1 kreska ???

Cześć Dziewczyny ! Piszę do Was z poziomu dla starających się. Czy któraś z Was – już szczęśliwie oczekujących – miała przy regularnych cyklach w dniu w którym miała być @, choć sie nie pojawiała – 1 krechę na teście, a potem jednak się okazało, że jest w ciąży ? Jeśli są takie przypadki, to może tym razem mi się w końcu udało ? Jestem już 3 dni po dacie spodziewanej @ i boję się zrobić drugiego testu….

10 odpowiedzi na pytanie: 1 kreska ???

onka2004-05-14 14:22:41

Re: 1 kreska ???

2-krotnie wyszledl mi test negatywnie , mimo , ze bylam w ciazy .
powodzenia

onka & ;18.08.03

aneta282004-05-14 14:30:10

Wiesz co moja siora do 4 miesiąca miała jedną kreskę na teście i lekarz też nie stwiewrdził ciąży i dał zastrzyk na wywołanie @ i dopierw 4 miesiącu okazało się ,że jest w 14 tyganiu ciąży!

Ja+dzidzia

lali2004-05-14 14:34:30

Mi tez za pierwszym razem wyszla jedna kreska, za drugim tez, dopiero trzeci test wykazal ciaze!!!!!
Dlatego powtorz test

Magda mama Natalki(19.03.03)

fr-ania2004-05-14 14:40:00

U mnie też tak było. Poczekaj jeszcze z tydzień i powtórz test. Powodzenia.

fr_ania

bociek2004-05-14 14:56:19

Bardziej wiarygodne byłoby sprawdzenie poziomu betaHCG w labolatorium – wynik będzie jednoznaczny i nie będziesz musiała robić drugiego testu, a potem trzeciego jeśli poprzedni wyjdzie negatywny a @ dalej nie będzie….
Trzymam kciuki abyś stała się pelnoprawnym członkiem forum dla oczekujących 🙂

]
Kasia i grudniowy ktosik

annaw2004-05-14 15:16:03

U mnie też tak bylo postanowiłam odczekać tydzień i w następnym teście zobaczyłam dwie kreski .
Powodzenia
Ania i czerwcowy maluszek

vanilka2004-05-14 15:35:10

Dziękuję za odpowiedzi. Niebawem doniosę, czy dołączam do Was czy zostaję w gronie starających się. Zyczę miłego weekendu.

gosiaf2004-05-14 16:35:50

Ja tak mialam. Wlasciwie 1 dzien po testowalam i byla 1krecha, 3 dni pozniej byly juz 2

Gosia

idalka772004-05-15 10:17:17

Ja byłam cierpliwa. Zrobiłam test dopiero w 45 dniu cyklu i od razu były dwie kreseczki 🙂
Życzę powodzenia i czekam na wieści 🙂

vanilka2004-05-17 12:55:43

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Niestety @ przyszła – jak nigdy spóźniona i jak nigdy – bez żadnych objawów towarzyszących. Zostaje więc dłużej ze Starającymi się, lecz mam niesłabnącą nadzieję, że szybko do Was dołącze. Pozdrawiam Was i Wasze Dzidziusie :-)))

Znasz odpowiedź na pytanie: 1 kreska ????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Pytanie o zwolnienie (przy pracy na czas określ)
Mam pytanie natury prawnej, jeśli mam umowę na czas określony, minęły trzy miesiące ciąży więc jestem ''chroniona'', [b] to kiedy pracodwaca może ze mną rozwiązać umowę o pracę? Po
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Zakladac dzidecku buty, czy nie??!!
No wlasnie jak to jest. Mam dwie kolezanki , ktore maja dzieci w tym samym wieku ok 1,5 roku. Jedna zaklada dziecku buciki do chodzenia po domu , druga nie. Tej
Czytaj dalej