10 dni oczekiwania

Kochane Dziewczyny (i ich kochani mężowie :))) )
Od dzisiaj zaczynam odliczanie od 10 w dół do dnia zrobienia testu… daliśmy szansę na randkę tłumowi nie-do-końca-rozbrykanych plemników i stymulowanemu jajeczku.. Oby ta randka się udała!

Trzymajcie za mnie kciuki, proszę.

buziaki dla wszystkich, Bozena

6 odpowiedzi na pytanie: 10 dni oczekiwania

jola Dodane ponad rok temu,

Re: 10 dni oczekiwania

Chyba nikt nie jest w stanie mocniej trzymać za Ciebie kciuków niż my. Powodzenia. Jola

malgosia Dodane ponad rok temu,

masz jak w banku

Bożeno , zbieraj pienądze na winko, które obiecaąłaś jak zajdziesz w ciążę przed sierpniem. Zamierzam się upić ze szczęścia z powody tych bliźniaków :)))))))))). Dzielna dziewczyna. M.

danusia Dodane ponad rok temu,

Wszystkie trzymamy kciuki i jestesmyz Toba
Danusia

Danusia

mala Dodane ponad rok temu,

oczywiscie i ja tez trzymam kciuki na pewno sie uda pa aneta

aska Dodane ponad rok temu,

Ja też liczę na to, że Twojemu Superegg zabiło mocniej serce na widok jednego z tych Macho i … uległo jego urokowi :-).

abcd Dodane ponad rok temu,

i ja sie przylaczam , duzo szczescia ! 🙂 ada.

Znasz odpowiedź na pytanie: 10 dni oczekiwania?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Leczenie niepłodności
LUDZIE PLEMNIKI LEPSZE
Cześc to ja małgosia, dziwne rzeczy, redakcja nie wpuszcza mnie na stare hasło ( ciekawe co przeskrobałam, może za dużo listów napisałam ). Lledwie co udało mi się zalogowac
Czytaj dalej
Leczenie niepłodności
hsg
cześć dziewczyny! hsg to sama przyjemność muszę wam powiedzieć,że nie jest to nic strasznego badania wyszły bardzo dobrze więc się niezmiernie cieszę ciekawa jestem tylko czy teraz mam sobie darować ten
Czytaj dalej