10 lat C&A w Polsce

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 26)
  • Autor
    Wpisy

beamama

Jeszcze do 5.X trwa promocja, WSZYSTKO 25% taniej.
    Wczoraj obkupiłam syna, bluzki z długim rękawem, fajne, kolorowe, niektóre wyszły po 10 zł, dżinsy regulowanw w pasie, dla siebie fajny, szary paszczyk na jesień z 200zł – 150.
    Dziś jeszcze luknę na męską odzież, bo wczoraj nie miałam czasu.

bep

Zamieszczone przez beamama
    Wczoraj obkupiłam syna, bluzki z długim rękawem, fajne, kolorowe, niektóre wyszły po 10 zł, dżinsy regulowanw w pasie, dla siebie fajny, szary paszczyk na jesień z 200zł – 150.

Bea! A spodnie ocieplane były? Bo jak nie cierpię jakości C&A to za dobrą cenę może bym się skusiła 😉

mamia

W takich chwilach wkurzam się, że ode mnie wszędzie tak daleko…

beamama

Zamieszczone przez Bep
    Bea! A spodnie ocieplane były? Bo jak nie cierpię jakości C&A to za dobrą cenę może bym się skusiła 😉

Ocieplanych nie wyczaiłam :Niepewny:
    Co jest z jakością? :Hmmm…:

mamia

Ocieplanych nie wyczaiłam :Niepewny:

Właśnie? :Hmmm…:

kiedyś odkupiłam od jednej z Forumek dżinsy dla mojego D. W/g mnie były superanckie:Wow!:…. prócz tego, że okazały się za małe, ale to moja wina:Fiu fiu:

bep

Zamieszczone przez mamia
    Właśnie? :Hmmm…:

kiedyś odkupiłam od jednej z Forumek dżinsy dla mojego D. W/g mnie były superanckie:Wow!:…. prócz tego, że okazały się za małe, ale to moja wina:Fiu fiu:

Te rzeczy, które kupiłam były do bani, a mało nie kupowałam. Rajtki się kulkowały, jakość body gorsza od tescowych, T-shirty (mimo grubej bawełny) szybko robiły się jak szmaty, z majtek sprały się wprasowanki – w 4 razy tańszych lidlowych są nadal i tak mogę wymieniać.
    Jedyna rzecz, która była cudowna – kominiarka na polarze! REWELACYJNA! I to jedyna rzecz, która w 100% mnie satysfakcjonowała. Mieli fajne kalesony, – tanie. Za niską cenę akceptowalne, a teraz śpiewają ze nie tyle, że nie warto…
    Spodnie jeansowe – nowe bawełniane kosztują z 60-80 zł – w H&M od 40 zł sprzedają i mają węższe modele… Te tańsze znowu mają domieszkę sztucznego :Boje się:I fasony, które mi się nie podobają :Fiu fiu:
    Także jakoś mi to C&A nie podchodzi.
    Sobie też nie kupujemy bo rzeczy się szybko szmacą. No więc nie lubię i już :Fiu fiu:

yoko

ja jestem z C&A zadowolona…
    z koszulek i bluzek z BIObawełny,
    z bielizny, ale nigdy nie kupowałam tej z obrazkami,
    tylko takie komplety – koszulka + majteczki.
    Jeansy za 29-35 zł (do r. 128cm) – ok, bo mój chudziak,
    wiec mi pasowały i jakościowo dobry jeans.
    Frani kupiłam na lato tshirty po 9zł i szału nie ma, ale nie jest źle:)
    Trzymają fason, kolory się trochę sprały.

