Forum: Polecam

10 lat C&A w Polsce

Jeszcze do 5.X trwa promocja, WSZYSTKO 25% taniej.
Wczoraj obkupiłam syna, bluzki z długim rękawem, fajne, kolorowe, niektóre wyszły po 10 zł, dżinsy regulowanw w pasie, dla siebie fajny, szary paszczyk na jesień z 200zł – 150.
Dziś jeszcze luknę na męską odzież, bo wczoraj nie miałam czasu.

25 odpowiedzi na pytanie: 10 lat C&A w Polsce

bep Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez beamama:Jeszcze do 5.X trwa promocja, WSZYSTKO 25% taniej.
Wczoraj obkupiłam syna, bluzki z długim rękawem, fajne, kolorowe, niektóre wyszły po 10 zł, dżinsy regulowanw w pasie, dla siebie fajny, szary paszczyk na jesień z 200zł – 150.

Bea! A spodnie ocieplane były? Bo jak nie cierpię jakości C&A to za dobrą cenę może bym się skusiła 😉

mamia Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez beamama:Jeszcze do 5.X trwa promocja, WSZYSTKO 25% taniej.

W takich chwilach wkurzam się, że ode mnie wszędzie tak daleko…

beamama Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Bep:Bea! A spodnie ocieplane były? Bo jak nie cierpię jakości C&A to za dobrą cenę może bym się skusiła 😉

Ocieplanych nie wyczaiłam :Niepewny:
Co jest z jakością? :Hmmm…:

mamia Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez beamama:Ocieplanych nie wyczaiłam :Niepewny:

Właśnie? :Hmmm…:

kiedyś odkupiłam od jednej z Forumek dżinsy dla mojego D. W/g mnie były superanckie:Wow!:…. prócz tego, że okazały się za małe, ale to moja wina:Fiu fiu:

Zamieszczone przez beamama:

Zamieszczone przez mamia:Właśnie? :Hmmm…:

kiedyś odkupiłam od jednej z Forumek dżinsy dla mojego D. W/g mnie były superanckie:Wow!:…. prócz tego, że okazały się za małe, ale to moja wina:Fiu fiu:
Te rzeczy, które kupiłam były do bani, a mało nie kupowałam. Rajtki się kulkowały, jakość body gorsza od tescowych, T-shirty (mimo grubej bawełny) szybko robiły się jak szmaty, z majtek sprały się wprasowanki – w 4 razy tańszych lidlowych są nadal i tak mogę wymieniać.
Jedyna rzecz, która była cudowna – kominiarka na polarze! REWELACYJNA! I to jedyna rzecz, która w 100% mnie satysfakcjonowała. Mieli fajne kalesony, – tanie. Za niską cenę akceptowalne, a teraz śpiewają ze nie tyle, że nie warto…
Spodnie jeansowe – nowe bawełniane kosztują z 60-80 zł – w H&M od 40 zł sprzedają i mają węższe modele… Te tańsze znowu mają domieszkę sztucznego :Boje się:I fasony, które mi się nie podobają :Fiu fiu:
Także jakoś mi to C&A nie podchodzi.
Sobie też nie kupujemy bo rzeczy się szybko szmacą. No więc nie lubię i już :Fiu fiu:

yoko Dodane ponad rok temu,

ja jestem z C&A zadowolona…
z koszulek i bluzek z BIObawełny,
z bielizny, ale nigdy nie kupowałam tej z obrazkami,
tylko takie komplety – koszulka + majteczki.
Jeansy za 29-35 zł (do r. 128cm) – ok, bo mój chudziak,
wiec mi pasowały i jakościowo dobry jeans.
Frani kupiłam na lato tshirty po 9zł i szału nie ma, ale nie jest źle:)
Trzymają fason, kolory się trochę sprały.

