1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY


Dzisiaj 1 Dzień Wiosny i dlatego moje kochane dziewczynki, życzę aby do każdej z nas przyleciał BOCIAN i jeszcze życzę Wam dużo MIŁOŚCI

Edited by bambamek on 2006/03/21 10:26.

62 odpowiedzi na pytanie: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

  1. Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

    Wzajemnie

    **
    53 cykl :((

    • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

      A ja zycze twego co życzą Bambamek i Samanta 🙂

      Czy mógłby ktoś utopić Marzannę?? Bo bez tego zima jednak nie ma ochoty odejść…wrrrr

      karkoj

      • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

        Nie dziękuję i na wzając ( czytaj na wzajem) :-))))))))))))))))
        ines

        13 cykl starń kończy się, kończy i skończyć nie może

        • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

          bambamku ale kochana jestes:))
          a ja Wam zycze stad bocianow:)

          • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

            Ines, a może u Ciebie już siedzi bocian, Ty weź się dobrze rozejrzyj
            Trzymam kciuki

            [Zobacz stronę]

            • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

              Kupiłam u Ewy Analityk testy ciążowe dwa i czekam aż przyjdą. Poczekamy, zobaczymy, ale z moim szczęściem to pewnie z TEGO nici :-((
              ines

              13 cykl starań kończy się, kończy i skończyć nie może

              • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                A U MNIE SAME ZŁE HISTORIE. Buuu! Najpierw wczoraj bank zgubił moje dokumenty dotyczące spłaty i zrezygnowania z kredytu i zamknięcia r-ku, potem mąż dostał pita od kolegi, u kórego nie pracował (zostaliśmy oszukani, o czym piszę w rubryce na każdy temat), Dawiś ma katar i ze szczepienia nici, ja się odchudzam, ale przez 2 tyg schudłam tylko 3-4kg. Same doły. Po prostu wszsystko mnei dołuje dzisiaj i przytłacza. Ale co ja tu do Was, przeciez macie większe problemy :((

                erica i Dawcio 15.10.04

                • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                  Ericzko, bo to przez to przesilenie wiosenne, ale ja Ci mówię, weź Dawcia i męża na spacerek, wcześniej zróbcie Marzannę, podpalcie i utopcie razem z Waszymi smutkami. No tak ale Dawcio jest chory więc ze spaceru nici – hmmmmm to może utopcie ją w misce
                  Kochana wszystko będzie dobrze – zobaczysz.

                  [Zobacz stronę]

                  • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                    Zakazuję się smucić!!!! Testy przyjdą pokażą II krechyNA PEWNO!!!!

                    [Zobacz stronę]

                    • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                      ROZŚMEISZYŁAŚ MNIE Z TĄ MISKĄ:) NO TAK – UTOPIĘ SMUTKI WRAZ Z MARZANNĄ W MISCE, ALE NAJPIERW UTOPIĘ JEDNEGO GNOJA I TO W PRAWDZIWYM STAWIE! CIEKAWE CZY MATKA SIEDZĄCA W WIĘZIENIU MA PRAWO SPOTYKAĆ SIE Z DZIECKIEM??? TO TAKA MAŁA DYGRESJA A PROPOS TEGO CO ZAMIERZAM DZIŚ ZROBIĆ, GDY PRZEMKOWI NEI UDA SIĘ ZAŁATWIĆ POLUBOWNEI SPRAWY Z TĄ ŚWINIĄ.

                      erica i Dawcio 15.10.04

                      • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                        Miałam nie pisać na tym radosnym wątku, bo mi się humor “spier*”.
                        Siedzę taka rozmamłana w pracy, robota w stosikach rośnie wokół mnie, tylko szukam okazji aby wleźć na forum (piszcie więcej to i okazji więcej będzie)…
                        Mam wrażenie, że nic nie umiem, tracę serce do pracy, marzę to ciąży i L4… Kur**!

