1 miesięcznie dziecko – problem nocami.

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy

andrew

Cześć. Od kilku dni mamy z narzeczoną na prawdę duży problem z naszym chłopcem. Wcześniej zwykle przesypiał dość bez problemowo noc. Teraz się to zmieniło. Cały dzień jest dość grzeczny, nie mamy z nim wiekszych problemów. Od paru dni gorzej jeśli chodzi o noc. Dziś np. nie spał prawie cały dzień i w nocy też nie chcę spać. Ciągle się wierzga lub ryczy, a my oczywiście mamy kolejną noc z głowy. Dodam, że jest tak nawet gdy mamy go przy nas w łóżku. Jest nakarmiony, pielucha czysta i po prostu nie wiemy już co robić. W dzień na prawdę jest grzeczny, a nocą nagle coś w niego wstępuje. Może ktoś ma jakąś poradę na to, bo już po prostu oczy nam puchną z braku snu. Pozdrawiam

qr-chuck

Ja tak z córką miałam.
    Pomagało jedynie całkowite zaciemnienie – nie żadne półmroki (podobno dzieci całkiem dobrze widzą w ciemności), tylko ciemno tak, że własnej ręki nie widać.
    Powiesiliśmy koc w oknie – wtedy spała.

monikachorzow

może za ciepło ubrany?
    może brzuszek boli?
    może ma etap większego zapotrzebowania na mleczko i to co dostaje wieczorem mu nie wystarcza?
    może … może… może….
    każde dziecko inne ,obserwujcie….
    po kilku dniach już wam oczy puchną :Fiu fiu: ciężka sprawa… jeszcze kilka takich lat przed wami, wprawiajcie się :Fiu fiu:
    ….może wprowadźcie dyżury,żeby choć jedno było wyspane….

zuzel

Zamieszczone przez Andrew
    Cześć. Od kilku dni mamy z narzeczoną na prawdę duży problem z naszym chłopcem. Wcześniej zwykle przesypiał dość bez problemowo noc. Teraz się to zmieniło. Cały dzień jest dość grzeczny, nie mamy z nim wiekszych problemów. Od paru dni gorzej jeśli chodzi o noc. Dziś np. nie spał prawie cały dzień i w nocy też nie chcę spać. Ciągle się wierzga lub ryczy, a my oczywiście mamy kolejną noc z głowy. Dodam, że jest tak nawet gdy mamy go przy nas w łóżku. Jest nakarmiony, pielucha czysta i po prostu nie wiemy już co robić. W dzień na prawdę jest grzeczny, a nocą nagle coś w niego wstępuje. Może ktoś ma jakąś poradę na to, bo już po prostu oczy nam puchną z braku snu. Pozdrawiam

Skoro jest grzeczny w dzień, to wtedy śpijcie.

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close