10-cy po cesarace a blizna dalej czerwona i co(czy) to zrosty?

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy

weronika75

no wlasnie sa takie dwie sprawy, raz, ze juz minelo 10 miesiecy a blizna wciaz jest bardzo czerwona, mimo iz smaruje ja od 4-cy, a druga sprawa to nie wiem jak to opisac, ale powiedzmy, ze blizna ma 30cm dlugosci, í tak mniej wiecej pierwsze 15 jest tylko czerwone, natomiast drugie 15 cm oprocz tego ze jest czerowne to jeszcze takie lekko wypukle, nabrzamiale,jak gdyby w troj wymiarzte, mnie sie to kojarzy troche z wygladem dzdzownicy, czy to wlasnie sa zrosty, czy po prostu zle zszyte?To bylo od samego poczatku, nie ze sie pojawilo po jakims czasie,i czy jest na to jakas rada???

Z gory dziekuje za odpowiedzi
    Pozdrawiam
    Weronika

Anonim

hmmm,a gin co na to??
    Bo ja nic takiego nie mam, nawet niczym nie smarowalam, pamietam ze po 2 miesiacach byla blada, a gin powiedzial perfekcja:)

weronika75

U gin bylam okolo 2 -ce po porodzie ,popatrzyl i powiedzial ze ok!
    Mnie nic nieboli, nie ma zadnej wydzieliny,nic sie niedzieje, tylko po prostu to jest czerwona i to zgrubienie ja pewnym odcinku!

Pozdrawiam
    Weronika

moni2003

Zamieszczone przez weronika75
    no wlasnie sa takie dwie sprawy, raz, ze juz minelo 10 miesiecy a blizna wciaz jest bardzo czerwona, mimo iz smaruje ja od 4-cy, a druga sprawa to nie wiem jak to opisac, ale powiedzmy, ze blizna ma 30cm dlugosci, í tak mniej wiecej pierwsze 15 jest tylko czerwone, natomiast drugie 15 cm oprocz tego ze jest czerowne to jeszcze takie lekko wypukle, nabrzamiale,jak gdyby w troj wymiarzte, mnie sie to kojarzy troche z wygladem dzdzownicy, czy to wlasnie sa zrosty, czy po prostu zle zszyte?To bylo od samego poczatku, nie ze sie pojawilo po jakims czasie,i czy jest na to jakas rada???

Z gory dziekuje za odpowiedzi
    Pozdrawiam
    Weronika

a jak byłaś szyta?? po każdym szwie supełek czy ‚na okrętke’… tzn na początku cięcia jeden supełek a potem dopiero po 2 stronie 2 supełek (nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi). Bo ja po pierwszej cesarce miałam po każdym szwie supełek i blizna wygladała paskudnie… taka wybrzuszona lekko była… co do koloru to nie pamiętam ale chyba było zaczerwienione cały czas… a po 2 cesarce miałam właśnie ‚na okrętke’ i wygląda ‚ślicznie’ żadnego wybrzuszenia, dołeczków i jest tylko ‚blady uśmieszek’….

nie wiem czy Ci pomogłam, ale tak było u mnie

gosia

Ja jestem 15 miesięcy po cięciu. Dopiero od jakiś 2-3 tygodni blizna jest biała. Co prawda ja mam malutkie nacięcie w porównaniu z Tobą, bo tylko 10 cm (przed chwilą sama z ciekawości zmierzyłam 😉 ale też do niedawna – połowa była czerwona, a druga biała. Głupio to opisałam, ale nie wiem jak to nazwać. Ta czerwona część też miała w jednym miejscu takie zgrubienie. Teraz kiedy cała blizna jest bledsza, żadnych zgrubień nie wyczuwam na szwie.

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)

Forum ‘Wszystko o porodzie’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.

Close