory więc ze spaceru nici – hmmmmm to może utopcie ją w misce
Kochana wszystko będzie dobrze – zobaczysz.

[Zobacz stronę]

Dodane ponad rok temu,

Zakazuję się smucić!!!! Testy przyjdą pokażą II krechyNA PEWNO!!!!

[Zobacz stronę]

erica Dodane ponad rok temu,

ROZŚMEISZYŁAŚ MNIE Z TĄ MISKĄ:))) NO TAK – UTOPIĘ SMUTKI WRAZ Z MARZANNĄ W MISCE, ALE NAJPIERW UTOPIĘ JEDNEGO GNOJA I TO W PRAWDZIWYM STAWIE! CIEKAWE CZY MATKA SIEDZĄCA W WIĘZIENIU MA PRAWO SPOTYKAĆ SIE Z DZIECKIEM??? TO TAKA MAŁA DYGRESJA A PROPOS TEGO CO ZAMIERZAM DZIŚ ZROBIĆ, GDY PRZEMKOWI NEI UDA SIĘ ZAŁATWIĆ POLUBOWNEI SPRAWY Z TĄ ŚWINIĄ.

erica i Dawcio 15.10.04

kamelia Dodane ponad rok temu,

Miałam nie pisać na tym radosnym wątku, bo mi się humor “spier****”.
Siedzę taka rozmamłana w pracy, robota w stosikach rośnie wokół mnie, tylko szukam okazji aby wleźć na forum (piszcie więcej to i okazji więcej będzie)…
Mam wrażenie, że nic nie umiem, tracę serce do pracy, marzę to ciąży i L4… Kur**!

Ps. Bez “przerywników” się nie dało…

Michałek 14.08.2003

I wczoraj bardzo ostro wkur****** mnie mąż, nawrzucałam mu i to dużo, aż nie mogłam zasnąć… Mam wrażenie, że nic głębszego nie dzieje się w moim życiu… Ślizganie się po sprawach ważnych, ustalenia techniczne, zero wnikania… Chyba jest mu tak wygodnie… Tylko co to za życie, zakładając, że mamy tylko jedno?

Czy to pod schizy podpada?

Michałek 14.08.2003

Dodane ponad rok temu,

hahahaha, ja mam taki stan w pracy od hmmmmm 2 lat

zmiany nastrojów masz następny objaw !!!
Buziolek kochana Kamelko cmoooooook

[Zobacz stronę]

Dodane ponad rok temu,

ja mam identycznie, ale dzisiaj mam za dobry humorek, zeby się moim M przejmować

oj podpada pod schizy!!!! podpada

[Zobacz stronę]

I chyba rozkłada mnie przeziębienie… Dreszcze i chyba jestem bardziej ciepła niż być powinno…

Michałek 14.08.2003

oni wszyscy sa tacy sami
ja czasem sie zastanawiam – ja sie rozwijam, studia, kursy, jezyki, a on? przed tv i nic z tego i tak nie zapamietuje . czasem mysle, ze ich zycie jest okropnie plytkie. ale potem przychodzi opamietanie – gdyby nie byl taki, jaki jest, to nie czulabym spokoju, bezpieczenstwa… moze niech sobie bedzie nudnawy ale szczery, konsekwentny i rodzinny:)

kamelio, podpada pod schize;)

aha. wczoraj lekarz stwierdzil, ze hcg (2136) wskazuje na to, ze ciaza powstala okolo trzy tyg temu, ze musialy byc jakies inne pecherzyki – to dowod na to, ze pierwsze iui sie udaja:)
(byla opcja, ze moze to naturalsik w poznej owu).
przesylam wiosenne fluidki: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
i nie marudzic!:)

Natusiu, nie wiem czy oni wszyscy są tacy sami… Może wstyd przyznać, ale to ja się “zatrzymałam” – praca mnie nie rajcuje, czytać fachowych rzeczy mi się nie chce, mam wrażenie, że nowych umiejętności nie zdobywam, a stare tracę!!! Moje myśli zajmuje Michał, leczenie/ ciąża, dom, internet i te wszystkie forum/ fora, dzierganie na drutach… Gdzie się podziały moje aspiracje?
Mąż za to ma pracę (na którą nawet przestał narzekać), jeździ na kursy, targi… Nie poświęca za to tyle uwagi ile bym chciała naszemu związkowi, naszemu życiu, przyszłym planom i zmianom (to ja dąrzę do realizacji planów mieszkaniowych) i w końcu… leczeniu (?)… Twierdzi, że do medycyny nie ma głowy, a ja bym chciała, żeby choć trochę się orientował…

Michałek 14.08.2003

Natusiu te Twoje pęcherzyki “niewidoczne-na-usg-przed-IUI” dają mi dużo nadziei… 🙂

Michałek 14.08.2003

Kamelio, kazdy ma czasem kryzys, pozwol sobie na niego, olej wszystko, co sie da i przejdzie, zobaczysz.
trzyma sie.
i w pecherzyki wierz, bo jak widac wspolczesne sprzety sa do d…;)

aqq Dodane ponad rok temu,

Idzie wiosna dziewczynki!!!
Właśnie sobie patrzę jak dwie sroczki budują gniazdo naprzeciwko mojego okienka.Co prawda sroka to nie bocian,ale zawsze coś.Jakoś mi się tak błogo zrobiło.