Co jest lepszej a co gorszej jakości to juz w sklepie widać…

Za to HM mnie wkurza, tak samo Cheerokee – poszaleli z cenami!

jbielu Dodane ponad rok temu,

kupuję bieliznę, tę z obrazkami. nie zauważyłam, żeby cokolwiek się coś sprało (w h&m owszem).
latem kupiłam kilka tshirtów (np. Spongebob) – nic się nie rozciągnęło, nie sprało. mamy jeszcze kurtkę na jesień i jeansy. ja sobie kupuje pizamy (tańsze niż w h&m, i dobre jakościowo).
ale najlepsze ubrania dla dziecia, moim skromnym zdaniem, ma reserved. dla mega szczuplaków

mimbla Dodane ponad rok temu,

Ha ja też obczaiłam tą promocję i byłam w szoku, bo oni się z tą promocją za bardzo nie reklamują. Kupiłam sobie fajną kurtkę, polar spodnie do biura i marynarkę. Małemu kupiłam bodziaki i koszulkę dla eleganta z czarną kamizelką.
Jak dla mnie fajna oferta. większość osób o niej nie wie

Zamieszczone przez jbielu:
ale najlepsze ubrania dla dziecia, moim skromnym zdaniem, ma reserved. dla mega szczuplaków

To samo miałam napisać 😀
Zawsze czekam na wyprzedaż spodni :Fiu fiu: Świetne są… Nawet dużo nie musimy ściągać :Hyhy: w przeciwieństwie do innych :Wow!:

Zamieszczone przez bruni:
Za to HM mnie wkurza, tak samo Cheerokee – poszaleli z cenami!

Ja mam takie odczucie wychodząc z C&A. Biorę pod uwagę stosunek jakości do ceny.

ciapa Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Bep:To samo miałam napisać 😀
Zawsze czekam na wyprzedaż spodni :Fiu fiu: Świetne są… Nawet dużo nie musimy ściągać :Hyhy: w przeciwieństwie do innych :Wow!:

Napisz mi coś więcej o spodniach
Mają jakieś fajne jeansy na regulację
Jakie mniej więcej ceny
Kiedy mają wyprzedaże
Muszę młodego w spodnie obkupić
No ale poszaleli z cenami wszędzie….

jbielu Dodane ponad rok temu,

ciapa to ja napiszę.
jeansy w reserved super szczupłe, regulacja w pasie, najczęsciej zapinane na zatrzask. cena regularna to najczęsciej 59-69 PLN. na wyprzedażach chodzą po 29PLN.
fajne fasony dla chłopaków (mój ma nawet rurki:D). wyprzedaże tak jak zawsze czyli koniec grudnia albo koniec czerwca.
ja akurat korzystam z tego przedziału wiekowego
[Zobacz stronę]

Zamieszczone przez ciapa:Napisz mi coś więcej o spodniach
Mają jakieś fajne jeansy na regulację
Jakie mniej więcej ceny
Kiedy mają wyprzedaże
Muszę młodego w spodnie obkupić
No ale poszaleli z cenami wszędzie….

Ciapa. Fajne są – bo 100% bawełny, dość szczupłe w pasie, ale to nie najważniejsze, szczupłe w nogach :Wow!::Wow!::Wow!: mają gumki w pasie- mogę cyknąć fotki tych co wyszperałam ostatnio. Ceny – dla Szy (116-122) para to ok 30-35 zł :Fiu fiu:. No i nie zdarzyło mi się, żeby jeden zniszczył. Po 2 jedna para się minimalnie przetarła na kolanku – także pancerne – dla moich panów. Bo wiadomo jak się jeździ non stop kolanami to nic nie pomoże.
Jeansy ostatnio kupiłam przez pomyłkę dziewczęce :Wstyd: bo ktoś źle odwiesił. Też są fajne :Śmiech:
Normalnie ceny – jak wszędzie – 60 – 90 zł.
A na wyprzedaże to po prostu czekam na koniec sezonu. Jak znajdę u siebie mogę Ci zameldować, żebyś szukała :Fiu fiu:Moim zdaniem warto.
Edit: Bluzki i koszulki też mają dość wąskie.

kokunia Dodane ponad rok temu,

Bea dzięki-jutro pójdę-może coś fajnego uda mi się jeszcze kupić:)

Zamieszczone przez jbielu:kupuję bieliznę, tę z obrazkami. nie zauważyłam, żeby cokolwiek się coś sprało (w h&m owszem).
latem kupiłam kilka tshirtów (np. Spongebob) – nic się nie rozciągnęło, nie sprało. mamy jeszcze kurtkę na jesień i jeansy. ja sobie kupuje pizamy (tańsze niż w h&m, i dobre jakościowo).

