1 listopad

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 15)
  • Autor
    Wpisy

czarna

idziecie jutro na cmentarz z maluszkami???

ASIA MAMA EWY

pluto

Re: 1 listopad

Sama nie wiem…..ale chyba poproszę babcię o pomoc….i pójdziemy sami….zawsze chodzimy na cmentarz wieczorem, jak jest ciemno………..

Julka mama Karolka

olasz

ja nie mam wyboru, bo mam go w brzuszku :)))

Ola
    termin-26 listopada 2002 r.

czarna

my tez…ale teraz pojdziemy a raczej pojedziemy po poludniu…..a potem wieczorem sami..

ASIA MAMA EWY

czarna

ASIA MAMA EWY

dagra

My pojdziemy albo z Malym albo wcale…on po prostu nie toleruje nikogo poza nami i koniec…mocno nas to ogranicza ale nic to,moze mu sie odmieni:)))A swoja droga czy Wasze dzieciatka tez tak zle reaguja na nowe twarze?Moj z daleka to jeszcze znosi,nawet sie usmiechnie,ale nie daj Boze niech ktos sprobuje go dotknac-ryk jak diabli!!!

Pozdrawiam
    Dagmara

jogibabu

Mój jest nadzwyczaj towarzyski.
    Do wszystkich się śmieje i chętnie „idzie” na ręce 🙂
    Tym bardziej, że Go NOSZĄ……. :-)))))))

Pa!
    🙂

czarna

moja jest towarzyska dopuki jest u mamy na rekach…..oststnio w hipermarkecie byla jakas promocja i chodzil facet przebrany za kota…i oczywiscie podeszedl do ewy…..ona spojrzala na mnie chwicil mnie mocno za szyje i zaczela sie do faceta smiac ale kiedy chcialam ja postawic na ziemie (ciezka jest jak cholera;-) w ryk…

ASIA MAMA EWY

smoki

Z 7 tygodniowym się nie ruszam 🙂

Pozdrowienia
    smoki i podejrzanie grzeczny Dawidek 😉

garfield

Bylismy z Sarą na cmentarzu choc ma dopiero 6 tyg niecałe. Przespała całą wyprawe (byla w foteliku). Bylismy tylko 20 min po południu, ale nie załuje, pooddychała sobie swiezym powietrzem-bedzie zdrowsza!!! :-))))

Gosia i księżniczka Sara (ur.23.09.2002)

Anonim

Za to moja Julia jest bardzo towarzyska i jest najbardziej zachwycona jak pochyla się nad nią 10 twarzy. Jakiś czas temu nie chciała nawet zostać z moją Mamą dłużej (a dobrze ją zna), chciała być tylko ze mną, bo był ryk, jakby ktoś jej robił krzywdę. Za to ja byłam twarda i zabierałam ją do znajomych, na zakupy, do rodziców i odmieniło jej się, bardzo lubi towarzystwo.
    A wczoraj odwiedziliśmy rodzinkę w Tczewie i Kwidzynie (miekszamy w Gdyni – 2 godz. jazdy samochodem w jedną stronę) i Julia była całkiem grzeczna, trochę tylko marudziła jak wracaliśmy, ale szybko zasnęła i spała dalej, jak przyjechaliśmy do domu. Wydaje mi się, że dziecko lepiej się rozwija mając kontakt z wieloma osobami i sytuacjami.
    Pozdrawiam.

Joanna mama Julci (8.08.2002r.)

dagra

Moj sie do mnie przykleja jak koala jak tylko ktos do nas przyjdzie:)))My tez mamy czesto gosci i czesto staramy sie gdzies chodzic,ale to chyba taki jego urok, po prostu musi z tego wyrosnac…a co do grobow,to spedzilismy wczoraj pare godzin do poludnia i po poludniu na cmentarzu.jak sie obudzil to byl w szoku ze tylu ludzi dookola:)))

Pozdrawiam
    Dagmara

renia

My cala 4 bylismy na cmentarzu. Ania caly spacer przespala, a Asia juz na cmentarzu zaczela krzyczec, ze chce siusiu. Musielismy wyjsc, bo tak glupio jakos siusiac kolo grobow.

Renia

mama Asi (18.11.99) i Ani (6.11.01)

czarna

Ewci nie spodobal sie wojek spotkany na cmentarzu…..tym bardziej zewidziala go pierwszy raz w zyciu……wiec szybko poszlismy do domciu;-)

ASIA MAMA EWY

joannamaria1973

My też byliśmy.Patrykowi bardzo podobały się płonące świece.

ASIA mama małego Patryczka

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 15)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close