                        Ps. Bez “przerywników” się nie dało…

                        Michałek 14.08.2003

                        • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                          I wczoraj bardzo ostro wkur mnie mąż, nawrzucałam mu i to dużo, aż nie mogłam zasnąć… Mam wrażenie, że nic głębszego nie dzieje się w moim życiu… Ślizganie się po sprawach ważnych, ustalenia techniczne, zero wnikania… Chyba jest mu tak wygodnie… Tylko co to za życie, zakładając, że mamy tylko jedno?

                          Czy to pod schizy podpada?

                          Michałek 14.08.2003

                          • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                            hahahaha, ja mam taki stan w pracy od hmmmmm 2 lat

                            zmiany nastrojów masz następny objaw !!!
                            Buziolek kochana Kamelko cmoooooook

                            [Zobacz stronę]

                            • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                              ja mam identycznie, ale dzisiaj mam za dobry humorek, zeby się moim M przejmować

                              oj podpada pod schizy!!!! podpada

                              [Zobacz stronę]

                              • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                                I chyba rozkłada mnie przeziębienie… Dreszcze i chyba jestem bardziej ciepła niż być powinno…

                                Michałek 14.08.2003

                                • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                                  oni wszyscy sa tacy sami
                                  ja czasem sie zastanawiam – ja sie rozwijam, studia, kursy, jezyki, a on? przed tv i nic z tego i tak nie zapamietuje. czasem mysle, ze ich zycie jest okropnie plytkie. ale potem przychodzi opamietanie – gdyby nie byl taki, jaki jest, to nie czulabym spokoju, bezpieczenstwa… moze niech sobie bedzie nudnawy ale szczery, konsekwentny i rodzinny:)

                                  kamelio, podpada pod schize;)

                                  aha. wczoraj lekarz stwierdzil, ze hcg (2136) wskazuje na to, ze ciaza powstala okolo trzy tyg temu, ze musialy byc jakies inne pecherzyki – to dowod na to, ze pierwsze iui sie udaja:)
                                  (byla opcja, ze moze to naturalsik w poznej owu).
                                  przesylam wiosenne fluidki: ~~~~
                                  i nie marudzic!:)

                                  • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                                    Natusiu, nie wiem czy oni wszyscy są tacy sami… Może wstyd przyznać, ale to ja się “zatrzymałam” – praca mnie nie rajcuje, czytać fachowych rzeczy mi się nie chce, mam wrażenie, że nowych umiejętności nie zdobywam, a stare tracę!!! Moje myśli zajmuje Michał, leczenie/ ciąża, dom, internet i te wszystkie forum/ fora, dzierganie na drutach… Gdzie się podziały moje aspiracje?
                                    Mąż za to ma pracę (na którą nawet przestał narzekać), jeździ na kursy, targi… Nie poświęca za to tyle uwagi ile bym chciała naszemu związkowi, naszemu życiu, przyszłym planom i zmianom (to ja dąrzę do realizacji planów mieszkaniowych) i w końcu… leczeniu (?)… Twierdzi, że do medycyny nie ma głowy, a ja bym chciała, żeby choć trochę się orientował…

                                    Michałek 14.08.2003

                                    • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                                      Natusiu te Twoje pęcherzyki “niewidoczne-na-usg-przed-IUI” dają mi dużo nadziei… 🙂

                                      Michałek 14.08.2003

                                      • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                                        Kamelio, kazdy ma czasem kryzys, pozwol sobie na niego, olej wszystko, co sie da i przejdzie, zobaczysz.
                                        trzyma sie.
                                        i w pecherzyki wierz, bo jak widac wspolczesne sprzety sa do d…;)

                                        • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                                          Idzie wiosna dziewczynki!!!
                                          Właśnie sobie patrzę jak dwie sroczki budują gniazdo naprzeciwko mojego okienka. Co prawda sroka to nie bocian,ale zawsze coś.Jakoś mi się tak błogo zrobiło.

                                          Czekam na teścik

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general