10 lat C&A w Polsce

Jeszcze do 5.X trwa promocja, WSZYSTKO 25% taniej.
Wczoraj obkupiłam syna, bluzki z długim rękawem, fajne, kolorowe, niektóre wyszły po 10 zł, dżinsy regulowanw w pasie, dla siebie fajny, szary paszczyk na jesień z 200zł – 150.
Dziś jeszcze luknę na męską odzież, bo wczoraj nie miałam czasu.

25 odpowiedzi na pytanie: 10 lat C&A w Polsce

  1. Zamieszczone przez beamama
    Jeszcze do 5.X trwa promocja, WSZYSTKO 25% taniej.
    Wczoraj obkupiłam syna, bluzki z długim rękawem, fajne, kolorowe, niektóre wyszły po 10 zł, dżinsy regulowanw w pasie, dla siebie fajny, szary paszczyk na jesień z 200zł – 150.
    Dziś jeszcze luknę na męską odzież, bo wczoraj nie miałam czasu.

    Bea! A spodnie ocieplane były? Bo jak nie cierpię jakości C&A to za dobrą cenę może bym się skusiła 😉

    • Zamieszczone przez beamama
      Jeszcze do 5.X trwa promocja, WSZYSTKO 25% taniej.
      Wczoraj obkupiłam syna, bluzki z długim rękawem, fajne, kolorowe, niektóre wyszły po 10 zł, dżinsy regulowanw w pasie, dla siebie fajny, szary paszczyk na jesień z 200zł – 150.
      Dziś jeszcze luknę na męską odzież, bo wczoraj nie miałam czasu.

      W takich chwilach wkurzam się, że ode mnie wszędzie tak daleko…

      • Zamieszczone przez Bep
        Bea! A spodnie ocieplane były? Bo jak nie cierpię jakości C&A to za dobrą cenę może bym się skusiła 😉

        Ocieplanych nie wyczaiłam
        Co jest z jakością?

        • Zamieszczone przez beamama
          Ocieplanych nie wyczaiłam
          Co jest z jakością?

          Właśnie?

          kiedyś odkupiłam od jednej z Forumek dżinsy dla mojego D. W/g mnie były superanckie…. prócz tego, że okazały się za małe, ale to moja wina

          • Zamieszczone przez beamama

            Co jest z jakością?

            Zamieszczone przez mamia
            Właśnie?

            kiedyś odkupiłam od jednej z Forumek dżinsy dla mojego D. W/g mnie były superanckie…. prócz tego, że okazały się za małe, ale to moja wina

            Te rzeczy, które kupiłam były do bani, a mało nie kupowałam. Rajtki się kulkowały, jakość body gorsza od tescowych, T-shirty (mimo grubej bawełny) szybko robiły się jak szmaty, z majtek sprały się wprasowanki – w 4 razy tańszych lidlowych są nadal i tak mogę wymieniać.
            Jedyna rzecz, która była cudowna – kominiarka na polarze! REWELACYJNA! I to jedyna rzecz, która w 100% mnie satysfakcjonowała. Mieli fajne kalesony, – tanie. Za niską cenę akceptowalne, a teraz śpiewają ze nie tyle, że nie warto…
            Spodnie jeansowe – nowe bawełniane kosztują z 60-80 zł – w H&M od 40 zł sprzedają i mają węższe modele… Te tańsze znowu mają domieszkę sztucznego I fasony, które mi się nie podobają
            Także jakoś mi to C&A nie podchodzi.
            Sobie też nie kupujemy bo rzeczy się szybko szmacą. No więc nie lubię i już

            • ja jestem z C&A zadowolona…
              z koszulek i bluzek z BIObawełny,
              z bielizny, ale nigdy nie kupowałam tej z obrazkami,
              tylko takie komplety – koszulka + majteczki.
              Jeansy za 29-35 zł (do r. 128cm) – ok, bo mój chudziak,
              wiec mi pasowały i jakościowo dobry jeans.
              Frani kupiłam na lato tshirty po 9zł i szału nie ma, ale nie jest źle:)
              Trzymają fason, kolory się trochę sprały.

              Co jest lepszej a co gorszej jakości to juz w sklepie widać…

              Za to HM mnie wkurza, tak samo Cheerokee – poszaleli z cenami!

              • kupuję bieliznę, tę z obrazkami. nie zauważyłam, żeby cokolwiek się coś sprało (w h&m owszem).
                latem kupiłam kilka tshirtów (np. Spongebob) – nic się nie rozciągnęło, nie sprało. mamy jeszcze kurtkę na jesień i jeansy. ja sobie kupuje pizamy (tańsze niż w h&m, i dobre jakościowo).
                ale najlepsze ubrania dla dziecia, moim skromnym zdaniem, ma reserved. dla mega szczuplaków

                • Ha ja też obczaiłam tą promocję i byłam w szoku, bo oni się z tą promocją za bardzo nie reklamują. Kupiłam sobie fajną kurtkę, polar spodnie do biura i marynarkę. Małemu kupiłam bodziaki i koszulkę dla eleganta z czarną kamizelką.
                  Jak dla mnie fajna oferta. większość osób o niej nie wie

                  • Zamieszczone przez jbielu

                    ale najlepsze ubrania dla dziecia, moim skromnym zdaniem, ma reserved. dla mega szczuplaków

                    To samo miałam napisać 😀
                    Zawsze czekam na wyprzedaż spodni Świetne są… Nawet dużo nie musimy ściągać w przeciwieństwie do innych

                    • Zamieszczone przez bruni

                      Za to HM mnie wkurza, tak samo Cheerokee – poszaleli z cenami!