Borysowi kupiam majteczki z Autami i Bobem i niestety sprały się obrazki:Foch:
Ale inne rzeczy ok:)

ciapa Dodane ponad rok temu,

Dzięki w sprawie reserwed, wiem teraz czego szukać 🙂

ewike Dodane ponad rok temu,

Kocham C&A za ich rozmiarówkę na małe słonie czyli dla mnie, mam sporo dżinsów od nich. Rzeczy dla dzieci, które dostawali w prezentach były nie do zdarcia / to chyba nie kwestia nzakupów za granicą?/
W h&m przez weekend namierzyłam sztruksy chlopięce w przyjemnej cenie 39.90

magda Dodane ponad rok temu,

No my dzis skorzystaliśmy i mąż zakupil fajna zimową kurtkę, pasek a ja szal. Szkoda że nie wiedziałam bo tydzień temu kupiłam sobie płaszcz a teraz miałabym dużży rabacik…

smoki Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Bep:To samo miałam napisać 😀

Kiedy są wyprzedaże? Dawid z tych mega-chudych.

Zamieszczone przez smoki:Kiedy są wyprzedaże? Dawid z tych mega-chudych.
Widziałam :Fiu fiu: na jesiennych fotach :Hyhy:

Wyprzedaże są tak jak w innych sklepach. Czasem trzeba poczekać na sam koniec. No i w różnych sklepach wyprzedają różne modele są dostępne. Dobrze objechać ze 2,3 sklepy :Fiu fiu:

agnessa Dodane ponad rok temu,

ja się dzisiaj też obkupilam, ale dla siebie głównie :Fiu fiu: miło widzieć te niższe ceny na paragonie…
ja bardzo lubię C&A, za rozmiarówkę dla siebie…
a dla dzieciaków też sporo tam kupuję…

a co do reklam… ja ją codziennie widzę w Metrze, jak rano czytam 🙂
a ludzi pełno…. stałam w kolejce do przebieralni, w kolejce do kasy….

eiffla Dodane ponad rok temu,

i ja dziś specjalnie podjechałam! Oczywiście upolowałam sobie super spódnicę i kolczyki :Wow!:

jane Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Bep:Ja mam takie odczucie wychodząc z C&A. Biorę pod uwagę stosunek jakości do ceny.

o, a ja zawsze bylam zadowolona z C&A wlasnie pod wzgledem jakosc-cena. Moje dzieciaki jeszcze w Pradze glownie w tych ubrankach biegaly i choc czasem bardziej podobalo mi sie HM czy Zara, to kupowalam w CA, bo taniej, na jeden sezon akurat. Dla siebie tez mialam stamtad wiele rzeczy, w tym ciazowych i bylo ok. Jedynie butow i torebek tam nigdy nie kupowalam.

rybcia001 Dodane ponad rok temu,

Ja w C&A ubrania dzieciom kupuję już od trzech lat i jeszcze nie było sytuacji, żebym nie była zadowolona. Jest taniej niż np. w H&M czy Smyku, a jakość ciuszków bardzo dobra.
A wczoraj byłam na zakupach, w kolejce do kasy stałam co prawda 20 minut:Fiu fiu:, ale za to wyszłam z bielizną dla siebie, piżamą, swetrem dla męża, dżinsami dla synka:)

Ja dzisiaj kupiłam spodnie dresowe dla synków i pasek dla mnie:)

Znasz odpowiedź na pytanie: 10 lat C&A w Polsce?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Czy pracodawca moze obniżyć pensję ciężarnej?
Mój pracodawca, tłumacząc się kiepską sytuacją finansową firmy, zamierza obniżyć wszystkim pracownikom pensje do minimalnej krajowej. Czy mam prawo odmówić, skoro jestem w ciąży? EDIT SZCZEGÓŁÓW
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
**~~ CZERWIEC 2012 ~~**
[SIZE="4"][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Green"][CENTER][B]Witam czerwcowe ciężarówki [/B][/CENTER][/COLOR][/FONT][/SIZE] [B]Pilnie poszukiwana osoba do prowadzenia listy na Waszym wątku[/B]
Czytaj dalej