1 smutna krecha:(((

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 17)
  • Autor
    Wpisy

doki

Nie udało się tym razem:( Zrobiłam test już wczoraj po waszych namowach kochaniutkie. I bardzo dobrze bo psychicznie już wymiękałam i nie myślałam już o niczym innym tylko o 2 krechach;) Trudno. Na pewno uda się w następnym cyklu! Ja wychodze z założenia że co ma być to będzie a jeśli nie ma to tak ma być bo tak jest lepiej;) hihi ale namieszałam co?
    Cały czas mam wysoką temperature i małpy wciąż nie ma. Ale pewnie mnie nawiedzi lada dzień.
    Życzę WAM wszystkim dziewczynki 2 pięknych kreseczek i mocno trzymam kciukaski.

Trochę rozczarowana ale optymistycznie patrząca w przyszłość
    Doki

mause

Re: 1 smutna krecha:(((

Przykro mi z tego powodu, ale w krótce na pewno się uda.

Pozdrawiam

Ela

mszcz

Wiesz co Doki przed 20 min byłam pewna ze zamieszkała w twoim brzyszku mała kruszenka a tu taka nieoczekiwana zmiana
    Dobrze że jestes tak optymistycznie nastawiona.
    Zobaczysz uda Tobie się już wktótce.
    Ja jeszcze mam nadziej.e że ten cykl bedzie dla mnie szczęśliwy, ale wszytsko sie okaze niebawem.
    Trzymaj sie i powodzonka
    Jestem z Tobą myslami

erica

jeszcze nei wszystko stracone, bo testy czasem kłamią, poczytaj mojego posta o wynikach z testów:)
    buziaczki!!!

erica

ozzie

Najwazniejsze ,ze duzo w tobie jeszcze ducha walki:) Z taka postawa nastepnym razem napewno ujrzysz 2 krechy!, czego zycze ci bardzo

Pozdrawiam OZZIE

Anonim

Może w Twoim przypadku za wczesnie, i test jeszcze nie wykrył ? ( mam taką nadzieję ) Jeśli tak nie jest to wierze ze w przyszlym cyklu napewno sie uda. Zyczę Ci tego z całego serducha. Iwona

ninka

Doki, tak trzymaj. Jak nie teraz to następnym razem. W końcu robienie dzidziusia też jest miłe:) A im więcej luzy tym szanse większe.

Ninka
    moje temperaturki

Anonim

mi tez jest smutno juz 4 miesiac nie wychodzi , nie wiem co z tym , zrobic , zastanawiam sie czy aby napewno wszystko jest ok, bo ostatni porod byl z problemami – 3 lata temu,ale czy bty to mialo wplyw?, kalendarzyk sie nie sprawda 4 miesiace prób i nie ma oczekiwanego rezultatu

malibu

Doki Twoja tempka mnie niepokoi, oczywiście w pozytywnym znaczeniu.
    Testy czasem się mylą. Poczekaj kilka dni, a jak małpa się n ie pojawi…. Trzymam kciuki:)))

malibu

agahh

Grunt to optymistycznie myslec:)

temperaturki aguski

okulanka

moze nie przekreslaj jeszcze tego 🙂 , temperatura nie spadla i wszystko sie moze zdarzyc !!!
    Aga

nowinka

bylam pewna ze zaciazylas. Kurcze. Trzymam za ten nowy cykl. Ech…

gosiaf

nie wiem jak wczesnie zrobials sobie test. ja jak zdrobilam sobie test w dzien ‚malpy’ (31dc), byla tylko 1 krecha, 3 dni pozniej byly juz 2!!! Ale nawet jesli juestes pewna,z e to nie tym razem – glowa do gory, zacznie sie nastepny cykle, nastepna szansa!!! Nie poddawaj sie.

Gosia

betsi

Uda się nam zobaczysz. Buziaczki

Betsi

gosik

Przykro mi Doki….
    Bedzie dobrze – ja też bardzo optymistycznie patrze na kolejny miesiąc. Co ma być to bedzie.

Cieplutko cie pozdrawiam

smutna ale również optymistycznie patrząca w przyszłość

GOSIA

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 17)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close