1 litr mleka dziennie

mój gin zasugerował aby pić 1 l mleka dziennie, całe szczescie smakuje mi to mleko bo przed ciązą wcale nie piłam bo nie lubiłam 🙂
a jak u was z piciem mleka?

Kicia1 i Fasoleczka (03.01.2004)

7 odpowiedzi na pytanie: 1 litr mleka dziennie

Dodane ponad rok temu,

Re: 1 litr mleka dziennie

Bez wypicia mojego ‘kubelka’ mleka (ok. 0.5 l) nie odważyłabym się wstać z łóżka:))) to ono powstrzymuje na pewien czas mdłości:)) ale tak ogólnie to wolę kefirek i maślanki od mleka:)) a od przegotowanego z daleka bo fujjj i te kożuchy:(((((((

Aba i Okruszek (27.10.03)

magdzik Dodane ponad rok temu,

ja nie pije mleka…zjadam jogurty i białe serki, pije kefirek…
Słyszałam tez, że mleko wcale nie jest takie zdrowe….

Pozdrawiamy,

Magda, Rafał i chyba Albercik (7.09.03)

usianka Dodane ponad rok temu,

U mnie wszystko tak jak przed ciążą. Wypijam zazwyczaj kubek mleka dziennie, ale oprócz tego czasami płatki na mleku w ramach przekąski, czasami pije zsiadłe mleko albo kefirek bo lubie, poza tym na sniadanie zawsze 2 kanapeczki posmarowane serkiem. No i nie wiem czy to sie liczy ale mój mąż lubi na kolacje zrobic budyń. A na jogurty kompletnie nie mam teraz ochoty, a nawet źle sie po nich czuje – no chyba ze naturalny – to jedyna odmiana w dziedzinie nabiału.
pozdrawiam 🙂

Usianka i Bąbelek (9.XI.2003)

shutter Dodane ponad rok temu,

ja tez lubie mleko- ale moj gin powiedzial, ze jesli juz to tylko pasteryzowane lub przegotowane. A najlepsze sa dla nas mleczne przetwory wszelkiego rodzaju- procz miękkich serów np. plesniowych. A do zapijania sie to najlepsza jednak niegazowana woda mineralna i to nie zaszkodzi w kazdej ilości -a nawet pomoze. Wskazane jest bysmy wypijaly dziennie przynajmniej 1,5 litra a w czasie upalow duzo wiecej.

shutter i wrześniowy pasożycik    
kasiek28 Dodane ponad rok temu,

ja przestałam pić mleko w 8 tyg nie mam na nie ochoty, tak więc musze coś innego wymyśleć (odstatnio stwiedziłam że będę jeść Danonki dla dzieci zobaczymy jak długo)
Pozdrawiam
Kaśka i Cyganiatko 22-25.11

lew Dodane ponad rok temu,

Moje koleżanka przez całą ciążę piła mleko i niestety jej mały Michałek ma skazę białkową. W ciąży bardziej wskazane są przetwory takie jak kefir jogyrt czy ser. Ja sobie to wzięłam do serca i nie piję mleka. Pozdrawiam
Ola (01.10)

onka Dodane ponad rok temu,

przed ciaza pilam mleko litrami, teraz mi nie smakuje . wypijam czasem kubek kakao . zrobilam sie bardziej miesozerna 🙂

onka – 01.09.03
[Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: 1 litr mleka dziennie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
ale promocja!!!
Sluchajcie, dziisaj rano pojechalismy na zakupy a tam promocja: przy zakupie papmersow 4 maxi dwupaka (94) drugi dwupak gratis!!!! myslalam ze zle widze wzielam dwa pudla i drugie dwa dostalam
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę Sinlac
Baj, baj butlo...
Leon całkowicie odrzucił już butelkę. W ogóle nie chce jeść wieczornrj kaszy z butli, ale łyżeczką na gęsto - owszem, zjada ze smakiem. Od jakiegoś czasu nakarmienie go normalnie ( to
Czytaj dalej