1 litr mleka dziennie

mój gin zasugerował aby pić 1 l mleka dziennie, całe szczescie smakuje mi to mleko bo przed ciązą wcale nie piłam bo nie lubiłam 🙂
a jak u was z piciem mleka?

Kicia1 i Fasoleczka (03.01.2004)

7 odpowiedzi na pytanie: 1 litr mleka dziennie

  1. Re: 1 litr mleka dziennie

    Bez wypicia mojego ‘kubelka’ mleka (ok. 0.5 l) nie odważyłabym się wstać z łóżka:) to ono powstrzymuje na pewien czas mdłości:)) ale tak ogólnie to wolę kefirek i maślanki od mleka:)) a od przegotowanego z daleka bo fujjj i te kożuchy:(((((

    Aba i Okruszek (27.10.03)

    • Re: 1 litr mleka dziennie

      ja nie pije mleka…zjadam jogurty i białe serki, pije kefirek…
      Słyszałam tez, że mleko wcale nie jest takie zdrowe….

      ,

      • Re: 1 litr mleka dziennie

        U mnie wszystko tak jak przed ciążą. Wypijam zazwyczaj kubek mleka dziennie, ale oprócz tego czasami płatki na mleku w ramach przekąski, czasami pije zsiadłe mleko albo kefirek bo lubie, poza tym na sniadanie zawsze 2 kanapeczki posmarowane serkiem. No i nie wiem czy to sie liczy ale mój mąż lubi na kolacje zrobic budyń. A na jogurty kompletnie nie mam teraz ochoty, a nawet źle sie po nich czuje – no chyba ze naturalny – to jedyna odmiana w dziedzinie nabiału.
        pozdrawiam 🙂

        Usianka i Bąbelek (9.XI.2003)

        • Re: 1 litr mleka dziennie

          ja tez lubie mleko- ale moj gin powiedzial, ze jesli juz to tylko pasteryzowane lub przegotowane. A najlepsze sa dla nas mleczne przetwory wszelkiego rodzaju- procz miękkich serów np. plesniowych. A do zapijania sie to najlepsza jednak niegazowana woda mineralna i to nie zaszkodzi w kazdej ilości -a nawet pomoze. Wskazane jest bysmy wypijaly dziennie przynajmniej 1,5 litra a w czasie upalow duzo wiecej.

            shutter i wrześniowy pasożycik   

          • Re: 1 litr mleka dziennie

            ja przestałam pić mleko w 8 tyg nie mam na nie ochoty, tak więc musze coś innego wymyśleć (odstatnio stwiedziłam że będę jeść Danonki dla dzieci zobaczymy jak długo)
            Pozdrawiam
            Kaśka i Cyganiatko 22-25.11

            • Re: 1 litr mleka dziennie

              Moje koleżanka przez całą ciążę piła mleko i niestety jej mały Michałek ma skazę białkową. W ciąży bardziej wskazane są przetwory takie jak kefir jogyrt czy ser. Ja sobie to wzięłam do serca i nie piję mleka. Pozdrawiam
              Ola (01.10)

              • Re: 1 litr mleka dziennie

                przed ciaza pilam mleko litrami, teraz mi nie smakuje. wypijam czasem kubek kakao. zrobilam sie bardziej miesozerna 🙂

                onka – 01.09.03
                [Zobacz stronę]

                Znasz odpowiedź na pytanie: 1 litr mleka dziennie

                Dodaj komentarz

                Angina u dwulatka

                Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                Czytaj dalej →

                Mozarella w ciąży

                Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                Czytaj dalej →

                Ile kosztuje żłobek?

                Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                Czytaj dalej →

                Dziewczyny po cc – dreny

                Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                Czytaj dalej →

                Meskie imie miedzynarodowe.

                Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                Czytaj dalej →

                Wielotorbielowatość nerek

                W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                Czytaj dalej →

                Ruchome kolano

                Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                Czytaj dalej →
                Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                Logo
                Enable registration in settings - general