Czekam na teścik

zabulijka Dodane ponad rok temu,

Hej Bambamku!! U nas co prawda nie wyglada, ale sloneczko gdzies tam jest na pewno!!!
Dzieki za zyczenia, a ja Ci zycze hohoho wspanialych spacerow, moze po raz ostatni w dwojke…
A jak tam wiosenne dzialanie leku? ;-))

Dodane ponad rok temu,

Dzisiaj przetestujemy lek – czuję to 😉
tutaj też zima w pełni, ale przecież musi w końcu przyjść ta wiosna 🙂

[Zobacz stronę]

bambamku, przeciez u nas jest slonce:))) (co z tego, ze snieg tez:) )

zabulijka Dodane ponad rok temu,

Hej, czasami tak jest, ze wszystko sie sypie, ja tak mialam w styczniu :((( ale wiesz, podobno dla Rybek to jest cudowny rok, wiec pewnie sie cos odmieni…
a co do odchudzania, to wooow – schudlas DOKLADNIE tyle, ile powinno sie chudnac, ja osobiscie zazdroszcze…wazne, zebys utrzymala…
zycze wyjscia z dolow, zobaczysz, od dzisiaj sie zmieni, wraz ze sloneczkiem!! i zyczeniami Bambamka 🙂

cik Dodane ponad rok temu,

Coś mi się zdaje,że Ty aqq w ciąży jestes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie wiem ile w tym prawdy,ale pewna znajoma twierdzi,że jak zobaczy się sroki wijące gniazdko to jest się przy nadzieii…
P.S.Jej córka długo nie mogła mieć dzieci i pewnego dnia zobaczyła to coTy.I….matka jej powiedziała,że będzie pewnie w ciąży.I…była!!!!!
Więc i tobie życzę powodzenia!

Kasia+Patryk+…(wielka nadzieja na cud)

Ty Bambamku o wszystkim pamiętasz…przyjmuję życzenia i Tobie życzę tego samego!A…Bociana zapraszam już 6 wiosenkę,może w końcu przyjmie zaproszenie(oby)…….

Cik,kochana jesteś i obyś miała rację.
Z tymi srokami to faktycznie coś jest,bo Natusi dzięki nim też wywróżyłam ciążę (stawiam na chłopaka).
A póki co do piątku jeszcze tyle godzin…………….

Czekam na teścik

Dni, godziny szybko miną….Jak będzie na moim to przyjeżdżasz do mnie i stawiasz f…..!Tylko Ty pić nie będziesz HAHAHA!Ja na razie (podkreślam NA RAZIE mogę)……

aqq – ja to sobie zapisze i zobaczymy:)))
za Was wszystkie z calego serca trzymam kciuki:)
buziaki

Naprawdę nie ma problemu.Przyjadę nie z jedną,a z dwoma flaszkami….soczku bo
będziemy musiały opić i moje i Twoje malutkie szczęście.
Coś czuję,że ta wiosna strasznie “pijana” do nas przyjdzie.

Czekam na teścik

Pisz,pisz Natusiu.Ale dobrze Ci radzę,już teraz skupuj samochody,koparki i inne gadżety dla małych łobuziaków.

Czekam na teścik

eliz Dodane ponad rok temu,

Co prawda sroka to nie bocian,ale kolorystycznie to przecież to samo… Ja bym to brała za dobry znak!

ELA

aqq, sprawdzilam, bo w szoku nie pamietalam – faktycznie przepowiedzialas mi fasolke (z jaderkami hihi), a teraz widzialas tych sroczek wiecej – na pewno znowu uda sie kilku dziewczynom:))

Oj,czuję że niedługo pusto się tu zrobi!!Ale jakoś nie jest mi smutno z tego powodu;))

Czekam na teścik

eliz Dodane ponad rok temu,

Dzięki Bambamku za te życzenia. Bo ja niestety jeszcze wiosny nie widzę. Niby słońce świeci, ale czapka i rękawiczki obowiązkowo. Ale teraz to już chyba naprawdę wiosna za progiem stoi. I Tobie też życzę odwiedzin bociana z prezentem. I wszystkim foremkom też.
Pozdrawiam

ELA

Obyś rację miała i to wykrakała(wysrokowała)………….

iza2307 Dodane ponad rok temu,

Spóźniłam się ciut z 21.03 ale nie miałam wczoraj dostępu do netu…
tak więc kochane moje dziewczynki życzę wszystkim, by wiosna przyniosła upragnione dwie krechy

P.S. śniły mi się bociany 😀 i to w pierwszy dzień wiosny! czyżby znak? (e tam…. lepiej się nie nakręcać)

Dodane ponad rok temu,

Iza, wiem że nie miałaś wczoraj czasu, fajnie że piszesz – jak tam Ci jest? Kochana, pewnie że to znak 🙂 zaraz zajrzę do sennika co to oznacza 🙂

[Zobacz stronę]

Dodane ponad rok temu,

juz sprawdziłam co to oznacza : “symbol płodności; sen wyrażający marzenia i tęsknoty;widzieć: nowe dziecko w rodzinie;

Buziol ogromniasty wysyłam 🙂 i snij tak dalej 🙂

[Zobacz stronę]

iza2307 Dodane ponad rok temu,

to właśnie moja tęsknota….

Znasz odpowiedź na pytanie: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
Tylozgiecie macicy!??
Miesiac temu dowiedzialam sie ze mam tylozgiecie:-( Lekarz powiedzial ze bede miec problem z zajsciem w ciaze Slyszalam ze najlepsza jest pozycja od tylu i ze trzeba pol godz lezec
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
JAK ROŚNIE DZIDZIUŚ?
Witam wszystkie mamy, ja dopiero w czerwcu nią zostanę, ale chciałam Was zapytać, jak szybko Wasze maleństwa rosnął. Chodzi mi o rozmiary ubranek, jak szybko z nich wyrastają, no i
Czytaj dalej