                      Ja mam takie odczucie wychodząc z C&A. Biorę pod uwagę stosunek jakości do ceny.

                      • Zamieszczone przez Bep
                        To samo miałam napisać 😀
                        Zawsze czekam na wyprzedaż spodni Świetne są… Nawet dużo nie musimy ściągać w przeciwieństwie do innych

                        Napisz mi coś więcej o spodniach
                        Mają jakieś fajne jeansy na regulację
                        Jakie mniej więcej ceny
                        Kiedy mają wyprzedaże
                        Muszę młodego w spodnie obkupić
                        No ale poszaleli z cenami wszędzie….

                        • ciapa to ja napiszę.
                          jeansy w reserved super szczupłe, regulacja w pasie, najczęsciej zapinane na zatrzask. cena regularna to najczęsciej 59-69 PLN. na wyprzedażach chodzą po 29PLN.
                          fajne fasony dla chłopaków (mój ma nawet rurki:D). wyprzedaże tak jak zawsze czyli koniec grudnia albo koniec czerwca.
                          ja akurat korzystam z tego przedziału wiekowego

                          • Zamieszczone przez ciapa
                            Napisz mi coś więcej o spodniach
                            Mają jakieś fajne jeansy na regulację
                            Jakie mniej więcej ceny
                            Kiedy mają wyprzedaże
                            Muszę młodego w spodnie obkupić
                            No ale poszaleli z cenami wszędzie….

                            Ciapa. Fajne są – bo 100% bawełny, dość szczupłe w pasie, ale to nie najważniejsze, szczupłe w nogach mają gumki w pasie- mogę cyknąć fotki tych co wyszperałam ostatnio. Ceny – dla Szy (116-122) para to ok 30-35 zł. No i nie zdarzyło mi się, żeby jeden zniszczył. Po 2 jedna para się minimalnie przetarła na kolanku – także pancerne – dla moich panów. Bo wiadomo jak się jeździ non stop kolanami to nic nie pomoże.
                            Jeansy ostatnio kupiłam przez pomyłkę dziewczęce bo ktoś źle odwiesił. Też są fajne
                            Normalnie ceny – jak wszędzie – 60 – 90 zł.
                            A na wyprzedaże to po prostu czekam na koniec sezonu. Jak znajdę u siebie mogę Ci zameldować, żebyś szukała Moim zdaniem warto.
                            Edit: Bluzki i koszulki też mają dość wąskie.

                            • Bea dzięki-jutro pójdę-może coś fajnego uda mi się jeszcze kupić:)

                              • Zamieszczone przez jbielu
                                kupuję bieliznę, tę z obrazkami. nie zauważyłam, żeby cokolwiek się coś sprało (w h&m owszem).
                                latem kupiłam kilka tshirtów (np. Spongebob) – nic się nie rozciągnęło, nie sprało. mamy jeszcze kurtkę na jesień i jeansy. ja sobie kupuje pizamy (tańsze niż w h&m, i dobre jakościowo).
                                ale najlepsze ubrania dla dziecia, moim skromnym zdaniem, ma reserved. dla mega szczuplaków

                                Borysowi kupiam majteczki z Autami i Bobem i niestety sprały się obrazki
                                Ale inne rzeczy ok:)

                                • Dzięki w sprawie reserwed, wiem teraz czego szukać 🙂

                                  • Kocham C&A za ich rozmiarówkę na małe słonie czyli dla mnie, mam sporo dżinsów od nich. Rzeczy dla dzieci, które dostawali w prezentach były nie do zdarcia / to chyba nie kwestia nzakupów za granicą?/
                                    W h&m przez weekend namierzyłam sztruksy chlopięce w przyjemnej cenie 39.90

                                    • No my dzis skorzystaliśmy i mąż zakupil fajna zimową kurtkę, pasek a ja szal. Szkoda że nie wiedziałam bo tydzień temu kupiłam sobie płaszcz a teraz miałabym dużży rabacik…

                                      • Zamieszczone przez Bep
                                        To samo miałam napisać 😀
                                        Zawsze czekam na wyprzedaż spodni Świetne są… Nawet dużo nie musimy ściągać w przeciwieństwie do innych

                                        Kiedy są wyprzedaże? Dawid z tych mega-chudych.

                                        • Zamieszczone przez smoki
                                          Kiedy są wyprzedaże? Dawid z tych mega-chudych.

                                          Widziałam na jesiennych fotach

                                          Wyprzedaże są tak jak w innych sklepach. Czasem trzeba poczekać na sam koniec. No i w różnych sklepach wyprzedają różne modele są dostępne. Dobrze objechać ze 2,3 sklepy

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 10 lat C&A w Polsce

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general