Co jest lepszej a co gorszej jakości to juz w sklepie widać…

Za to HM mnie wkurza, tak samo Cheerokee – poszaleli z cenami!

jbielu

kupuję bieliznę, tę z obrazkami. nie zauważyłam, żeby cokolwiek się coś sprało (w h&m owszem).
    latem kupiłam kilka tshirtów (np. Spongebob) – nic się nie rozciągnęło, nie sprało. mamy jeszcze kurtkę na jesień i jeansy. ja sobie kupuje pizamy (tańsze niż w h&m, i dobre jakościowo).
    ale najlepsze ubrania dla dziecia, moim skromnym zdaniem, ma reserved. dla mega szczuplaków

mimbla

Ha ja też obczaiłam tą promocję i byłam w szoku, bo oni się z tą promocją za bardzo nie reklamują. Kupiłam sobie fajną kurtkę, polar spodnie do biura i marynarkę. Małemu kupiłam bodziaki i koszulkę dla eleganta z czarną kamizelką.
    Jak dla mnie fajna oferta. większość osób o niej nie wie

bep

Zamieszczone przez jbielu
    ale najlepsze ubrania dla dziecia, moim skromnym zdaniem, ma reserved. dla mega szczuplaków

To samo miałam napisać 😀
    Zawsze czekam na wyprzedaż spodni :Fiu fiu: Świetne są… Nawet dużo nie musimy ściągać :Hyhy: w przeciwieństwie do innych :Wow!:

bep

Zamieszczone przez bruni
    Za to HM mnie wkurza, tak samo Cheerokee – poszaleli z cenami!

Ja mam takie odczucie wychodząc z C&A. Biorę pod uwagę stosunek jakości do ceny.

ciapa

Zamieszczone przez Bep
    To samo miałam napisać 😀
    Zawsze czekam na wyprzedaż spodni :Fiu fiu: Świetne są… Nawet dużo nie musimy ściągać :Hyhy: w przeciwieństwie do innych :Wow!:

Napisz mi coś więcej o spodniach
    Mają jakieś fajne jeansy na regulację
    Jakie mniej więcej ceny
    Kiedy mają wyprzedaże
    Muszę młodego w spodnie obkupić
    No ale poszaleli z cenami wszędzie….

jbielu

ciapa to ja napiszę.
    jeansy w reserved super szczupłe, regulacja w pasie, najczęsciej zapinane na zatrzask. cena regularna to najczęsciej 59-69 PLN. na wyprzedażach chodzą po 29PLN.
    fajne fasony dla chłopaków (mój ma nawet rurki:D). wyprzedaże tak jak zawsze czyli koniec grudnia albo koniec czerwca.
    ja akurat korzystam z tego przedziału wiekowego

bep

Zamieszczone przez ciapa
    Napisz mi coś więcej o spodniach
    Mają jakieś fajne jeansy na regulację
    Jakie mniej więcej ceny
    Kiedy mają wyprzedaże
    Muszę młodego w spodnie obkupić
    No ale poszaleli z cenami wszędzie….

Ciapa. Fajne są – bo 100% bawełny, dość szczupłe w pasie, ale to nie najważniejsze, szczupłe w nogach :Wow!::Wow!::Wow!: mają gumki w pasie- mogę cyknąć fotki tych co wyszperałam ostatnio. Ceny – dla Szy (116-122) para to ok 30-35 zł :Fiu fiu:. No i nie zdarzyło mi się, żeby jeden zniszczył. Po 2 jedna para się minimalnie przetarła na kolanku – także pancerne – dla moich panów. Bo wiadomo jak się jeździ non stop kolanami to nic nie pomoże.
    Jeansy ostatnio kupiłam przez pomyłkę dziewczęce :Wstyd: bo ktoś źle odwiesił. Też są fajne :Śmiech:
    Normalnie ceny – jak wszędzie – 60 – 90 zł.
    A na wyprzedaże to po prostu czekam na koniec sezonu. Jak znajdę u siebie mogę Ci zameldować, żebyś szukała :Fiu fiu:Moim zdaniem warto.
    Edit: Bluzki i koszulki też mają dość wąskie.

kokunia

Bea dzięki-jutro pójdę-może coś fajnego uda mi się jeszcze kupić:)

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 26)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close